DEKORATİF TAŞ

Çıkma Tuğla

Çıkma Tuğla

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

Çıkma Tuğla

Dekoratif tuğla , kültür tuğlası olarak adlandırılan bu yapı malzemelerini iç ve dış cephe dekorasyon tasarımlarınız da kullanabilirsiniz. Çıkma Tuğla olarak bilinen bu yapı malzemesi sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kolej, hastane, kafe, okul, villa cephe tuğla kaplamalarından kullanmaktadır. Uygulama yapılmış örneklerimiz le ilgili tıklayınız.

Çıkma Tuğla

Diğer bir uygulamada tv ünitesi arkasında dekoratif tuğla olarak kullanılan cephe tuğla kaplaması kalınlık itibariyle iç mekanlarımıza görsellik katmaktadır. Kalınlıkları 1 cm den 2,5 cm ye kadar değişmekte olan Çıkma Tuğla kaplaması uygulama pratikliği açısından da sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Arkhestone Dekoratif Taş Kaplamaları

Tarihi yapı restorasyon çalışmalarında, villa cephe uygulamaları , hastaneler , cafe ve bar tasarımları vb. referanslarımız için sizi Ataşehir showrooma bekleriz.

ARKHESTONE Dekoratif Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir