DEKORATİF TAŞ

Cafe Duvar Dekorasyonu

Cafe Duvar Dekorasyonu

Cafe restoranınızın dekorasyonuyla fark yaratmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Duvar kaplama ve farklı tasarım örneklerimiz için 0216 3 244 24 no’lu irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Cafe duvar dekorasyonu ve Cafe dekoratif doğal tuğla duvar hakkında aklınızda bir şey kalmasın.

Kaplama Tuğla Dokuları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

Cafe Dekoratif Doğal Tuğla

Birçok farklı sektörde olduğu gibi cafe ve restoran sektöründe de firmaların öne geçme yarışı, aynı zamanda her anlamda farklılaşmayı şart koşuyor. Sıradan dekorasyon anlayışı ile yoluna devam eden cafelerin artık sektörde rekabet edemediği açık bir gerçek. Günümüz insanı sadece bedenini değil, ruhunu da doyurmak için seçkin mekanları tercih ediyor.

Mekan seçimi yaparken akıllara cafe dekorasyonları dikkat çekici olanlar geliyor genelde. Sonrasında menü ve servis kalitesi düşünülüyor. Özetle; müşteriyi içeri çeken cafe tasarımları, müşteriyi içeride tutmayı başaran ise servis ve ürün kalitesi oluyor.

Profesyonel destek önemli

Her mekan amacına uygun çizgi taşımalı. Bu anlamda profesyonel destek almak önem kazanıyor. Bu yazımızda müşteri memnuniyeti ve cafe dekorları ile adından söz ettiren mekanları mercek altına aldık. Farklılığı yaratan cafe iç mekan tasarımlarını inceledik.

Cafe tasarımı yaparken atmosferi yaratan öğeler; yeşil tonların hakimiyetindeki bu cafede olduğu gibi kumaşlar, doğal taşlar ve renkler olabiliyor. Mekanın bir bölümü zemin halıları ve kadife kanepeler ile daha yumuşak ve daha samimi bir ortam havasında. Diğer bölüm ise; siyah pirinç detaylara sahip yeşil mobilyalar, gri tonlarıyla mermer zemin kaplaması, yeşil mermerden bar alanı ile kendine özgü farklı bir havada.

Cafe duvar dekorasyonu; dekoratif tuğla, doğal tuğla, kaplama tuğla, el yapımı tuğla, kültür tuğlası, tuğla duvar, duvar panelleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone® Yeni tasarımcılar ve mimarlar geçmişin en popüler yapı malzemesi olan taşı günümüz mimarisiyle birleştirerek birçok alanda kullanmaktadır. Geçmiş zamanlardan günümüze bir zaman yolculuğu edasında farklı tarz dekorasyonlarla uyum sağlayabilen yapıları sayesinde kolayca eski dönemlerde yapılmış bir bina görüntüsü elde edebilirsiniz. Mimari çalışmalar sonucunda ister evinizde, ister bir kafe duvarında, ofisinizde ya da restoran duvarınızda olsun, isterse villa cephe kaplamalarında tercih edilir bir yapı malzemesi olmuştur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir