Salon Taş Duvar Kaplama Örnekleri-Dekoratif Taş

İç mekanlarınızda duvar dekorasyonunuzda yapacağınız birkaç dokunuşla Dekoratif Taş ve Kültür Taşı örnekleri için tıklayınız.

Kültür Taşı-1Kültür Taşı-2Kültür Taşı-3Kültür Taşı-4Kültür Taşı-5Kültür Taşı-6Kültür Taşı-7Kültür Taşı-8Kültür Taşı-9Kültür Taşı-10Kültür Taşı-11Kültür Taşı-12Kültür Taşı-13Kültür Taşı-14Kültür Taşı-15Kültür Taşı-16Kültür Taşı-17Kültür Taşı-18Kültür Taşı-19Kültür Taşı-20Kültür Taşı-21Kültür Taşı-22

Salon Taş Duvar Kaplama Örnekleri-Dekoratif Taş

Dekoratif taş duvar zemininden çok oturma odasında dramatik özellikler var mı? Bu kadar sert ve soğuk bir şeyin böyle sıcak ve davetkar iç mekanlara nasıl dönüştüğü şaşırtıcı. Dekoratif taş, birçok tasarım stiliyle iyi birleşen doku ve renklere sahip doğal bir elementtir. Taş duvar, şık ve çağdaş bir oturma odasına sağlam güzel görünümler eklemek için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca rustik bir toplantı alanı için mükemmel bir eşleme. Dekoratif taş bir duvarı, bir odaya hareket katıyor ve ayrıca hasarlı duvar veya alçı yüzeyleri gizlemek için ekonomik bir ürün.

Oturma odanızda istediğiniz görünümü elde etmek için yığma taş, Tarla taşı, nehir taşı, kayrak taşı, alaçatı taşı veya tuğla arasından seçim yapın. Hangisini seçerseniz seçin, dekoratif taş, hemen hemen hepsi iç mekanınızda yüzeyler ve gölgeler yansıtacaktır. Ya da bir sıva tabakasının altında saklanan tarihi bir taş duvarı ortaya çıkarmış olabilirsiniz. Dekoratif taş, herhangi bir diğer iç duvar yüzeyine benzemeyen bir görünüm ve dokusal his yaratmak için kendi başına durabilen bir tasarım ifadesidir.

Salon Taş Duvar Kaplama Örnekleri-Dekoratif Taş modelleri ile iç ve dış mekan tasarımlarınız da farkındalık yaratma vakti. Sitemizde sunulan dekoratif taş örneklerimizden hayal gücünüzde yaratıcılık katarak seçeceğiniz bir ürün duvar dekorasyonunuza sizleri çok eski dönemlere götürecektir.

Salon Taş Duvar Kaplama Örnekleri-Dekoratif Taş

Kültür Taşı 2000 li senelerin başından beri Türkiye de imal edilmekte olup, çoğu konsept mağaza zincirlerinde ürünlerimize görmektesinizdir. Kültür taşı denilince yapay taş, dekoratif taş ya da doğal taş akla gelmektedir. Kültür taşı doğada milyonlarca yıl yaşamış ve değişik hava şartlarına maruz kalmış eskimiş ve ya deforme olmuş taşlardan kalıplar alınarak üretimi yapılan beton esaslı bir üründür. İçeriğinde çimento, ponza, kum ve renk pigmentleri bulunmaktadır. Yanma ya da güneş ışınlarına maruz kaldığında solmaz. Uygulaması doğru yapıldığı takdirde ömürlük bir yapı malzemesidir.

Kültür taşı üretimi yada imalatı sanıldığı kadar kolay bir ürün değildir. Kültür taşı üretiminde insan gücü ön plandadır. Kültür taşı uygulaması da bir o kadar önemlidir. Unutmayın elinizdeki ürün ne kadar kaliteli olursa olsun onu işleyecek kültür taşı ustası da bir o kadar önemlidir.

Dekoratif Taş-Salon Taş Duvar Kaplama Örnekleri

Taş Duvar kaplama, Kültür taşı ya da dekoratif taş metrekare fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Kültür taşı m2 ağırlığı ortalama 40-45 kg/m dir. Farklı renk ve kombinasyonlarda harmanlanarak yapılabilen kültür taşı dokuları birbirini tekrarlamamaktadır.

Evinizin salonunda tv ünitesi arkasında kültür taşı ya da ofisinizde misafirlerinizi ağırladığınız masanızın arkasında dekoratif taş ya da kültür taşı uygulaması ile mekanlarınızı renklendirebilirsiniz. Dekoratif TaşSalon Taş Duvar Kaplama Örnekleri ve uygulama görselleri için sitemizi ya da teşhirimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir