Taş Duvar Kaplama

 

Doğal malzemeler, otantik bir kalite sundukları ve bir odaya derinlik katmaya yardımcı oldukları için hem iç hem de dış mekanlarda arzu edilir. Bununla birlikte taş duvar kaplama uygulaması binlerce yıllık formasyona işaret eder. İki taş parçası aynı değildir ve taş farklılıkları benimsenmiştir. Bölünmüş yüzeyin doğal dokusu ve duvar panellerinin ton değişimi, mimariyi ve iç mekanı çevreleyen yapıya bağlamaya yardımcı olur. İstenen renk tonları söz konusu olduğunda da bir seçiminiz bulunur. İstediğiniz estetiğe bağlı olarak, sakin gri tonları tercih edebilirsiniz. Taş panellerimizin derin, sıcak kahverengi tonları da beğenebileceğiniz ürünler arasındadır.

 

Arkhestone’un dekoratif ve doğal tuğlaları ve kültür taşı ile duvarlarınızı süsleyin. İç duvarlar için yığılmış taştan, dış duvarlar için çimento destekli kuru taştan ve hatta su özelliklerine uygun yığılmış taşlardan oluşan geniş bir taş duvar kaplaması yelpazesine sahibiz.

 

Duvar kaplamaları, duvarlarınız için dekoratif bir kaplama sağlayan taş kaplama ürünleridir. İki ana amaca hizmet etmek için hem iç, hem de dış duvarlara monte edilebilir: Isı yalıtımı ve hava direnci sağlayın, ayrıca bir binanın dış / iç mekanının estetik cazibesini sanatsal bir ifadenin parçası olarak artırın ve değer katın.

 

Sağlam ve Doğal Ürünlerdir

 

Taş duvar kaplaması inanılmaz derecede dayanıklıdır, bu da onu bir dış uygulamada kurarken özellikle önemlidir. Beton kaplama gibi diğer birçok duvar malzemesinden daha fazla kırılmaya karşı dayanıklıdır ve sert hava koşullarına dayanabilir. Aynı zamanda çok az bakım gerektirir. Aslında, taş duvar kaplama panelleri zamanla gerçekten iyileşen bir malzemedir. Bu duvar kaplamasının bir diğer büyük özelliği, yangına eğilimli bir alanda yaşayanlar için büyük bir avantaj olan ince bir dayanıklılık sağlamasıdır

 

Granit, traverten, kuvarsit ve mermer taşlarının doğal güzelliğine sahip taş ürünlerimiz mevcuttur. Doğanın yarattığı mükemmel bir sanat eseri etkisi verir, onları evin içinde seviyorsanız, duvarlara çok fazla sevgi katmaları şaşırtıcı değildir.

 

Proje Bazlı Ürün ve Uygulamalarımız

 

Tasarımcılarımız ve dekoratörlerimiz tarafından binalar, yazlıklar veya kurumsal yapılar için ön fizibilite çalışması yaparak, doğru yüzey uygulamaları için proje hazırlıyoruz. Hazırlanan projelerimiz ile birlikte avam projeler müşterilerimizin görüşüne sunulmaktadır. Gerekli inceleme sonrası yapılacak düzenlemelerden sonra imalat ve montaj aşamasına geçilmektedir. En iyi teklifi almak için internet sayfamızdaki teklif linki üzerinden veya iletişim telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Kurulum Kolaylığı Sağlamaktadır

 

Doğal taş duvar kaplama kullanılmasının en önemli faydalarından biri kurulum kolaylığıdır. Duvar kaplaması için yapısal olarak sağlam ve uygun bir duvara ihtiyaç duyulurken, fayanslar elle seçilmesi ve yerine konulması gereken rastgele parçalardan ziyade set boyutuna sahiptir. Duvar panellerinin arkasındaki pürüzsüzlüğü de, uygun alt tabakaya yapışmanın geliştirilmesine yardımcı olur. Bu, gerekli zaman ve iş gücünü önemli ölçüde azaltarak, müşterilerimiz için düşük maliyetli bir ürün haline getirir.

 

Buna ek olarak, taş duvar kaplamaları daha güzel bir görünüm sağlamak için birbirine kenetlenen köşe elemanları ile detaylandırılmaktadır..

 

Çok Yönlü ve Farklı Uygulama İmkanları Sunar

 

ArkheStone taş duvar kaplama panelleri çok yönlüdür ve çeşitli farklı uygulamalarda kullanılabilir. Dahili olarak duvar kaplama malzemesi, bir banyoyu duvar olarak veya bir açık kat planında görsel bir bölüm oluşturmak için bir şömineyi bitirmek için kullanılabilir. Dış cepheye ilgi eklemek için taş duvar kaplama kullanılabilir. Açık bir mutfakta, havuz kenarında veya sınır duvarında kullanılabilir. Taş duvar kaplamasını nasıl kullandığınız bireysel alana ve hayal gücünüze bağlıdır.

Termal Performans Özelliği

 

Arkhestone taş duvar kaplamaları, termal performans özelliklerini, esas olarak duvar boşluğuna veya yedek duvarın içine yerleştirilen yalıtım miktarından alır. Duvarın taş ve destek elemanları çok az yalıtım değeri sağlar.

 

Arkhestone Duvar Kaplamaları tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kültür tuğlası; Tüm konut, villa, idari, kamu kuruluşları, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Taş Duvar Kaplama ve Dekoratif  Doğal Taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Comments are closed.