DEKORATİF TUĞLA KUZUBEYİ

 

      Dekoratif tuğla duvar kaplama ile fark yaratan bir mekan. Bağcılarda ilk şubesini açan kuzubeyi restoranı Başakşehir ilçesinde yeni konsepti ile lezzet severleri bekliyor.

Oldukça geniş ve ferah bir ortam sağlayan kuzubeyi restoranı Türk geleneklerinde önemli bir yere sahip olan kuzu çevirme lezzetini ustalıkla ve tarif edilemez bir lezzetle sunuyor. Müşterilerinin rahat bir ortamda ve geleneksel lezzete uygun bir ambiyansta zaman geçirmeleri için ustalıkla ve zevkle dizayn edilmiş bir mekan sunuyor.

 

      Kuzubeyi restoranı dekorasyonu ve dekorasyonda kullanılacak ürünün seçimi ve uygulanması aşamasında birçok faktör ele alındı ve başarı ile uygulandı. Başakşehir Kuzubeyi restaurant duvar dekorasyonunda kullanılan dekoratif tuğla ürünü ve sonrasında ortaya çıkan görüntü Arkhestone olarak bizi fazlasıyla mutlu etti.

Kuzubeyi Restoranı için Dekoratif Tuğla Seçimi

 

    Kuzubeyi restoranı için öncelikle doğru ürünün ve renklerin belirlenmesi gerekiyordu. Sunduğu lezzet ve yaratmak istenilen ortam ile otantik bir hava yakalanmak isteniyordu. Dokulu bir Dekoratif tuğla seçimin daha doğru bir seçim olacağı konusunda hemfikir olarak renk seçimi aşaması ve tuğla arasında kullanılacak derz renginin seçimi aşamasına gelindi.

Dekoratif tuğla uygulanmak istenilen mekanlardaki en önemli etken doğru renk tercihidir. Kuzubeyi için en doğru rengi seçme aşamasında birçok renk seçeneği arasında kırmızı renkteki tuğla modelinin dekorasyonun bütünün açısından en doğru seçenek olacağı yönünde hem fikir olundu.

Kuzubeyi için bir sonraki aşama ise dekoratif tuğla arasında kullanılacak derz rengi ve uygulanma biçimiydi. Sunulan kuzu çevirme lezzeti, geleneksel ve modern restoran biçimlerinden sıyrıldığı için yaratılmak istenilen ambiyansta bir o kadar eski loft bir görümde olmalıydı. Derz rengi seçiminde gri rengin dekorasyona ve ambiyansa eskitme bir hava katacağını düşündük ve standart derz uygulamasının da dışına çıkarak ‘’derz ile tuğla kirletme’’ uygulaması yapma konusunda hemfikir olundu.

       Kuzubeyi Restoranı için Dekoratif Tuğla Uygulaması

 

      Dekoratif tuğla dokusu ve kullanılacak rengin seçimi aşamasından sonra Arkhestone olarak en çok keyif aldığımız aşama… Ustalıkla ve zevkle tuğlanın duvara uygulanması. Kendi alanlarında zanaat sahibi usta ekibimiz uygulama yapılacak duvarlardaki kontrolünü ve uygulama yapılmadan önceki astar ve çentikleme işleminin ardından hassasiyetle uygulamaya koyuldular. Her bir tuğlanın hassasiyetle uygulanmasından sonra derz işlemine geçildi ve ustalıkla dekoratif tuğla uygulaması tamamlandı.

 

    Dekoratif tuğla uygulaması için Kuzubeyi restoranının aklında şu soru vardı; Çok uzun süre alır mı?

200 m2 bir alan için düşündükleri süre 2,3 hafta iken sadece 4 günlük bir süre zarfında uygulama başarıyla ve müşteri memnuniyeti ile tamamlandı. Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak yaptığımız uygulamanın Kuzubeyi restoranı ve müşterilerince beğenilmesi, takdir edilmesi bizi bir hayli gururlandırmıştır.

     Kuzubeyi restoranı gibi sizde Dekoratif tuğla modelleri ve renkleri ile mekanlarınızda fark yaratabilir doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulama yapılacak alanı belirlemeniz ve yaratmak istediğiniz ortama uygun model ve dokuyu seçmeniz. Sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Dekoratif Tuğla fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı kültür taşı modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

Ataşehir Showroom

Arkhestone Duvar Kaplamaları

3004 Cadde No. 109/B

Ataşehir / İSTANBUL

0216 324 42 44

0538 401 31 64

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Comments are closed.