Kültür Taşı

Artpietra Kültür Taşı

Artpietra Kültür Taşı

Arkhestone; Artpietra Kültür Taşı, Dekoratif taş çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Artpietra Kültür Taşı, Dekoratif taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Artpietra Kültür Taşı MR-2253 Amorfo MarronArtpietra Kültür Taşı MR-2215 Amorfo PerlaArtpietra Kültür Taşı MR-2263 Amorfo GrisArtpietra Kültür Taşı MR-2278 Amorfo AntracitaArtpietra Kültür Taşı MN-2615 Montuno PerlaArtpietra Kültür Taşı MN-2653 Montuno MarronArtpietra Kültür Taşı MN-2663 Montuno GrisArtpietra Kültür Taşı MN-2678 Montuno AntracitaArtpietra Kültür Taşı PZ-2115 Pizzara PerlaArtpietra Kültür Taşı PZ-2153 Pizzara MarronArtpietra Kültür Taşı PZ-2163 Pizzara GrisArtpietra Kültür Taşı PZ-2178 Pizzara AntracitaArtpietra Kültür Taşı RC-2315 Roca PerlaArtpietra Kültür Taşı RC-2353 Roca MarronArtpietra Kültür Taşı RC-2363 Roca GrisArtpietra Kültür Taşı RC-2378 Roca AntracitaArtpietra Kültür Taşı CR-2415 Corte TravertinoArtpietra Kültür Taşı CR-2453 Corte MarronArtpietra Kültür Taşı CR-2463 Corte GrisArtpietra Kültür Taşı CR-2478 Corte AntracitaArtpietra Kültür Taşı RI-2515 Rio PerlaArtpietra Kültür Taşı RI-2588 Rio Combo

Artpietra kültür taşı doku ve uygulama görselleri için tıklayınız.

Artpietra Kültür Taşı

Doğallığı ve zarafeti ile en iyi kültür taşı markası olan Artpietra kültür taşı sizi eski dönemlerdeki mimari yapılarda bulunan taş duvar kaplama güzelliğini en iyi temsil eden marka olmakla gurur duymaktadır. Artpietra kültür taşı markası ile İstanbul ilindeki tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Kültür taşı üretim taşı ya da yapay taş olarak da bilinmektedir.

Artpietra Kültür Taşı

Artpietra kültür taşı, doğadan itina ile seçilen taşlarının yüzeyleri ve dokuları, benzer ürünlerden üstün kılan en belirgin özelliklerden biridir. Her bir kültü taşı, üstün mühendislik teknolojileri ile birbirini tekrar etmeyen, benzersiz yüzeyler şeklinde özel yöntemlerle işleniyor ve kapladığı yüzeylere %100 doğal bir görünüm kazandırıyor. Taş duvar kaplama denildiği vakit ilk akla gelen marka Artpietra kültür taşı ve Tuğlası’dır.

Artpietra Kültür Taşı

Günümüzde kültür taşı ve dekoratif taş sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman bir kafe duvarında kimi zaman çalışma ofisimizde kimi zaman da salonumuzun duvarında Tv ünitesi arkasına duvar dekorasyonu olarak yapılmaktadır. Artpietra kültür taşı farklı renk ve boyutlarda üretildiğinden mekanınız ister büyük olsun ister küçük olsun fark etmez ortama sıcaklık katacaktır. Yapının temel malzemesi olan taş son dönem mimarisinde dekoratif olarak mekanları süslemektedir.

Sizde Artpietra kültür taşı ile mekanlarınıza farklı ambianslar yaratmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir