Artpietra Kültür Taşı Corte

DEKORATİF KÜLTÜR  TAŞI – DEKORATİF DOĞAL TAŞ VE ÇEŞİTLERİ

Artpietra Kültür Taşı Corte

Artpietra Kültür Taşı Corte beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde çimento ve kum barındırmaktadır. Farklı renk pigmentleri kullanılarak renklendirilen kültür taşı kaplama malzemesi dilediğiniz mekanlarda kullanılabilir. Orijinal eski taşlardan kalıplar alınarak elde edilen bu yapı malzemesi iç mimar ve mimari tasarımlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Artpietra Kültür Taşı Corte 4 farklı renk ve doku ile üretilmektedir.

Ürün renk ve uygulama örnekleri için tıklayınız…

 

Menü:| A m o r f o | P i z z a r a | R o c a | M o n t u n o | R i o | C o r t e |

 

Artpietra Kültür Taşı Corte

Corte TravertinoCorte MarronCorte GrisCorte Antracita

 

Artpietra Kültür Taşı Corte

Artpietra Kültür Taşı Corte duvar kaplamaları sorunsuz çözümler üretir. Doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen kültür taşı, farlı renk pigmentleriyle birleştirilerek üretilmektedir. Farklı taş türleri, farklı ebat ve renkler vardır. Son yıllarda mimari projelerde en çok tercih edilen kültür taşı kaplama malzemesi dekoratif taş ve taş duvar oldu. Genellikle dış mekan mimari çalışmalarda taş duvar kaplama malzemesi olan kültür taşı kaplamalarını görmekteyiz. Cephe kaplaması olarak dekoratif bir yapı malzemesi olan Artpietra kültür taşı iç ve dış mekanlarınıza farklı ambianslar vermektedir. Artpietra Corte kültür taşı iri yapısıyla büyük cephelerde tam aradığınız sağlamlıkta bir üründür. Etkileyici görüntüsüyle gerçeğini aratmayacak kadar orijinal. Betonarme yapılardan sıkılan kişiler için ideal bir dekorasyon malzemesi olan kültür taşı doğal taş duvar kaplamalarına kıyasla daha ekonomik ve bir o kadarda uygulaması kolaydır. Eski yapılarda sur duvarlarında kullanılan doğal taş duvar kaplama Artpietra kültür taşı adı altında üretilmektedir.

Her şeyde olduğu gibi ev dekorasyonun da görüntü estetiği oldukça önemli bir konudur. Bu bakımdan evin içine yapılacak yenilikler ya da ev için gerekli dekorasyon malzemeleri büyük bir özen ile seçilmektedir. Seçilecek olan bu malzemeler içinde sin zamanlarda en moda olan seçenek ise taş kaplama olmaktadır. Fakat bu dekorasyon malzemesi için yapılacak olan tercih ve estetik görünüm için gerekli olan malzemeler büyük bir itina ile seçilmelidir. Çünkü bu tarz malzemeler kalitesiz şekilde seçilmiş olursa estetik acıdan eğreti bir görüntü oluşacaktır. Bire-bir taş dokusuna sahip olan malzemeler görüntü olarak ve doku olarak tam anlamıyla bir taş görüntüsüne sahiptir.

Doğal taş tozundan imal edilen taş kaplama doğal taş olamayabilir. Bu konuda önemli olan durum kişisel olarak yapılacak olan tercihtir. Dokunulduğunda gerçek taş hissi uyandıran bu yapı zararlı ışınlardan etkilenmemektedir. Hafif ve dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım sağlamaktadır. Genel olarak özel bir biçimde hazırlanan malzeme kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Temizlenmesi kolay olduğu gibi yapılan temizlik sonrasında ürünün hiçbir yerinde solma da meydana gelmemektedir. Darbelere karşı da son derece dayanıklı olan bu malzeme darbelerden emici özelliği ile de korunmaktadır. Beton kiremit ya da özel taşlar ile hazırlanan bu malzemeler evde yer alan estetik görüntüyü tam anlamıyla sağlayacak bir özelliğe de sahiptir.

Her modelin kendine özgü olarak taş kaplama için rötuş boyaları bulunmaktadır. Tavanlarda da kullanılan bu malzemeler genel anlamda bütünlük ihtiva etmektedir. Tavan yapısına bağlı olarak uygulanan bu modeller günümüzde her aşamada gerekli özelliğe sahiptir. Böylece yapılacak olan dekorasyon kaliteli ve estetik bir görüntüye sahip olmaktadır ve evinize başka bir hava katmaktadır. Sizde taş duvar kaplama ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.

Kültür taşı kaplama da Türkiye’ nin en çok tercih edilen kültür taşı modeli olan Artpierta kültür taşı doğal kaplama olarak tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Cafe, restaurant, mağaza vb. işletmelerin sıklıkla tercih etmiş olduğu yapı malzemelerdendir. Artpietra kültür taşı fiyatları düz kaplama m2 ve köşe kaplama metre tul olarak fiyatlandırılmaktadır. Artpietra Kültür taşı fiyatları ve Kültür taşı uygulama hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Artpietra Kültür Taşı Corte

Barok mimarisi döneminden esinlenerek üretilen Artpietra Kültür Taşı Corte ”Artpietra Corte Perla MR-2415, Artpietra Corte Marron MR-2453, Artpietra Corte Gris MR-2463, Artpietra Corte Antracita MR 2478 adı altında 4 farklı renk ve dokuda üretilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Sizde yaşam alanlarınıza bir yenilik sıcaklık katmak isterseniz, Artpietra Kültür Taşı Corte ile ilgili bizi arayınız…

Corte Kültür Taşı

Artpietra kültür taşı et kalınlığı 2,5 cm ila 3,5 cm arasındadır. Derzsiz Kuru yığmaolarak kutulanmak da olan Corte kültür taşı m2 ağırlığı 43 ila 47 kg arasındadır. Artpietra kültür taşı ölçüleri en ufağı avuç içi büyüklüğünde olup, en büyüğü ortalama bi A4 kağıt büyüklüğünde üretilmektedir. Artpietra kültür taşı ile İstanbul Ataşehir merkez ofis ve showrrom ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerine uygulama ve satış hizmeti vermekteyiz. Kültür taşı stok ya da ürün bilgisi almak için bizimle iletişime geçin…

İletişim Bilgileri

0216 3 244 244

@Arkhestone