DEKORATİF TAŞ

Cephe Kaplama Tuğlaları Doğal Tuğla Fiyatları

Cephe Kaplama Tuğlaları Doğal Tuğla Fiyatları

Cephe Kaplama Tuğlaları Doğal Tuğla Fiyatları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

El Yapımı Doğal Tuğla

El yapımı doğal tuğla M.Ö. 8000 yıllarında Neolitik evlerin yapımında kullanılan, bilinen en eski yapı malzemelerinden biridir. El yapımı doğal tuğla, yüzyıllardır yapılmış ve yüzlerce yıldır süren dayanıklılığa sahip. Bunlar bilinen en eski yapı malzemesidir ve daha sert hava koşullarına daha dayanıklı hale getirmek için önce güneşte kurutulur ve daha sonra sert ateşle fırınlanır. Eski Mısırlılardan, Romalılara ve Rumlara, kalıcı binalarda El yapımı doğal tuğla kullanılmıştır.
Kaliteli El yapımı doğal tuğla güvenilir, hava koşullarına dayanıklıdır ve atmosferik asitleri, kirliliği ve ateşi tolere edebilir. Boyut, renk ve şekil itibariyle herhangi bir spesifikasyona göre üretilebilirler ve böylece taştan daha kolay kullanılırlar.

El Yapımı Doğal Tuğla

El yapımı doğal tuğla, kil, toprak ve kumdan istenilen oranlarda oluşur. Kil ve toprak karışımı daha sonra zımparalanmış kalıplarda elle şekillendirilir ve tepsilere dönüştürülür. Kurumadan sonra, tamamen vitrifiye olmak için yaklaşık 1085 derece F’ye kadar ateşlenirler. Üretim prosesi istenen özelliklere ulaşmak için biraz ayarlanabilir. El yapımı doğal tuğla özellikleri ve kalitesi, hammaddeye, şekillendirme proseslerine ve ateşleme işlemi ve sıcaklığına bağlıdır. Kil ve toprak içerisindeki demir oksitler, ayırt edici kırmızı renkleri verirler, ayrıca sertlik ve mukavemete önemli katkıda bulunurlar. Farklı renkleri elde etmek için partikül kumunda kireç ve oksitler de dahil olmak üzere çeşitli mineraller kullanılır. Vücut maddesine manganez ilave edilerek kahverengi renkli bir tuğla yapılır. Pişirme döngüsü sırasında, ham yakıt, tuğlayı “flaş” yapmak üzere getirilir, değişen derecelerde mavi / siyah ve altın renkleri kazandırır.
El yapımı doğal tuğla zamanın testine dayanmış ve yüzlerce yıldır güzel binalar ve evlerde kullanılmaya devam edecektir. Sahtaş Terracotto tüm el yapımı tuğla ürünlerinde kalıcı güzellik ve sonsuz dayanıklılık yaratmak için tüm detaylara ince işçilik ve özveri geleneğini sürdürür.

El Yapımı Doğal Tuğla

Çatı kremitleri, harman tuğlalar, restorasyon ürünleri, taban tuğlaları ve karoları, sırlı karolar, kaplama tuğlaları gibi birçok çeşitli ürüne ihtiyacınız olursa bu işlerinizi tek bir elden gidermek ve en iyi fiyata işinizi tamamlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama tuğlası gibi birçok farklı ürünü size sunmakyız. Terracotta gibi bu ürünlere ihtiyacınız olursa sitede yer alan iletişim sekmesinden numaraları ve adresleri görebilirsiniz. El yapımı doğal tuğla gibi ihtiyaçlarınıza çözüm üreten en iyi firma ile çalışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin ve hemen arayın!
Arkhestone ve Dekoratif tuğla kaplamaları, Dekoratif Tuğla duvar kaplama; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Tuğla Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Tuğla Kaplama ve Dekoratif Tuğla, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif tuğla kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür tuğlaları.

El Yapımı Doğal Tuğla

Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, dekoratif tuğla panelleri, El Yapımı Doğal Tuğla, kültür tuğlası, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

El Yapımı Doğal Tuğla

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçeleri uygulamalarımız için tıklayınız.

Arkhestone Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında, villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanslarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz. İstanbul’daki Kafe, restaurant, Ofis, mağaza, ev dekorasyonu yapan Arkhestone Dekoratif Taş-Tuğla Duvar Kaplamaları olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dekoratif Taş, Doğal Taş, Kültür Taşı, Dekoratif Tuğla, Yapay Tuğla, Doğal Tuğla, El yapımı Doğal Tuğla, Klinker Tuğla, Panel Kaplama, Taş Görünümlü Panel Kaplama, Tuğla Görünümlü Panel Kaplama, Brüt Beton Görünümlü Panel Kaplama, Ahşap Görünümlü Panel Kaplama, Doğal Taş Görünümlü Panel Kaplama ürünleriyle cephe kaplama konusunda zengin ürün çeşitleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 3 244 244
0536 835 84 07
0538 401 31 64
Instagram/arkhestone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir