Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Adalar Dekoratif Taş – Taş Duvar

Adalar Dekoratif Taş – Taş Duvar

Adalar Dekoratif Taş – Taş Duvar – Kültür Taşı

Kültür taşı doku ve Renkleri için tıklayınız.

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Arkhestone olarak;

Duvar kaplama olarak ta tanınmış dekoratif taş ürünlerimiz uygulanan mekânda şık bir manzara yaratmaktadır. Arkhestone olarak tek gayemiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan ötürü ürünlerimize muhakkak sağlınıza zarar verecek kimyasal madde karıştırmayıp büsbütün doğal maddelerden üretiliyor. Yapı pazarında buna çare olarak dekoratif taşları geliştirmeye başladı. Dekoratif taşlar; taşlar dekorasyon tarihi süresince değerlendirilmiş olup, günümüzde de dekorasyon malzemesi olarak kullanılmış ve her dönemin tercih edilen dekoratif ögesi olmayı başarmıştır. Taş ticareti yakın zamanlara dek mühim bir ilerleme göstermemiş olup son 20 sene içerinde nakliye imkanlarının iyileşmesi ve endüstrinin rasyonelleşmesi neticesi ulusal doğal taş yataklarının verimli olarak işletilmeye başlaması ile birlikte dünyada doğal taş dış alım ve satım imkanları gelişmiştir. File üstüne dizilen ürünlere fileli doğal taş denilmekte olup diğerlerine ise dekoratif taş olarak isimlendirilir. Adalar dekoratif taş ile ilgili sormak istediğiniz her şey için bizi arayınız.

 

 

Dekoratif taş çeşitleri

Sayısız modeller ve çeşitli renk çeşitleri ile birlikte bütün alanlara kolaylıkla ahenk sağlar. Sayısız modeller ve çeşitli renk üstünlükleri ile birlikte bütün mekânlara ve ortamlara 100 % uyumluluk gösteriyor. Dekoratif taş çeşitleri ve modelleri renk varyasyonları ile birlikte dekoratif görselin ve dekoratif kaplamanın yanı sıra ısı yalıtım özelliği de bulunmaktadır. Sayısız modeller ve çeşitli renk skalası ile birlikte bütün alanlara yüzde yüz uyumluluk işaret ediyor. Adalar dekoratif taş çeşitleri ve uygulama görselleri için bizi ziyaret edin.

 

 

Neden tercih ediliyor ?

Kullanıma hazır 1 er m2 lik kutularda ve hafifliğinin verdiği avantajlarla mekan dekorasyonunda çok defa tercih edilen taşlardandır. Cafe, Restaurant, Kuaför salonu, Mağaza conseptlerinde duvar dekorasyon unda en çok tercih edilen dekoratif taş ya da dekoratif tuğla duvar kaplamalarıdır. Dekoratif taş uygulama kolaylığı ve dekoratif taşın hafif olması sebebiyle bir çok mekana değer katmaktadır.

 

Dekoratif taş fiyatları

Uygulama yapılacak duvar yüzeyi metrekaresine göre değişiklik göstermekte olan dekoratif taş fiyatları doğal taş duvar kaplamalarına nazaran daha ekonomiktir. Yapılacak alan m2’nize göre ortalama 85 TL den başlayan fiyatlarla dekoratif taş satın alabilirsiniz.

 

 

Dekoratif taş kaplama

Üretimimiz olan dekoratif taş kaplama modelleri uygulama gerçekleştirilen alanda rustik ve marjinal bir manzara karşılamaktadır. Standartlara en elverişli imal edilen dekoratif kaplama ürünlerimiz sağlınız bakımından nitelik standartlarına en elverişli şekilde üretilmektedir. İstenilen bütün yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen ve pratik bir biçimde maliyeti minimuma düşüren demonte edilebilen taş panel kaplamaları üretimleri yapmıştır. İç ve dış cephelerde duvar dekorasyonu için taş kaplama ve doğal taş ürünleri kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Adalar dekoratif taş kaplama ve kültür taşı ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edin.

 

 

Doğal görünüm

Tuğla manzarası desenleri ile birlikte uygulanan alanda marjinal bir manzara yaratmaktadır. Değişik derz aralıkları ile birlikte değişik estetik görünümler elde edilir. Tarihin ve doğal görünümün izlerini duvarlarınızda yansıtır. Şık tasarım ve estetik yapısı ile birlikte dekoratif tuğlalar ile birlikte doğal manzara daha da güzelleşecek. Duvarlarınıza şahane ve ihtişamlı bir manzara kazandırmak için sizlere Dekoratif taş kaplamalarını öneriyoruz. Sizde doğal görünümde dekoratif taş ya da kültür taşı kaplama ürünleri ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Dekoratif taş modelleri

Mekanlarınıza hatasız en ve son derece ahenk sağlayacak olan Arkhestone dekoratif taş ve taş duvar modellerini üretmekteyiz. Farklı renklendirmeler ve modellerle tasarlanmış mekanlarınızda şehrin gürültüsü ve kaosu içinden sıyrılıp tabiatta yolculuğa çıkabilirsiniz. Adalar ilçesinde dekoratif taş modelleri için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

 

Doğal ve estetik

Doğalın estetik ve ısısı bundan sonra Arkhestone markasıyla baktığınız her kısımda size eşlik ediyor. Yaşadığınız alanları zarif ve estetik bir konfora kavuşturun.

 

 

Duvar dekorasyonu

Arkhestone kültür taşı ve kültür tuğlası yeni duvar dekorasyon trendinin vazgeçilmezi. Hayal edeceğinizden daha güzel neticeler ile birlikte yeni dekorasyonunuzun tadını ayıklamak için bize ulaşabilirsiniz. Adalar duvar dekorasyonu ve dekoratif kültür taşı kaplamalarından birini seçebilirsiniz.

 

 

Dekoratif taş uygulama

Projeler sayfamızdan uygulamalarımız ile birlikte alakalı bilgi temin edebilirsiniz. Firmamız konusunda geniş bilgi sahibi olabilmektedir ve ürün resmi ve uygulama fotoğraflarını görebilirsiniz. Uzman uygulama ekiplerimiz ile birlikte üstün hizmet anlayışı ile çözümler üretiyoruz. Hafif oldukları için seçenek taş malzemelere göre taşınmaları ve uygulamaları epeyce zahmetsizdir. Dekoratif taş uygulama işlemi bittikten sonra iki taş arasına yapılacak olan kültür taşı derz rengi seçimi de en az uygulama sanatı kadar önemlidir. Seçeceğiniz derz rengi bütün yapılan dekorasyonunuz göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Gri derz, bej rengi derz, beyaz der ve kahverengi derz olarak üretilen dekoratif kültür taşı derzleri arasında seçim yapmanız gerekmektedir.

 

 

Dekoratif Taş Adalar

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dekoratif taş duvar konusunda geniş bilgi sahibi olmak için internet sitemizi inceleyebilir. Satış temsilcilerimizden 7/24 destek alabilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce Adalar showroom mağazamızda görerek birçok seçenek içerisinden tercih yapabilirsiniz.

 

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı kültür taşı, dekoratif taş modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

 

Arkhestone Duvar Kaplamaları

3004 Cadde No. 109/B

Ataşehir / İSTANBUL

0216 324 42 44

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın