Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

ARTPİETRA

ARTPİETRA

ArtPietra

Proje bazlı ürün ve stok bilgisi için irtibata geçiniz…

ArtPietra Kaplama Tuğla Modelleri;

ArtPietra kaplama tuğla çimento, kum, ponza ve reng pigmentleri karışımı sonucu ortaya çıkmaktadır. Artpietra ürünlerimiz beton esaslıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da yığma ve kaplama olarak kullanılmaktadır. Artpietra tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Artpietra ürünlerimiz tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Sinema salonu, Güzellik Merkezi,Kuaför, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. ArtPietra kültür tuğlası dokuları, Dekoratif tuğla ile ilgili bizi arayınız…

Artpietra

Authentic Brick

Artpietra

Old Brick

Artpietra

Thin Brick

Artpietra

Stick Brick

Artpietra

Amorfo

Artpietra

Pizzara

Artpietra

Roca

Artpietra

Corte

Art pietra

Montuno

Artpietra

Rio

ArtPietra

ArtPietra, kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla üretimi ve ihracatı yapmaktadır. ArtPietra kültür tuğlası Düzce merkezli fabrikası ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. ArtPietra adı altında gelişen talepler doğrultusunda 2017 yılından itibaren kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla üretimine ve ihracatına başlamıştır. Profesyonel kadro ve üstün hizmet anlayışı ile dekorasyon sektörüne adını yazdırmıştır.

ArtPietra

2000’li senelerin başından itibaren sektörün nabzını tutan ArtPietra Kültür tuğlası 30 dan fazla renk ve doku ile hizmet vermektedir. Dekoratif tuğla sektöründe öncü firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan ArtPietra kültür taşı ve tuğlası İstanbul İli Ataşehir ilçesinde satış ve uygulama hizmeti verilmektedir.

Standart ürünlerden sıkılan tasarımcı, mimar ve iç mimarların en çok tercih ettiği ArtPietra Kültür tuğlası diğer duvar kaplaması rakiplerine rağmen ucuz ve kalitelidir. Kalitesini Avrupa ülkelerindeki Kültür tuğlası üreticilerinden esinlenerek hep daha iyiyi ve en güzelini sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

ArtPietra kaplama tuğlası tamamen çevre dostu olacak şekilde tasarlanan tesisimizin 2019 yılı sonunda faaliyete başlaması hedeflenmektedir.

ArtPietra Kültür Tuğlası

ArtPietra Kültür tuğlası imalatı her tuğlanın üzerinde insan emeği yer almaktadır. Makine üretimi olarak yapılmadığından diğer muadil kaplama tuğla malzemelerine kıyasla daha uzun ömürlü ve değerlidir. ArtPietra kullanmış olduğu ham maddesi tamamen doğal ürünler olup, içeriğinde kansorejen madde barındırmamaktadır. Diğer kaplama tuğlaları üretilirken içeriğindeki kimyasallar tuğlanın zamanla oksitlenmesine ve kusmasına sebep olmaktadır. ArtPietra Kültür tuğlası 30 farklı doku ve modelle üretim yapmaktadır.

Artpietra, Doğal tuğla , Dekoratif Tuğla, Kaplama Tuğlası, Yapay tuğlası vb. yapı malzemesi ürünlerinin Türkiye’ de tek üreticidir. Piyasada Panel kaplama olarak adlandırılan ürünlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kültür tuğlası fiyatları uzun ömür ve kalite ile kıyaslandığında daha ekonomik bir üründür. İç mimari dekorasyonlarda ve dış cephe tasarımlarında sıklıkla karşınıza çıkmakta olan ArtPietra kaplama tuğla dokuları ve Kırmızı, beyaz, sarı, siyah tuğla renkleri ile mekanlarınıza sıcaklık katmaktadır. ArtPietra tuğla çeşitleri ile iç dekorasyon tasarımlarınız da evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunu en uygun fiyatlarla değiştirmek artık kolay. Ev dekorasyon ürünlerinde kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için bizi takip ediniz.

En kaliteli ham maddelerden üretilen ve adeta doğayı kendine referans alan yenilikçi, modern, göze hoş gelen dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif tuğlalar, dekoratif taş modelleri ve çeşitleri, türlerindendir. Doğal, dekoratif, antik, harman, kültür tuğlası, tuğlaları, duvar tuğla, iç ve dış cephe kaplama Fiyat ve ürün modelleri listemiz web sitemizde bulunmaktadır. Sayısız modeller ve çeşitli renk avantajları ile tüm mekanlara ve ortamlara % 100 uyumluluk göstermektedir. Firmamız ArkheStone olarak hem ürün ve sarf malzemeleri satışı yapıyoruz, hem de anahtar teslimi projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimiz İstanbul fabrika satış ofisimize ve showroom’umuza bekliyoruz. Artpietra Anadolu yakası satış ve uygulama hizmeti için iletişime geçiniz.

HAYALLERİNİZE YENİLİK KATIYORUZ…

@arkhestone

0216 3 244 244

 

 

Hizmet Verdiğimiz Noktalar
Anadolu Yakası

 1. Adalar
 2. Ataşehir
 3. Beykoz
 4. Çekmeköy
 5. Kadıköy
 6. Kartal
 7. Maltepe
 8. Pendik
 9. Sancaktepe
 10. Sultanbeyli
 11. Şile
 12. Tuzla
 13. Ümraniye
 14. Üsküdar

 

Avrupa Yakası

 1. Arnavutköy
 2. Avcılar
 3. Bağcılar
 4. Bahçelievler
 5. Bakırköy
 6. Başakşehir
 7. Bayrampaşa
 8. Beşiktaş
 9. Beylikdüzü
 10. Beyoğlu
 11. Büyükçekmece
 12. Çatalca
 13. Esenler
 14. Esenyurt
 15. Eyüp
 16. Fatih
 17. Gaziosmanpaşa
 18. Güngören
 19. Kâğıthane
 20. Küçükçekmece
 21. Sarıyer
 22. Silivri
 23. Sultangazi
 24. Şişli
 25. Zeytinburnu

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın