DEKORATİF TAŞ

Cafe Taş Duvar Kaplama

Cafe Taş Duvar Kaplama

Cafe Taş Duvar Kaplama

Cafe Taş Duvar Kaplama

Dekorasyon özelliğine sahip olması sayesinde kullanıldığı yerlerde huzurlu ve ferah ortam oluşturan taş duvarlar birçok iç ve dış yapıların tasarımı esnasında uygulanmaktadır. Hoş bir ortam oluşturmak için bu tip yapılar çok önemli bir yere sahiptir. Yaşam alanlarında kullanımında genel olarak huzur veren bir ortam oluşturmak hedeflenmektedir. İş yerlerinde ki göze hitan edecek görüntüyü oluşturmada kullanılmaktadır. Bu iş yerlerinden en çok kullanılan yerler arasında cafeler ön plana çıkmaktadır. Cafe taş duvar kaplama yapılması huzurlu ve sıcak bir ortam açısından doğru bir karardır. Yaptığımız işlerde bu durumu göz önünde bulundurarak kaplama işlemi yapmaktayız.

Taş Duvar Kaplama Özellikleri ve Faydaları

Taş kaplama yapmak istediğiniz yer için en uygun taşı seçmek ilk önceliktir. İç açıcı olması ve kendini göstermesi ile farkını ortaya koyacak olan taş duvar mekanı çekici hale getirmektedir. Uzun yıllar kendini koruma özelliği ile tekrar bir maliyet olma ihtimali oldukça düşüktür. Bu yönüyle ekonomik açıdan da faydalıdır. Kafe taş duvar kaplama yapıldığı andan itibaren mekana gelen müşteriler tarafından büyük bir beğeni alması cafenin uzun soluklu olarak iş yapmasına da katkı sağlamaktadır. Yıpranma ihtimali çok düşük olması tercih önceliği açısından ön plandadır.

Firmamız bu konuda ki ince detayları çok iyi bilerek hareket etmektedir. Temizlenmesi kolay olan ve her yıl sürekli olarak bakım ihtiyacına gerek olmaması yeni maliyetleri önlediği gibi mekanın kapalı kalmasından kaynaklanacak maddi zararları da ortadan kaldırmaktadır. Ekonomik avantajlarının yanı sıra sonrasında yaşanması muhtemel zaman kayıplarını da en az seviyeye indirme olanağı sunacaktır. Her açıdan geçmişte yaygın bir şekilde kullanılan duvar yapısını da değiştirmiş olacaksınız.

Taş Duvar Kaplama Yapımı

Duvar kaplama işi yapılmadan önce mutlaka yapılacak yerde bulunan eşyalar koruma atına alınmalıdır. Eşyaları kaldırmak çalışma alanı rahatlığını sağlamaya faydası olacaktır. Hem eşyalar korunmuş olur hem de iş sırasında kolaylık olacaktır. Eşyalarınızın zarar görmemesi adına bu tür detayları es geçmeyen bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Cafe taş duvar kaplama yapımından duvar yüzeylerinin hazırlanma aşamasında kullanılan astar kurumaya bırakılır. Astarın kurumasıyla birlikte kullanılması gereken oranda çimento içerikli flexli yapıştırma harcı kullanılarak taş kaplama işlemi yapılır.

Mantolama işlemi ve çentikleme işlemi yaparken sıva filesi duvardan ayrılmasına engel olunmalıdır. Fileli sıva uygulaması yapılması halinde pullu vidalar ile sabitlenerek taş kaplaması yapılır. Kaplama yapım esnasında ebatlar ile derz aralıklarının belirlemesi önceden hazırlanır ve kaplama işlemi ile son hali oluşur. Yapmış olduğumuz bu yöntemlerle taş kaplama duvar özenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Cafenize yapılmasını istediğiniz özellikteki duvarların seçiminde de sizlere yardımcı olmaktayız. Cafe taş duvar kaplama her açıdan en iyi şekilde yapılmasına her işte olduğu gibi özen göstermekteyiz.

Taş Duvar Tasarımları

Belli bir düzen içerisinde yapılan taş duvar kaplama işinde uygulama yapılacak yerde yapılan kaplamanın mekana uygunluğudur. Bu konuda çok fazla tasarımlar bulunmaktadır. Bu alanda farklı tasarımları mekanınıza kaplama işini yaparken fikirleriniz bizler için çok önemlidir. Cafeye yapılması istenilen taş duvar kaplama da kullandığımız malzemeler kalitelidir. Cafe taş duvar kaplama işinde tamamlamış olduğumuz işlerde tümüyle özenli bir çalışma yapmış bulunmaktayız. Bu durumu yapacağımız tüm işlerde de dikkate alarak çalışmaktayız. Tasarımların farklılıklarını en iyi şekilde bilen ve uygulamasını doğru şekilde yapma adına alanında başarılı ekiplerle işlerimizi yürütmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu önemin farkında olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız kaplamaların gören kişiler tarafından da etkilenmesi bizim için olumlu bir durumdur. Bu durumu bilen çalışanlarımız sorunsuz çalışmalar yapmaktadırlar.

Arkhestone Duvar Kaplamaları tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kültür tuğlası; Tüm konut, villa, idari, kamu kuruluşları, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Cafe Taş Duvar Kaplama ve Dekoratif Doğal Taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir