Duvar Panelleri Doku ve Renkler için tıklayınız...

Arkhestone; Dekoratif Duvar Panelleri,kendine özgü çizgisi ve özgün modelleriyle iç ve dış mekânlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü ürünleri ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarım altyapısı ile dekorasyon sektörüne hizmet vermektedir. Doğaltaş, tuğla, beton, kaya, ahşap ve özel dokularda birçok model seçeneği olan Arkhestone Duvar Panelleri, doğanın sunduklarını özgün tasarım anlayışı ile harmanlayarak yarattığı estetik duruşu ile birlikte, sipariş aşamasından uygulama aşamasına kadar sunduğu özenli çalışma ve sonrasında verdiği destek hizmetleri ile de başarılarını ispatlamıştır. Ürünlerimiz desenleri birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Duvar panelleri ,Dekoratif duvar panelleri ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…
DUVAR PANELLERİ - DEKORATİF DUVAR PANELLERİ VE ÇEŞİTLERİ
Ürün renk ve uygulama örnekleri için tıklayınız...

Duvar Panelleri

Modern sanat ve tasarım çağında, bir mekanın hissini artırmanın yollarından biri, görsel açıdan çekici kılmak için farklı sanatsal ürünler kullanmaktır. Bazen, tasarım öğelerini uygulamak sanıldığından daha kolay olur, böylece mekanınız ferah ve düzgün görünür. Tamda bu noktada duvar panelleri bize çeşitli fırsatlar sunuyor ve bu da bir mekanı güzel, değerli hale getirmenin genel yolculuğunu kolaylaştırıyor. Duvar panelleri kolayca özelleştirilebilir ve alıcılar için çok çeşitli seçeneklerin kullanılmasını sağlamak için farklı dokularda bulunur.
Duvar panelleri ile ilgili bazı bilgileri ve bu panelleri sizin için neden tercih etmeniz gerektiğini inceleyelim.

Duvar Panelleri Kullanım Alanları

Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif amaçlı duvar panelleri olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

Duvar panelleri nedir?

Duvar panelleri, donuk bir odayı basitleştiren ve içinde yaşamak için daha iyi bir yer haline getiren nihai dekoratif unsurdur. Duvar panelleri, alıcıların uygun olanı karar vermelerini kolaylaştıran farklı tasarım ve dokularda mevcuttur. Duvar panelleri kolaylıkla uygulanabilir, böylece fazla vakit kaybetmeden şık bir tasarıma sahip olabilirsiniz.
Duvar panellerini nihai dekoratif unsur haline getiren bazı gerçekler.
Duvar panelleri, evinizin veya ofisinizi tasarlanmasının en iyi yollarından biridir ve böylece genel görünüm şık bir tasarım haline dönüşür. Duvar panellerini seçme fikrini her zamankinden daha iyi kılan bazı gerçekler.
• Duvar panelleri, farklı sanatsal tasarımlarla mekanınıza şık bir hava katar.
• Duvar panelleri, dekorasyon fikrini gerçekleştirmenizde bir çok doku ve renge sahip.
• Duvar panelleri, duvarlarınıza yeni sofistike bir görünüm vererek kusurlu duvarları gizlemeye yardımcı olur.
• Duvar panellerinin uygulaması çok kolaydır, bu özelliği size zaman ve inşaat gürültüsü olmadan dekorasyon şansı tanımaktadır.
Duvar panelleri doğal cazibeyi koruyabilir, bu da doğaya bağlı dekorasyona meraklı insanlar için iyi bir seçenek.
• Kurulduktan sonra bu panelleri korumak ve temizlemek çok kolaydır.

Duvar panelleri çeşitleri

Paneller, mekanınızın görünümünü değiştirmedeki en iyi dekorasyon unsurlarından biridir. Duvar panelleri, projeniz için size en uygun olanı seçmek için farklı model ve renklerde mevcuttur. Duvar panelleri ahşap panel, metal görünümlü panel, hasır çelik panel, brüt beton panel, Taş duvar panel, tuğla duvar panel dokularında ve renklerinde mevcuttur.

Duvar panellerinin kullanımı ile ilgili fikirler

Duvar panelleri evlerde, ofislerde, lokantalarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, lüks otellerde ve aklınıza gelebilecek bütün iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Kolay uygulanma özelliği ile bir çok alanda rahatlıkla kullanılır:
• Bir oturma odasını güzelleştirme fikrinin geliştirilmesi: Bir oturma odasının cılız ve donuk duvarları, alanın gizemli güzelliğini artıran, parlak ve basit bir tonda tüm alanın süslenmesini kolaylaştıran duvar panelleri kullanılarak yeniden dizayn edilebilir.
• Kafeteryaları ve restaurantları yenilemek: Kolay kurulum işlemi nedeniyle duvar panelleri ile yenileme çok kolaylaşıyor. Duvar panelleri kolayca uygulanabilir, bu da müşterilere ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlama şansı verir.
• Perakende merkezlerine zengin bir görünüm kazandırmak: Duvar panelleri, tüm dekorasyonun aristokrat bir biçimde sunulması için yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır, böylece genel görünüm süslü fakat sofistike hale gelir.

Duvar Panelleri zaman kazandırır

Duvar panelleri sizi bir duvarın bütün kusurlarını gizlemek ve verimli bir şekilde yenilemek için her zamankinden daha kolay hale getiren tasarım için tasarlanmıştır. Üstelik, kurulumdan sonra, takip edilmesi gereken bakımla ilgili olarak, değerli zamanınızı korumak ve tüm alanı etkili bir şekilde süslemek için mükemmel tercihtir.

Duvar Panelleri nihai bir görüntü verir

Tavandan zemine kadar, Duvar panelleri bir odayı donuk ve beceriksiz hale getiren tüm arızalı elemanlara mükemmel bir dokunuş sağlamak için kullanılabilir. Duvar panelleri, tasarımın tamamına nihai bir görünüm kazandırarak çekim merkezi haline getirir. Farklı tipteki duvar panelleri, farklı tonlarda mevcuttur.

Bakım gerektirmeyen

Bakım sorunsuz hale geldiğinde iç tasarım tatmin edici hale gelir. Ve konu duvar panelleri olduğunda, çok sınırlı ve kolay adımlar bakımla ilgilidir, bu da duvar panellerini mükemmel tasarım unsuru haline gelir. Duvar Panelleri fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı duvar paneli modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

Ataşehir Showroom
Arkhestone Duvar Kaplamaları
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 3 244 244
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone
Facebook/arkhestone
Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.