DEKORATİF TAŞ

Dekoratif Doğal Taş – Tuğla duvar kaplama

Dekoratif Doğal Taş – Tuğla duvar kaplama

Muhteşem Çeşitlilik ve Dekoratif Doğal Taş
Kimse boş bir görünüme sahip bir duvar istemiyor. Evinizin ve ofisinizin sade rustik duvarlarıyla çevreleniyorsa, dekoratif doğal taş size büyük bir rahatlama sağlayabilir. Güzel tasarımlarıyla, dekoratif doğal taş donuk duvarlarınızın görünümünü artırabilir ve iç mekanınızı canlı bir alan haline getirebilir. Dekoratif doğal taş çok çeşitli malzemelerden üretilmiştir ve her dekor seçeneğine uyacak şekilde çok sayıda modern tasarım mevcuttur.
Moda segmenti gibi, dekorasyon peyzajı da sürekli değişiklikler geçiriyor. Tüm duvar kaplama seçenekleri arasında, dekoratif doğal taş duvarlara yüz hatları kazandıran en popüler dekorasyon ürünü haline geldi. Çekici dokular, dayanıklılık ve montaj kolaylığı nedeniyle diğer tüm seçenekleri atladı. Dekoratif doğal taş, dekoratif amaçların yanı sıra birçok fonksiyonel özelliğe sahiptir.
Dekoratif doğal taş duvar kaplamaları konsepti basitçe ev ya da ofiste kullanılan duvarların ötesine geçiyor. Duvarları dekoratif doğal taş kapladığınızda, seçiminiz hayalinizdeki tasarım hakkında güzel bir ifadeye dönüşür. Yaşam felsefeniz ve iş felsefenizle uyuşmak için iç mekanı canlandırmak için pek çok dekoratif doğal taş malzemesinden ve modellerinden birini seçebilirsiniz. Farklı temalar vardır. Dört duvar üzerinde aynı dekoratif doğal taş modelini kullanabilirsiniz.

Dekoratif Doğal Taş

Dekoratif doğal taş iç mekana boyut ve karakter katarken üretilen malzemeye dayanan geniş çeşitliliklerden birini seçebilirsiniz. İç ve dış dekorasyonda eski bir görüntü ve modern bir dokunuş olacaktır. Dekoratif doğal taş uygulama kolaylığı görüntüsü itibari ile en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biridir ve bir çok alanda kullanılabilir.

Evler , ofisler, oteller ve restoranlar, cafeler, alışveriş merkezleri, sergi ve fuarlar, kulüp evleri ve tatil köyleri, barlar, sergi ve fuar alanları gibi bir çok mekan.

Tuğla Duvar Kaplama

Dekorasyon unsuru olarak hareket etmenin yanı sıra, tuğla duvar kaplama birçok işlevsel avantaja sahiptir. Tuğla duvar kaplama, tüm duvar kusurlarını örtmeye yardımcı olur. Tuğla duvar kaplamanın çoğu, ticari tesisler için ideal ses izolasyonu sunar. Tuğla duvar kaplama ayrıca yangına dayanıklı özelliklere sahiptir ve bu nedenle size güvenli bir duvar kaplama seçeneği sunar. Tuğla duvar kaplama duvarları nem saldırılarından korur

Dekoratif Doğal Taş | Tuğla duvar kaplama

Her şeyde olduğu gibi ev dekorasyonun da görüntü estetiği oldukça önemli bir konudur. Bu bakımdan evin içine yapılacak yenilikler ya da ev için gerekli dekorasyon malzemeleri büyük bir özen ile seçilmektedir. Seçilecek olan bu malzemeler içinde sin zamanlarda en moda olan seçenek ise taş kaplama olmaktadır. Fakat bu dekorasyon malzemesi için yapılacak olan tercih ve estetik görünüm için gerekli olan malzemeler büyük bir itina ile seçilmelidir. Çünkü bu tarz malzemeler kalitesiz şekilde seçilmiş olursa estetik acıdan eğreti bir görüntü oluşacaktır. Birebir taş dokusuna sahip olan malzemeler görüntü olarak ve doku olarak tam anlamıyla bir taş görüntüsüne sahiptir. Dekoratif doğal taş üretimi yüzyıllar boyunca doğa şartlarına maruz kalmış taşlar seçilir ve silikon kalıplar yardımıyla çoğaltılmaktadır.

Doğal taş tozundan imal edilen taş kaplama dekoratif doğal taş olamayabilir. Bu konuda önemli olan durum kişisel olarak yapılacak olan tercihtir. Dokunulduğunda gerçek taş hissi uyandıran bu yapı zararlı ışınlardan etkilenmemektedir. Hafif ve dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım sağlamaktadır. Genel olarak özel bir biçimde hazırlanan malzeme kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Temizlenmesi kolay olduğu gibi yapılan temizlik sonrasında ürünün hiçbir yerinde solma da meydana gelmemektedir. Darbelere karşı da son derece dayanıklı olan bu malzeme darbelerden emici özelliği ile de korunmaktadır. Beton kiremit ya da özel taşlar ile hazırlanan bu malzemeler evde yer alan estetik görüntüyü tam anlamıyla sağlayacak bir özelliğe de sahiptir.

Her modelin kendine özgü olarak taş kaplama için rötuş boyaları bulunmaktadır. Tavanlarda da kullanılan bu malzemeler genel anlamda bütünlük ihtiva etmektedir. Tavan yapısına bağlı olarak uygulanan bu modeller günümüzde her aşamada gerekli özelliğe sahiptir. Böylece yapılacak olan dekorasyon kaliteli ve estetik bir görüntüye sahip olmaktadır ve evinize başka bir hava katmaktadır. Dekoratif doğal taş kullanmak istemeyen daha farklı sıcak bir ortam yaratmak isteyen kişiler içinde tuğla duvar kaplama tavsiye edilmektedir. Dekoratif doğal taş tuğla duvar kaplama duvar dekorasyonunuz için aradığınız renk ve çeşitlerde üretilmektedir. Dekoratif doğal taş denilince genelde Antrasit ve gri tonlamalar seçilmektedir. Tuğla duvar kaplama ile ilgili renk seçimlerinde kırmızı ve daha sıcak ortamlar yaratabilmek adına beyaz renkler tercih edilmektedir. Dekoratif doğal taş tuğla duvar kaplama satısı m2 olarak yapılmakta olup, uygulama metrekare keşfine göre 120 ila 180 TL arasında değişmektedir. Kırmızı, siyah, beyaz, gri vb renk tonları arasında m2 fiyat farkı söz konusu değildir. Duvar dekorasyonu için istediğiniz renk ve modelde seçim yapabilmekte özgürsünüz. Tuğla duvar kaplama dokuları ve modelleri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir