Cafe Duvar Dekorasyonu

 
Kaplama Tuğla Dokuları
 

Dekoratif Doğal Tuğla-1Dekoratif Doğal Tuğla-2Dekoratif Doğal Tuğla-3Dekoratif Doğal Tuğla-4Dekoratif Doğal Tuğla-5Dekoratif Doğal Tuğla-6Dekoratif Doğal Tuğla-7Dekoratif Doğal Tuğla-8Dekoratif Doğal Tuğla-9Dekoratif Doğal Tuğla-10Dekoratif Doğal Tuğla-11Dekoratif Doğal Tuğla-12Dekoratif Doğal Tuğla-13Dekoratif Doğal Tuğla-14Dekoratif Doğal Tuğla-15Dekoratif Doğal Tuğla-16Dekoratif Doğal Tuğla-17Dekoratif Doğal Tuğla-18Dekoratif Doğal Tuğla-19Dekoratif Doğal Tuğla-20Dekoratif Doğal Tuğla-21Dekoratif Doğal Tuğla-22Dekoratif Doğal Tuğla-23Dekoratif Doğal Tuğla-24Dekoratif Doğal Tuğla-25Dekoratif Doğal Tuğla-26Dekoratif Doğal Tuğla-27Dekoratif Doğal Tuğla-28Dekoratif Doğal Tuğla-29Dekoratif Doğal Tuğla-30Dekoratif Doğal Tuğla-31Dekoratif Doğal Tuğla-32Dekoratif Doğal Tuğla-33Dekoratif Doğal Tuğla-34

 

Cafe Dekoratif Doğal Tuğla

Birçok farklı sektörde olduğu gibi cafe ve restoran sektöründe de firmaların öne geçme yarışı, aynı zamanda her anlamda ‘farklılaşma’yı şart koşuyor. Sıradan dekorasyon anlayışı ile yoluna devam eden cafelerin artık sektörde rekabet edemediği açık bir gerçek. Günümüz insanı sadece bedenini değil, ruhunu da doyurmak için seçkin mekanları tercih ediyor.

Mekan seçimi yaparken akıllara cafe dekorasyonları dikkat çekici olanlar geliyor genelde. Sonrasında menü ve servis kalitesi düşünülüyor. Özetle; müşteriyi içeri çeken cafe tasarımları, müşteriyi içeride tutmayı başaran ise servis ve ürün kalitesi oluyor.
 

Profesyonel destek önemli

 
Her mekan amacına uygun çizgi taşımalı. Bu anlamda profesyonel destek almak önem kazanıyor. Bu yazımızda müşteri memnuniyeti ve cafe dekorları ile adından söz ettiren mekanları mercek altına aldık. Farklılığı yaratan cafe iç mekan tasarımlarını inceledik.

Cafe tasarımı yaparken atmosferi yaratan öğeler; yeşil tonların hakimiyetindeki bu cafede olduğu gibi kumaşlar, doğal taşlar ve renkler olabiliyor. Mekanın bir bölümü zemin halıları ve kadife kanepeler ile daha yumuşak ve daha samimi bir ortam havasında. Diğer bölüm ise; siyah pirinç detaylara sahip yeşil mobilyalar, gri tonlarıyla mermer zemin kaplaması, yeşil mermerden bar alanı ile kendine özgü farklı bir havada.

Cafe duvar dekorasyonu; dekoratif tuğla, doğal tuğla, kaplama tuğla, el yapımı tuğla, kültür tuğlası, tuğla duvar, duvar panelleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları

0216 3 244 244