101-RED Doğal Kaplama Tuğla102-ORANGE Doğal Kaplama Tuğla201-WEATHERED Doğal Kaplama Tuğla202-RECLAMATION Doğal Kaplama Tuğla203-DARK RECLAMATION Doğal Kaplama Tuğla301-WHITE GREY Doğal Kaplama Tuğla302-WHITE RED Doğal Kaplama Tuğla303-WHITE BROWN Doğal Kaplama Tuğla304-WHITE BLACK Doğal Kaplama Tuğla305-GREY Doğal Kaplama Tuğla306-WEATHERED GREY Doğal Kaplama Tuğla307-CLASSIC GREY Doğal Kaplama Tuğla308-WHITE ORANGE Doğal Kaplama Tuğla309-SCARLET Doğal Kaplama Tuğla310-LIKE MIX Doğal Kaplama Tuğla311-PURE WHITE Doğal Kaplama Tuğla312-MAJESTIC DARK Doğal Kaplama Tuğla313-MAJESTIC RED Doğal Kaplama Tuğla314-LINEAR BLUE Doğal Kaplama Tuğla315-EGE AEGEAN Doğal Kaplama Tuğla316-MORRIS Doğal Kaplama Tuğla401-BUFF Doğal Kaplama Tuğla402-YELLOW BUFF Doğal Kaplama Tuğla403-WINSORN Doğal Kaplama Tuğla404-OLD RICHMOND Doğal Kaplama Tuğla405-WESTMINSTER Doğal Kaplama Tuğla406-WEATHERED BUFF Doğal Kaplama Tuğla407-WEATHERED YELLOW BUFF Doğal Kaplama Tuğla408-WEATHERED WINSORN Doğal Kaplama Tuğla409-CURYOUSS Doğal Kaplama Tuğla410-OLD BUFF Doğal Kaplama Tuğla411-LIGHT CURYOUSS Doğal Kaplama TuğlaTA-001 Doğal Kaplama TuğlaTA-002 Doğal Kaplama Tuğla

Dış Cephe Tuğla Kaplama

Doğal Kaplama Tuğla kil ve toprak karışımı % 100 doğal malzemelerle imal edilmektedir. Doğal Tuğla üzerindeki renkler toprağın pişirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. İlkel yöntemler kullanılarak insan gözüyle kontrolü yapılarak üretilen bu yapı malzemesi son zamanlarda her alanda sizlerde denk gelmektesiniz.
Şahtaş Tuğla Doğal Kaplama tuğla %100 doğal olup; farklı renkteki killerin 1200°C‘de pişirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Kanserojen hiçbir madde içermez. İçeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde yoktur. Hammadde olarak kullanılan doğal malzemeler kil ve toprak insan sağlığı zarar vermediği gibi cephe kaplamalarında ısı yalıtım özelliği ile rahatlıkla kullanılabilir. Şahtaş Kaplama Tuğlası Dış Cephe Tuğla Kaplama için en uygun kaplama malzemesidir.Doğal tuğla dokuları tekrar etmez. (Handmade) El yapımı olarak üretilen Şahtaş Tuğla Doğal Kaplama tuğla, doğal tuğla çeşitleri ile Türkiye’de ilk ve tek el yapımı tuğla üretimi yapan firmadır. Avrupa’ya ihraç edilen doğal tuğla kaplama ürünlerimizi İstanbul teşhirimizde görebilirsiniz.

 

İç ve dış mekan tasarımlarınız da kullanabileceğiniz bu yapı malzemesi kimi zaman bir kafede kimi zaman villa bahçe duvarlarında karşınıza çıkmaktadır. Dış Cephe Tuğla Kaplama her dönemde olduğu gibi şimdide çok önemlidir. 1980 senelerde duvar kağıdı gibi dekoratif malzemeler çoğumuzun evinde görsel olarak kullandığımız bir üründü , şimdilerde duvar kağıtlarının tahtını Kaplama Tuğla modellerine bıraktı.

Dış Cephe Tuğla Kaplama

 

Dış Cephe Tuğla Kaplama

 

Salonumuzda Plazma TV ünitesi arkasında , yemek odası masamızın arkasında , çalışma masamızın duvarında , koridorda hatta ve hatta mutfak dekorasyonunuz da bile kullanabileceğiniz dekoratif taş farklı renk ve dokularda sizlerin beğenisine sunulmuştur. Dış Cephe Tuğla Kaplama dokuları çok hassas bir şekilde tasarlanarak tekrarı olmayacak şekilde insan gücü ile el yapımı olarak üretilmektedir.

 

Salonlarına tuğla duvar kaplama ile dekorasyon yapmak isteyenler salon duvarlarını bir bölümünü düz taş veya renkli taşlardan oluşan kaplama tekniği ile hoş bir görüntü elde edebilirler. Duvar taş kaplamalar kültürel motifler içeren taşlardan oluşmaktadır. Bu sayede salonlara şık ve otantik bir görünüm sağlıyor. Doğal tuğla kaplamalar sağlam olduğu için yıllarca kullanılabilir oldukça da uzun ömürlüdür. Dış Cephe Tuğla Kaplama ve uygulama bilgisi için iletişime geçiniz.

 

Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da yığma ve kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Dış Cephe Tuğla Kaplama malzemesi olarak imal edilmiş olan kaplama tuğlası her mekan için değer katmaktadır.

 

Arkhestone Doğal Kaplama Tuğla olarak , Dekoratif Tuğla duvar kaplama; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Tuğla Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Dış Cephe Tuğla Kaplama, Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Tuğla Kaplama ve Dekoratif Tuğla, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif tuğla kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, Doğal Kaplama Tuğla, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür tuğlaları.

 

Dekoratif Tuğla ve Panel Kaplamalarını keşfedin.
Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, el yapımı tuğla, dekoratif tuğla panelleri, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, Dış Cephe Tuğla Kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

 

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, Doğal Kaplama Tuğla, dekoratif taş panel, yapay taş, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir