Eski Tuğla

 
Barok dönem mimarisinden esinlenilerek üretilmiştir. Dekoratif tuğla duvar kaplamaları uygulama alanları ev, ofis , mağaza, villa, kır evi, kafe, restoran, kuaför, pastane, Güzellik merkezi, Spor salonu,otel lobi, okul, kongre merkezi, sinema salonları, gece kulüpleri, Fuar standları, Mobilya mağazaları, mimari ofisler, hastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında iç mimari dekorasyon, şömine uygulamalarında, koridorda, tv ünitesi arkasında, yatak odasında, teras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Dekoratif tuğla, Eski tuğla 9 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Eski Tuğla Dokuları

 

Kum dekoratif kültür tuğlasıSerapTabaVahaBelenKızılcaMenekşeHarmanTaba&Vaha

 

Eski Tuğla

 

Açık alanlarda ve dış mekanlarda eski tuğla duvar , mekanlarınızın tümüyle eğlenceli ve sofistike olmasını sağlamak için dayanıklılık, renk dayanımı, yapısal ve boyutsal anlamda ince bir işçilikle üretilmiştir.

İster evinizin arka bahçesinde veya açık havada oturma alanınızda biraz gizlilik uyandırmak, havuz alanına, perakende mağaza duvarına veya tabela panolarına işlevsellik getirmek istiyorsanız, normalden muhteşem bir dış mekan dekoratif tuğla duvar kaplamasına sahibi olabilirsiniz. Açık ya da dışa açık bir alana eğlenceli ve canlı bir dokunuş katacak eski tuğla duvar kaplama yardımıyla evinizde veya ticari mekanınızda şık bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sıcaklık, zerafet ve görsel malzemeleri birleştiren bu dekoratif tuğla duvar kaplamaları, sert açık hava koşullarına dayanacak şekilde hazırlanır ve mekanınıza değer katar.

 

Eski Tuğla Doku

 

Farklı doku ve renkteki dekoratif tuğla duvar kaplama modellerimizin cazibesini açık tonlardaki renklerde veya daha mat renklerdeki sıcaklıklığının, doğal ifadesini mekanlarımızda ki duvarlarınızda görmeniz mümkün. Mekanınızda beklenmedik bir stil ve samimi bir mekan yaratacaktır. Farklı, seçkin dekoratif tuğla duvar kaplamaları fiyat, görünüm ve his, yaşam biçiminiz, sahip olduğunuz alan, ihtiyaçlarınız ve diğer faktörler temelinde karşılaştırın ve mekanınız için mükemmel bir stil ve görsellik kazandıracağınız konusunda emin olun. İç ve dış mekanlarınız için tüm dekoratif duvar kaplamaları eğlenceli ve sofistike olmasını sağlamak için ek dayanıklılık, renk dayanımı, yapısal ve boyutsal anlamda sizlerin isteklerine özel olarak üretilmiştir.
Dekoratif tuğla duvar kaplama ister açık oturma alanınız olsun ister endüstriyel alanınızın sınırları, ev-bahçe alanı veya ticari ortamın açık alanı olsun, her mekanınızda rahatlıkla uygulanabilir. Dekoratif tuğla, eski tuğla doku ve modellerimiz mekanınız için doğru anları yaratacaktır. Monoton duvarlardan, çitlerden veya barikatlardan ayrılmanın harika bir yolu olan bu dekoratif tuğla duvar kaplamaları ile görsellik yaratacak ve duyguları uyandıracaktır. Onların ilham verici renkleri, desenleri ve stilleri alanlarınızı süslemeye özen gösterecektir. Ve isterseniz, manzara yenilemek istediğinizde görünümünü değiştirdiğimizden emin olmak için yaratıcı dokunuşlarınız dekoratif tuğla duvar karalamalarımızı uygulayabilirsiniz.
Dekoratif tuğla duvar kaplamaları ilham verici ve caziptir, dış mekan kullanımı için son derece estetiktir, yani ihtiyaçlarınızı karşılamak için bunları küçük kesitlerde ve geniş alanlarda kullanabilirsiniz. Lüks ihtişam ve tarzıyla damgalanırlar ve şık bir görünüm kazandıkları bilinmelidir. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmişler, en kötü iklim koşullarında dahi dayanıklıdırlar ve bakımlar azdır. Kurulumu, temizlenmesi ve bakımı kolaydır, son derece fonksiyoneldir, maliyet etkindir ve kesintisiz bir yüzey sağlar. Dekoratif tuğla duvar kaplama modellerimiz cesur ve lüks hissi veren etkileyici bir sanat türü, açık hava yemek veya eğlence alanınızı, avluyu, kafe, bar, restaran, villa, tv ünitesi, verandayı, perakende alanı, sergi alanını veya fuarlarını süsleyecek ve ilgi ve canlılık katacak. Eski tuğla doku ve uygulama örnekleri için tıklayınız.
Dekoratif tuğla duvar kaplama modellerimiz, ev bahçesinde, havuz alanında, tema parkında veya peyzajda veya ticari alanlarda bir mahremiyet ekranı ve ana odak noktasını oluşturmak için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Harika bir karaktere ve onlarla ilgili dinamizm duygularına sahipler; çekici ışıklandırma veya diğer dekoratif unsurlarla birleşince, duvarlarda eğlenceli ve şık bir görsel etki yaratıyor.
Arkhestone olarak dekoratif tuğla modellerinin yanında Dekoratif taş, şahtaş el yapımı doğal tuğla ve duvar panelleri modellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine hizmet vermekteyiz.
İstanbul İli Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Eski Tuğla- Dekoratif tuğla-Kültür Tuğlası-Doğal Tuğla-Kaplama Tuğla-Yapay Tuğla-Cephe Tuğlası-Harman Tuğla- Antik Tuğla-Tuğla duvar kaplama-Ateş Tuğla

eski tuğla, eski tuğla fiyatları, eski tuğlalar, eski tuğla duvar, eski tuğla ölçüleri, eski tuğla kaplama, eski tuğla evler, eski tuğla çeşitleri, eski ateş tuğla, eski tuğla boyutları, eski tuğla çeşitleri, eski çıkma tuğla, eski tuğla duvar, eski tuğla dekor, eski tuğla duvarlar, eski tuğla dekorasyon, eski tuğla dekoratif, dekoratif eski tuğla çeşitleri, dekoratif eski tuğla fiyatları, eski tuğla fiyatları, eski tuğla fiyat, eski tuğla fiyatı, eski tuğla kaplama fiyatları, eski kırmızı tuğla fiyatları, eski harman tuğla, eski tuğla kaplama, eski kırmızı tuğla, eski kırmızı tuğla fiyatları, dış cephe eski tuğla kaplama, eski tuğla modelleri, eski tuğla ölçüleri, eski tuğla satış, eski tuğla yapımı