Ataşehir Dekoratif Doğal Tuğla-Kaplama Tuğla

101-RED Doğal Kaplama Tuğla102-ORANGE Doğal Kaplama Tuğla201-WEATHERED Doğal Kaplama Tuğla202-RECLAMATION Doğal Kaplama Tuğla203-DARK RECLAMATION Doğal Kaplama Tuğla301-WHITE GREY Doğal Kaplama Tuğla302-WHITE RED Doğal Kaplama Tuğla303-WHITE BROWN Doğal Kaplama Tuğla304-WHITE BLACK Doğal Kaplama Tuğla305-GREY Doğal Kaplama Tuğla306-WEATHERED GREY Doğal Kaplama Tuğla307-CLASSIC GREY Doğal Kaplama Tuğla308-WHITE ORANGE Doğal Kaplama Tuğla309-SCARLET Doğal Kaplama Tuğla310-LIKE MIX Doğal Kaplama Tuğla311-PURE WHITE Doğal Kaplama Tuğla312-MAJESTIC DARK Doğal Kaplama Tuğla313-MAJESTIC RED Doğal Kaplama Tuğla314-LINEAR BLUE Doğal Kaplama Tuğla315-EGE AEGEAN Doğal Kaplama Tuğla316-MORRIS Doğal Kaplama Tuğla401-BUFF Doğal Kaplama Tuğla402-YELLOW BUFF Doğal Kaplama Tuğla403-WINSORN Doğal Kaplama Tuğla404-OLD RICHMOND Doğal Kaplama Tuğla405-WESTMINSTER Doğal Kaplama Tuğla406-WEATHERED BUFF Doğal Kaplama Tuğla407-WEATHERED YELLOW BUFF Doğal Kaplama Tuğla408-WEATHERED WINSORN Doğal Kaplama Tuğla409-CURYOUSS Doğal Kaplama Tuğla410-OLD BUFF Doğal Kaplama Tuğla411-LIGHT CURYOUSS Doğal Kaplama TuğlaTA-001 Doğal Kaplama TuğlaTA-002 Doğal Kaplama Tuğla

Ataşehir-Dekoratif Doğal Tuğla
Şahtaş Kaplama tuğla %100 doğal olup; farklı renkteki killerin 1200°C‘de pişirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Kanserojen hiçbir madde içermez. İçeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde yoktur. Hammadde olarak kullanılan doğal malzemeler kil ve toprak insan sağlığı zarar vermediği gibi cephe kaplamalarında ısı yalıtım özelliği ile rahatlıkla kullanılabilir. Dekoratif doğal tuğla dokuları tekrar etmez. El yapımı olarak üretilen Şahtaş Kaplama tuğlası, Dekoratif doğal tuğla çeşitleri ile Türkiye’de ilk ve tek el yapımı tuğla üretimi yapan firmadır. Avrupa’ya ihraç edilen dekoratif doğal tuğla kaplama ürünlerimizi İstanbul teşhirimizde görebilirsiniz.

Kaplama Tuğla-Ataşehir
Dış cephe kaplaması olarak bilinen Kaplama tuğla kalitesi, kullanılan ham maddenin kompozisyonuna, üretim metoduna, pişirme yöntemine ve pişirme sıcaklığına bağlıdır. Kil malzemelerin kimyasal ve yapısal modifikasyonu genelde pişirme süresince kaplama tuğlaların kalıcılık ve kimyasal özelliklerini geliştirmektedir. Kaplama tuğla daha iyi dayanım kazanması amacıyla pişirme işlemi yapılmaktadır. Pişirmedeki amaç, tuğlanın hammaddesi olan kil mineralinin sinterlenmesi ve böylelikle sağlam ve stabil bir bünye elde edilmesidir. Sinterleme sürecinde yüksek enerji gereksinimlerinden dolayı tuğla bünye içerisine katılan katkılar ergitici olarak adlandırılmakta ve sinterleme için gerekli olan sıcaklığı düşürmektedir. Sinterleşme sıcaklığının düşürülmesi, tuğla bünyesinde daha az gözeneklerin oluşması ve daha yoğun bir tuğla bünyesi elde edilmesi amacıyla yapılan bu çalışmada kil tuğlası üretiminde örneklere borik asit katkısı yapılmış ve cephe kaplama tuğlası olarak kullanılabilirliği araştırılmıştır.

Ataşehir Dekoratif Doğal Tuğla-Kaplama Tuğla en iyi fiyat ve uygulama garantisi ile Arkhestone Duvar Kaplamalarında el yapımı sırlı seramik ve taban tuğlası vb. ürün ve ürün grupları ile hizmet vermekteyiz.

Görselliğiyle ve doğal yapısı ile birçok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Son zamanlarda Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda yer almaktadır. Ayrıca, Pastane, Bar, Kafe duvar dekorasyonu, Restoran duvar dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, ofis duvar dekorasyonu, Kuaför salonu tasarımı, Güzellik Merkezi duvar kaplaması, Spor salonu duvar dekorasyonu, otellerde, daire içlerinde salon tv ünitesi arkasında sıklıkla karşımıza çıkmakta olan dekoratif  doğal tuğla sizlere eşsiz bir görsel şölen sunmaktadır. İç cephe ve Dış cephe duvar kaplama ürünü olarak alternatif çözümler üretebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir