DEKORATİF TAŞ

2018 Mağaza Dekorasyonu – Dekoratif Kültür Tuğlası

2018 Mağaza Dekorasyonu – Dekoratif Kültür Tuğlası

Mağaza dekorasyonu için ne tarzda bir tasarım yapmayı mı düşünüyorsunuz? Duvarlarınızda sıcaklık, renk katmak için bir tasarım mı hayal ediyorsunuz. Mağaza dekorasyonunuz da duvar kaplaması olarak dekoratif kültür tuğlası ile mekanınıza sıcaklık katabilirsiniz. Uygulama ve örnekler için tıklayınız. Mağaza Dekorasyonu – Dekoratif Kültür Tuğlası uygulama ve görseller için tıklayınız.

 

2018 Mağaza Dekorasyonu – Dekoratif Kültür Tuğlası

Bu yazımızda sizlere son zamanlarda 2018 Mağaza dekorasyonu konusunda karşımıza sıklıkla çıkmakta olan Dekoratif Kültür Tuğlası ile yapılan dekorasyonlar dan bahsedeceğiz.

2018’e damgasını varacak olan tasarımlar doğadan ilham alarak yaşam alanlarınıza hafif parıltılar ile imzasını atıyor. Mağaza dekorasyonu denilince dekoratif kültür tuğlası yaşam alanlarınızı keyiflendirmek, doğal malzemelerin şıklığını yansıtacaktır. Dekoratif Kültür tuğlası Mağaza dekorasyonu 2018’de göz alıcı yaşam alanları oluşturmak tabi ki zevkinizi yansıtabileceğiniz seçimlerle ortaya çıkartacaktır.

2018 Mağaza Dekorasyonu – Dekoratif Kültür Tuğlası

Dekoratif tuğla olarak bilinen kaplama tuğlası sanki mağaza dekorasyonu için tasarlanmış modüler bir üründür. Ağırlık olarak doğal tuğlalardan daha hafif olan dekoratif kültür tuğlaları tasarımlarınız da uygulama açısından pratik çözümler sunmaktadır. Gerek hafif malzeme oluşu gerekse uygulamasının kolaylığı ve tabi ki uygulama fiyatı açısından da diğer kaplama malzemelerine kıyasla ekonomiktir. 2018 yılında mağazasını yenileyecekler için birbirinden özel tavsiyeler burada. Renk tercihinizi hemen yaparak 2018 mağaza dekorasyonunuz için araştırmaya başlayabilirsiniz.

Dekoratif Kültür Tuğlası-2018 Mağaza Dekorasyonu –

Doğal tuğlalardan kalıplar alınarak imal edilen dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama malzemesi olarak mekanları süslemektedir. Mağazada alış-veriş yaparken, Kafe de kahvenizi yudumlarken, Kuaförde saç bakımı yaparken, ofis de çalışırken kısacası her yerde karşımıza çıkmaktadır.Bu yapı malzemesi ile sizlerde gerek iç mekan tasarımı gerekse dış mekan tasarımlarınız da kullanabilir, bu sıcak ortamlara ulaşabilirsiniz. Mağaza dekorasyonu yapan mimarların sıklıkla kullandığı dekoratif kültür tuğlası sizinde değerlendirebileceğiniz dekorasyon malzemesidir.

Mağazanızın bir köşesini otantik bir dinlenme alanına çevirebilirsiniz. Bu noktada sizlere şark köşesi dekorasyon fikirlerini öneriyorum. Dekoratif kültür tuğlası ile mağazanızda farklı bir ambians sağlayıp, müşterilerinizi mekanınızda daha uzun süre durup alış-veriş süresini uzatabilirsiniz.

Aydınlatma da diğer 2018 Mağaza dekorasyon ürünleri gibi tasarımın bir parçası olmalı ve tek başına dikkat çekmemelidir. Aydınlatmada farklı renkler kullanılarak consept tamamlanabilir. Dekoratif Kültür Tuğlası aydınlatma rengi ve aydınlatma açısı da görsel zenginlik açısından çok önemlidir.

Minimalist anlayış, mağaza dekorasyon fikirlerinde de kullanılabilir ancak sade bir görünüm oluşturacağım kaygısı ile vitrinleri çok boş bırakmak, alanı değerlendirememek doğru bir mağaza dekorasyonu olmayacaktır.

Mağazada binlerce ürünü sergilemek yerine az ve öz ürün gösterip çok ürün satma kuralını unutmamak gerekir.

Bunun için farklı birkaç model gösterip bunları müşterilerinizin beğenisine sunarken mağaza içinde kendilerini rahat hissedecekleri alanlar oluşturmak gerekir. Bu alanlarda duvar arkasında dekoratif kültür tuğlası ile dekore edilmiş duvarınız ürün ve malzeme satışınız açısından farklı bir dokunuş sergilemiş olursunuz.

Mağaza vitrinlerinin çeşitli mankenlerle hikaye oluşturacak bir kurgu ile yerleştirilmesi de mağaza dekorasyon fikirleri ile doğrudan ilişkilidir. Bu tip vitrinler dikkat çeker.

Önemli olan, alış-veriş yapmasa da müşteriyi mağazaya çekebilmektedir. Ürünleriniz kaliteliyse ve bunu güzel bir sunumla mağazanızda sergilemiş seniz bugün mağazanızı gezen ve alış-veriş yapmayan insanlar bir gün muhakkak sizden alış veriş yapacaklardır.

ilginizi çekebilir : Montuno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir