DEKORATİF TAŞ

Cephe Kaplama Tuğla Kaplama Tuğla Fiyatları

Cephe Kaplama Tuğla | Kaplama Tuğla Fiyatları

Şahtaş Tuğla %100 El Yapımı ve Doğal Kaplama Tuğla; 34 farklı renk ve doku ile kilin 1200°C‘de pişirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da yığma ve kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Cephe Kaplama Tuğlası ve Kaplama tuğla fiyatları ile bizi arayınız…

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

 

Cephe Kaplama Tuğla, Kaplama Tuğla Fiyatları

Cephe Kaplama ve Kaplama tuğla fiyatları seçeceğiniz tuğla ve o tuğlanın kaplanma yöntemine ve metraja göre değişecektir. Bu kriterlere göre anahtar teslim Şahtaş Cephe kaplama Tuğla 185 TL / m2 ile 220 TL / m2 arasında belirlenecektir. Dekoratif tuğla kaplama fiyatları ise 120 TL / m2 ile 150 TL / m2 arasında maliyet getirecektir. Eğer ihtiyacınız sadece Şahtaş kaplama tuğlası fiyatları ise 90 TL / m2 ile 120 TL /m2 arasında değişen liste fiyatlarına göre ürün temin edebileceksiniz. Dekorasyon tuğla duvar kaplama fiyatları için Showroomlarını ziyaret edebilir ya da Şahtaş Tuğla Anadolu yakası için 0216 3 244 244 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Cephe Kaplama Tuğla, Kaplama Tuğla Fiyatları

Anadolu Selçukluları döneminde, esas yapı malzemesi taş olmakla birlikte tuğlanın diğer çevrelere oranla daha yoğun olarak kullanıldığı tespit edilmektedir. Büyük Selçuklu geleneğinin devamı olarak değerlendirilebilecek bu uygulama Selçuklu dönemini takip eden Karamanoğulları Beyliği döneminde azalmış özellikle süsleme amacıyla kullanılan cephe kaplama tuğla 13. yüzyıl sonlarından itibaren kullanım alanından çekilmiştir.
Selçuklular döneminde kesme taş büyük, kaplama tuğla ise küçük ölçekli yapılarda tercih edilmiş, cami, medrese, kervansarayların belirli bölümlerinde ve örtü sisteminde değerlendirilmiştir. Mermer, kapı ve pencere lento ve söveleri ile taç kapılarda yer bulmuş, ahşap ise daha az olmakla birlikte destek ve örtü sistemi ile hatıllar da kullanılmıştır. Roma ve Bizans dönemine ait devşirme malzeme de işlevine uygun olarak kapı ve pencere lento ve sövelerinde veya örgü, vurgu ve süsleme amacıyla cephelerde ve duvarlarda yaygın olarak karşımıza çıkar. Karamanoğulları döneminde de benzer bir malzeme kullanımı söz konusudur.
İncelediğimiz dönemlerde kesme taştan inşa edilen yapılarda yatay istif ve düzenli teknik daha çok tercih edilmiştir. Selçuklu döneminde Cephe Kaplama Tuğla örgülerde yatay, yatay-dikey ve eğik olmak üzere üç tür istif kullanılmıştır. Derz malzemesi düz örgülerde kireç, süslü geometrik örgülerde ise alçı harçtır. Yapılan harç analizlerinde harcın içinde kireç ve fuga dışında saman, kil, tuğla kırığı, kömür ve kül olduğu tespit edilmiştir.

Cephe Kaplama Tuğla, Kaplama Tuğla Fiyatları

Bu yapılarda kullanılan kil ve topraktan yapılmış Cephe kaplama tuğla ve Kaplama tuğla fiyatları ile ilgili fikir sahibi olmak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır.

Kaplama tuğla, duvar, fiyatları, dokusu, çeşitleri, desenleri, yapıştırıcısı, derzi, uygulama, cephe, işçiliği hakkında detaylı bilgi için arayınız.

Kaplama Tuğla Fiyatları

İstanbul’un tüm bölgelerine uygulama hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ekip ve ekipmanla, uzman kadromuzla aşağıda belirtilen tüm bölgelerdeki referanslarımızla Cephe kaplama tuğlası, Kaplama tuğla fiyatları ile ilgili sınırsız ürünle karşınızdayız.

Kaplama tuğla- Şahtaş Tuğla – Dekoratif Tuğla – Doğal Tuğla – Harman Tuğla – Antik Tuğla

Hizmet verdiğimiz noktalar;
Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri uygulamalarımız için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir