Taş duvar uygulama

Kültür taşı fiyatları

Doğal Taş Duvar Kaplama

İç ve dış mekanlarınız da kullanmak için doğal taş duvar kaplama ürünleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendireceğiz. Doğal taş duvar kaplama ile dış cepheleriniz de dekoratif amaçlı olarak bina cephenizi de  giydirebileceğiniz gibi iç mekanlarımızın dekorasyonu adına da bu doğal taş duvar kaplama malzemelerini kullanabilirsiniz. Örneğin Tv ünitesi arkasına taş duvar kaplama en çok tercih edilen iç mekan tasarımları arasındadır.

Doğal taş duvar kaplama modelleri ve uygulama görselleri için tıklayınız.

Taş duvar uygulama

Doğal Taş Duvar Kaplama

Doğal Taş Duvar Kaplama

Kültür taşı fiyatları, Dekoratif taş çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Taş duvar kaplama tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Kültür taşı fiyatları, Dekoratif taş ve çeşitleri ile ilgili bilmediğiniz her şey için arayabilirsiniz.

Sıradanlıktan kurtulmak için mekan tasarımlarında son dönemde taş duvar kaplama dekorasyon ürünleri tercih edilmektedir. Doğallık ve gerçekçilik ön planda ise Artpietra kültür taşı tam aradığınız özelliklerde bir üründür. Cafe, bar, restaurant dekorasyonlarında en çok tercih edilen duvar kaplaması malzemesi yani kültür taşı diğer adıyla dekoratif taş olarak da bilinmektedir. Dekoratif taş duvar kaplama, taş duvar, kültür taşı fiyatları ve uygulama ile ilgili sormak istediğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

@arkhestone

0216 3 244 244

Comments are closed.