Dekoratif tuğla çeşitleri

Artpietra Kültür tuğlası

Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası

Proje bazlı ürün ve stok bilgisi için irtibata geçiniz…

Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası

ArtPietra kaplama tuğla çimento, kum, ponza ve reng pigmentleri karışımı sonucu ortaya çıkmaktadır.  Ürünlerimiz beton esaslıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Kültür Tuğlası ve Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da yığma ve kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Sinema salonu, Güzellik Merkezi,Kuaför, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. ArtPietra ; Kültür Tuğlası ve Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama kültür tuğlası dokuları, Dekoratif tuğla ile ilgili bizi arayınız…

Authentic Brick Kültür Tuğlası

Artpietra Kültür Tuğlası AB-1424 Authentic Brick AmbarArtpietra Kültür Tuğlası AB-1456 Authentic Brick AscuasArtpietra Kültür Tuğlası AB-1463 Authentic Brick GrisArtpietra Kültür Tuğlası AB-1478 Authentic Brick AntracitaArtpietra Kültür Tuğlası AB-1483 Authentic Brick Combo 1Artpietra Kültür Tuğlası AB-1486 Authentic Brick Combo 2Artpietra Kültür Tuğlası AB-1488 Authentic Brick Combo 3

 

Old Brick Kültür Tuğlası

Old Brick BlancoOld Brick CremaOld Brick RosaOld Brick NarranjaOld Brick CottoOld Brick RojoOld Brick MarronOld Brick AscuasOld Brick GrisOld Brick Antracita

 

Thin Brick Kültür Tuğlası

Artpietra Kültür Tuğlası TB-1211 Thin Brick BlancoArtpietra Kültür Tuğlası TB-1227 Thin Brick ArenaArtpietra Kültür Tuğlası TB-1246 Thin Brick RojoArtpietra Kültür Tuğlası TB-1253 Thin Brick MarronArtpietra Kültür Tuğlası TB-1263 Thin Brick GrisArtpietra Kültür Tuğlası TB-1278 Thin Brick Antracita

 

Stick Brick Kültür Tuğlası

Artpietra Kültür Tuğlası SB-1113 Stick Brick CremaArtpietra Kültür Tuğlası SB-1144 Stick Brick Cotto

 

Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası

ArtPietra kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla üretimi ve ihracatı yapmaktadır. ArtPietra kültür tuğlası Düzce merkezli fabrikası ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. ArtPietra adı altında gelişen talepler doğrultusunda 2017 yılından itibaren kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla üretimine ve ihracatına başlamıştır. Profesyonel kadro ve üstün hizmet anlayışı ile dekorasyon sektörüne adını yazdırmıştır. Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası ile ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası

2000’li senelerin başından itibaren sektörün nabzını tutan ArtPietra Kültür tuğlası 30 dan fazla renk ve doku ile hizmet vermektedir. Dekoratif tuğla sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan ArtPietra kültür taşı ve tuğlası İstanbul İli Ataşehir ilçesinde satış ve uygulama hizmeti verilmektedir. Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası uygulama ve satış hizmeti için showromumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Standart ürünlerden sıkılan tasarımcı, mimar ve iç mimarların en çok tercih ettiği ArtPietra Kültür tuğlası diğer duvar kaplaması rakiplerine rağmen ucuz ve kalitelidir. Kalitesini Avrupa ülkelerindeki Kültür tuğlası üreticilerinden esinlenerek hep daha iyiyi ve en güzelini sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası son zamanlarda Cafe, Restaurant, Mağaza dekorasyonu gibi mekanlarda sıklıkla karşınıza çıkmaktadır.

ArtPietra kaplama tuğlası tamamen çevre dostu olacak şekilde tasarlanan tesisimizin 2019 yılı sonunda faaliyete başlaması hedeflenmektedir.

Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası

ArtPietra Kültür tuğlası imalatı her tuğlanın üzerinde insan emeği yer almaktadır. Makine üretimi olarak yapılmadığından diğer muadil kaplama tuğla malzemelerine kıyasla daha uzun ömürlü ve değerlidir. ArtPietra kullanmış olduğu ham maddesi tamamen doğal ürünler olup, içeriğinde kansorejen madde barındırmamaktadır. Diğer kaplama tuğlaları üretilirken içeriğindeki kimyasallar tuğlanın zamanla oksitlenmesine ve kusmasına sebep olmaktadır. ArtPietra Kültür tuğlası 30 farklı doku ve modelle üretim yapmaktadır. Dekoratif Tuğla Fiyatları & ArtPietra Kültür Tuğlası mekanlarınıza sıcaklık katacaktır.

Doğal tuğla , Dekoratif Tuğla, Kaplama Tuğlası, Yapay tuğlası vb. yapı malzemesi ürünlerinin Türkiye’ de tek üreticidir. Piyasada Panel kaplama olarak adlandırılan ürünlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kültür tuğlası fiyatları uzun ömür ve kalite ile kıyaslandığında daha ekonomik bir üründür. İç mimari dekorasyonlarda ve dış cephe tasarımlarında sıklıkla karşınıza çıkmakta olan ArtPietra kaplama tuğla dokuları ve Kırmızı, beyaz, sarı, siyah tuğla renkleri ile mekanlarınıza sıcaklık katmaktadır. ArtPietra tuğla çeşitleri ile iç dekorasyon tasarımlarınız da evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunu en uygun fiyatlarla değiştirmek artık kolay. Ev dekorasyon ürünlerinde kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için bizi takip ediniz.

En kaliteli hammaddelerden üretilen ve adeta doğayı kendine referans alan yenilikçi, modern, göze hoş gelen dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif tuğlalar, dekoratif panel, dekoratif taş modelleri ve çeşitleri, türlerindendir. Doğal, dekoratif, antik, harman, kültür, tuğlası, tuğlaları, duvar, brüt, beton, tuğla, fiber, glass, polyester, panelleri, iç, dış, cephe, kaplama, kaplamaları, kaplaması, dekorasyon, stone, brick, ateş, rustik, akdeniz, anadolu tuğla, barok, eskitme, eskiltilmiş, eski, tarihi, bisküvi, çıkma, ithal, orjinal, el yapımı, osmanlı, selçuklu, dolu, pres, klinker, gerçek, suni, yapay, dokulu, kırmızı, kiremit, beyaz, siyah, Fiyat ve ürün modelleri listemiz web sitemizde bulunmaktadır. Sayısız modeller ve çeşitli renk avantajları ile tüm mekanlara ve ortamlara % 100 uyumluluk göstermektedir. Firmamız ArkheStone olarak hem ürün ve sarf malzemeleri satışı yapıyoruz, hem de anahtar teslimi projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimiz İstanbul fabrika satış ofisimize ve showroom’umuza bekliyoruz.

HAYALLERİNİZE YENİLİK KATIYORUZ…

Hizmet Verdiğimiz Noktalar
Anadolu Yakası

 1. Adalar
 2. Ataşehir
 3. Beykoz
 4. Çekmeköy
 5. Kadıköy
 6. Kartal
 7. Maltepe
 8. Pendik
 9. Sancaktepe
 10. Sultanbeyli
 11. Şile
 12. Tuzla
 13. Ümraniye
 14. Üsküdar

 

Avrupa Yakası

 1. Arnavutköy
 2. Avcılar
 3. Bağcılar
 4. Bahçelievler
 5. Bakırköy
 6. Başakşehir
 7. Bayrampaşa
 8. Beşiktaş
 9. Beylikdüzü
 10. Beyoğlu
 11. Büyükçekmece
 12. Çatalca
 13. Esenler
 14. Esenyurt
 15. Eyüp
 16. Fatih
 17. Gaziosmanpaşa
 18. Güngören
 19. Kâğıthane
 20. Küçükçekmece
 21. Sarıyer
 22. Silivri
 23. Sultangazi
 24. Şişli
 25. Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir