ArtPietra Kültür Tuğlası & Thin Brick

Proje bazlı ürün ve stok bilgisi için irtibata geçiniz…

ArtPietra Kültür Tuğlası & Thin Brick

ArtPietra kaplama tuğla çimento, kum, ponza ve reng pigmentleri karışımı sonucu ortaya çıkmaktadır.  Ürünlerimiz beton esaslıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. ArtPietra Kültür Tuğlası & Thin Brick Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da yığma ve kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Sinema salonu, Güzellik Merkezi,Kuaför, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. ArtPietra ; ArtPietra Kültür Tuğlası & Thin Brick kültür tuğlası dokuları, Dekoratif tuğla ile ilgili bizi arayınız…

Thin Brick Kültür Tuğlası

Dekoratif Kültür Tuğlası Fiyatları

ArtPietra Kültür Tuğlası Beyaz Tuğla ile sadeliği en güzel şekilde tasarıma dökmekte olan evlerinizde, ofislerinizde sıcak ambianslar yaratmaktadır.

Dekoratif Tuğla Duvar

Artpietra Kültür tuğlası Krem tuğla nötr renkler ailesinden, en yumuşak renk tonlarındandır. Her renkle kolay kombin edilebilmesi nedeniyle ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden biridir.

Dekoratif Kültür Tuğlası Fiyatları

Artpietra Kültür tuğlası Kırmızı Tuğla;Cesur, Enerjik, Tutkulu Kırmızı… Aşkın, öfkenin, arzunun ve tehlikenin simge rengidir. Kırmızı çok sevilen, çok dikkat çeken ve çok sık kullanılan bir renktir. İnsan psikolojisi üzerinde canlandırıcı, heyecan verici ve kışkırtıcı bir etkisi vardır.Bazı çalışmalar, kırmızı rengin yoğun olduğu ortamlarda insan vücudundaki enerjinin %10’unun harekete geçtiğini savunur. Kırmızı, mutluluğu temsil eder ve iştah açar. Bu yüzden duvar dekorasyonlarında iç mimarlar tarafından oldukça sık kullandıkları bir renktir.

Artpietra Kültür tuğlası Kırmızı tuğla rengi enerji vermekte, duyguları uyandırmakta ve harekete geçmemiz için bizi motive etmektedir. Öncü bir ruhu ve liderlik özelliklerini temsil ederken hırs ve kararlılığı temsil etmektedir.

Dekoratif Tuğla Duvar

Artpietra Kültür tuğlası Caramel Tuğla rengi duvarlar birçok farklı ton ve tipte mobilya ile uyumludur, ayrıca kışlık veya yazlık dekorasyonunuza göre de kendine has özgün bir duruşa sahip olacak bir jokerdir. Kahverengi alt tonu ile birçok farklı varyasyonda kullanılabilen karamel, çocuklarınızın parmakları ile duvarda iz bırakmasına karşın da dayanıklıdır ve böylelikle tam bir aile tonudur da diyebiliriz.

Dekoratif Kültür Tuğlası Fiyatları

Artpietra Kültür tuğlası Duman Rengi, Füme rengi olarak ta bilinmekte olan Gri tuğla iç mekanlarınızda eskitme tuğla duvar sıcaklığını yansıtacaktır. İddialı bir renk tonu plan Füme rengi tuğla mekanlarınızda kullanıldığında farklı ambianslar yaratacaktır. Doğru aydınlatma ile yapılan salon tasarımlarında Işığı doğrudan göze vermeyen ve daha hafif bir ışıklandırma sağlayan abajur ve lambaderler, alanda daha yumuşak ve dinlendirici bir hava yaratmanıza yardımcı olur. Yine, bu ürünlerde ışık derecesinin kontrol edilebilir olması da, ortamın aydınlatmasının ihtiyaca göre değiştirilebilmesini sağlar. Ek olarak, pek çok renk ve modelde sunulan bu ürünler, mekanın estetiğini de arttıracaktır.

Dekoratif Tuğla Duvar

Artpietra Kültür tuğlası Siyah Tuğla; Siyah renk ve doku dikkatli kullanılması gereken en önemli renktir. Asaleti ve ağırbaşlı duruşundaki etki çok değerlidir. Fakat doğru kullanılması da bir o kadar önemli ve değerlidir. Çünkü doğru kullanılmadığı takdirde alanlarımızı karanlık, iç karartıcı ve hak etmediği bir etki altında tutarken, doğru kullanıldığında mükemmel alanlar yaratmak çok zor olmayacaktır.

Siyah rengi sadece dekorasyonda kullanın ,hayat bembeyaz olsun…

 

 

Thin Brick & ArtPietra Kültür Tuğlası

ArtPietra kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla üretimi ve ihracatı yapmaktadır. ArtPietra kültür tuğlası Düzce merkezli fabrikası ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. ArtPietra adı altında gelişen talepler doğrultusunda 2017 yılından itibaren kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla üretimine ve ihracatına başlamıştır. Profesyonel kadro ve üstün hizmet anlayışı ile dekorasyon sektörüne adını yazdırmıştır. THIN BRICK & ArtPietra Kültür Tuğlası ile ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Thin Brick & ArtPietra Kültür Tuğlası

2000’li senelerin başından itibaren sektörün nabzını tutan ArtPietra Kültür tuğlası 30 dan fazla renk ve doku ile hizmet vermektedir. Dekoratif tuğla sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan ArtPietra kültür taşı ve tuğlası İstanbul İli Ataşehir ilçesinde satış ve uygulama hizmeti verilmektedir. Thin Brick & ArtPietra Kültür Tuğlası uygulama ve satış hizmeti için showromumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Standart ürünlerden sıkılan tasarımcı, mimar ve iç mimarların en çok tercih ettiği ArtPietra Kültür tuğlası diğer duvar kaplaması rakiplerine rağmen ucuz ve kalitelidir. Kalitesini Avrupa ülkelerindeki Kültür tuğlası üreticilerinden esinlenerek hep daha iyiyi ve en güzelini sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Thin Brick & ArtPietra Kültür Tuğlası son zamanlarda Cafe, Restaurant, Mağaza dekorasyonu gibi mekanlarda sıklıkla karşınıza çıkmaktadır.

ArtPietra kaplama tuğlası tamamen çevre dostu olacak şekilde tasarlanan tesisimizin 2019 yılı sonunda faaliyete başlaması hedeflenmektedir.

Thin Brick & ArtPietra Kültür Tuğlası

ArtPietra Kültür tuğlası imalatı her tuğlanın üzerinde insan emeği yer almaktadır. Makine üretimi olarak yapılmadığından diğer muadil kaplama tuğla malzemelerine kıyasla daha uzun ömürlü ve değerlidir. ArtPietra kullanmış olduğu ham maddesi tamamen doğal ürünler olup, içeriğinde kansorejen madde barındırmamaktadır. Diğer kaplama tuğlaları üretilirken içeriğindeki kimyasallar tuğlanın zamanla oksitlenmesine ve kusmasına sebep olmaktadır. ArtPietra Kültür tuğlası 30 farklı doku ve modelle üretim yapmaktadır. Thin Brick & ArtPietra Kültür Tuğlası mekanlarınıza sıcaklık katacaktır.

Doğal tuğla , Dekoratif Tuğla, Kaplama Tuğlası, Yapay tuğlası vb. yapı malzemesi ürünlerinin Türkiye’ de tek üreticidir. Piyasada Panel kaplama olarak adlandırılan ürünlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kültür tuğlası fiyatları uzun ömür ve kalite ile kıyaslandığında daha ekonomik bir üründür. İç mimari dekorasyonlarda ve dış cephe tasarımlarında sıklıkla karşınıza çıkmakta olan ArtPietra kaplama tuğla dokuları ve Kırmızı, beyaz, sarı, siyah tuğla renkleri ile mekanlarınıza sıcaklık katmaktadır. ArtPietra tuğla çeşitleri ile iç dekorasyon tasarımlarınız da evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunu en uygun fiyatlarla değiştirmek artık kolay. Ev dekorasyon ürünlerinde kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için bizi takip ediniz.

En kaliteli hammaddelerden üretilen ve adeta doğayı kendine referans alan yenilikçi, modern, göze hoş gelen dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif tuğlalar, dekoratif panel, dekoratif taş modelleri ve çeşitleri, türlerindendir. Doğal, dekoratif, antik, harman, kültür, tuğlası, tuğlaları, duvar, brüt, beton, tuğla, fiber, glass, polyester, panelleri, iç, dış, cephe, kaplama, kaplamaları, kaplaması, dekorasyon, stone, brick, ateş, rustik, akdeniz, anadolu tuğla, barok, eskitme, eskiltilmiş, eski, tarihi, bisküvi, çıkma, ithal, orjinal, el yapımı, osmanlı, selçuklu, dolu, pres, klinker, gerçek, suni, yapay, dokulu, kırmızı, kiremit, beyaz, siyah, Fiyat ve ürün modelleri listemiz web sitemizde bulunmaktadır. Sayısız modeller ve çeşitli renk avantajları ile tüm mekanlara ve ortamlara % 100 uyumluluk göstermektedir. Firmamız ArkheStone olarak hem ürün ve sarf malzemeleri satışı yapıyoruz, hem de anahtar teslimi projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimiz İstanbul fabrika satış ofisimize ve showroom’umuza bekliyoruz.

HAYALLERİNİZE YENİLİK KATIYORUZ…

Hizmet Verdiğimiz Noktalar
Anadolu Yakası

 1. Adalar
 2. Ataşehir
 3. Beykoz
 4. Çekmeköy
 5. Kadıköy
 6. Kartal
 7. Maltepe
 8. Pendik
 9. Sancaktepe
 10. Sultanbeyli
 11. Şile
 12. Tuzla
 13. Ümraniye
 14. Üsküdar

 

Avrupa Yakası

 1. Arnavutköy
 2. Avcılar
 3. Bağcılar
 4. Bahçelievler
 5. Bakırköy
 6. Başakşehir
 7. Bayrampaşa
 8. Beşiktaş
 9. Beylikdüzü
 10. Beyoğlu
 11. Büyükçekmece
 12. Çatalca
 13. Esenler
 14. Esenyurt
 15. Eyüp
 16. Fatih
 17. Gaziosmanpaşa
 18. Güngören
 19. Kâğıthane
 20. Küçükçekmece
 21. Sarıyer
 22. Silivri
 23. Sultangazi
 24. Şişli
 25. Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir