Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Dekoratif Tuğla & Dekoratif Tuğla Fiyatları

Dekoratif Tuğla & Dekoratif Tuğla Fiyatları

Dekoratif Tuğla & Dekoratif Tuğla Fiyatları

Arkhestone; Dekoratif Tuğla, Dekoratif Doğal Tuğla çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Ürünlerimiz desenleri birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Dekoratif Tuğla; Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Dekoratif Kültür Tuğlası,Dekoratif Doğal Tuğla ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Dekoratif Tuğla Dokuları

Authentic Brick
Dekoratif Tuğla Fiyatları

Dekoratif Tuğla

Özellikle en başta dekoratif amaçlı olarak kullanımı gerçekleştirilen ve aynı zamanda görsel anlamda oldukça şık bir izlenim yaratan birbirinden farklı Dekoratif Tuğla çeşitleri, üstelik birçok değişik mekana farklı özellikleri de yanında getirmektedir. Estetik bir izlenim kazandırmak adına günümüzde oldukça fazla talep gören ve ayrıca mekanlara daha sıcak bir izlenim hissettiren özel, değişik renk ve modeli bulunan bu tuğla modelleri, hem evlerin odalarında hem de birçok değişik iş yerlerinde iç ve dış mekanlarda rahatça kullanım şansı tanımaktadır. Çok uzun yıllardan bu yana popülaritesini hiç kaybetmeyen ve üstelik zaman geçtikçe daha fazla ilgi gören Dekoratif Tuğla modelleri, bu alanda profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanım avantajını da sağlamaktadır.

Daha çok talep açısından kiremit renginin ön plana çıktığı bu özel tuğla modelleri, dekoratif amaçlı günümüze birçok farklı renk altında da tasarımları yapılmaktadır. Bunlar kişisel isteğe bağlı olarak ve aynı zamanda mekanı rengine ve boyutlarına göre de değişebilmektedir. Bu sayede yapılan plan ve program dahilinde tüm değişik mekanlara daha özel bir izlenim kazandırılabilmektedir. Özellikle dekoratif amaçlı kullanılırken bunu çok uygun fiyatlar altında satın alma şansı da elde edebilir ve profesyonel ellerde sorunsuz bir montaj ile tüm değişik yerlere uygulama şansı yakalanabilir. Kişisel tercihler altında internet üzerinden farklı modellere bakmak suretiyle bunu göre bir seçim yapma fırsatı bulunmaktadır. Kültür Tuğlası fiyatları diğer kaplama tuğlası ürünlerine kıyasla daha ekonomik ve kültür tuğlası uygulaması pratiktir.

Günümüzün gözdesi haline gelmiş olan Dekoratif Tuğla modelleri

Özellikle birçok farklı evin odalarına tasarımları gerçekleştirilen bu şık Dekoratif Tuğla modelleri, günümüzün en popüler dekoratif ürünlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Şık tasarımları ve montajının gerçekleştirildiği mekana sağladığı estetik görünümü sayesinde sıcak bir izlenim uyandırırken aynı zamanda loş bir görselde katmaktadır. Bu özel tuğla çeşitlerini dekoratif amaçlı kullanımları kapsamında en önemli özelliklerinden biri de gerçek bir tuğla görünümünü tamamen benzemesidir. Çok dikkatli bir şekilde bakılmadığı sürece tamamen gerçekçi bir tuğla izlenimi uyandıran ve başta kiremit rengi olmak üzere birçok değişik renkleri altında tasarımları gerçekleştirilen bu özel ürün, bu sayede mekanın tarihi bir görünüm altına girilmesine ya da tamamen tarz bir izlenim ortaya çıkarması fırsat vermektedir.

Üstelik hazır bir halde üretimlerinin yapılması ve hafifliği sayesinde de evlere ayrı bir rahatlık ve şıklık getirir. İç mimari açısından günümüzün en gözde modellerinden biri olan kültür tuğlaları, özgün bir yapıya sahiptir ve renk çeşitleri bakımından kişisel renklere göre tercih imkanı sunar. Farklı istekler altında değişik montajların da yapılabileceği bu özel tuğla modelleri arzu edilirse kuru yığma şeklinde de montajı gerçekleştirilebilmektedir. Bütün ev ya da iş yerlerine harika bir şıklık ve estetik kazandırmak için de üstelik herkes bütçesi dahilinde bu Dekoratif Tuğla modellerini içerisinden güzel bir seçim gerçekleştirebilir. Her ne kadar mekan ev boyutuna ve ürünün modeline göre fiyatları değişse de yine de oldukça uygun bir şekilde montajı sağlanabilir.

Evlerin nefes alması için Dekoratif Tuğla modelleri

Çok eski çağlarda oldukça yoğun bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen bu tuğla modellerini günümüzde hala bakarken sundukları görsel şölene ve dayanıklılığına herkes şaşırmaktadır. Üstelik herkesi kendisine hayran bırakan ve doğallığı sayesinde her yere farklı bir bakış açısı getiren bu özel tuğla modellerini, günümüzde dekoratif bir şekilde elde etmek artık mümkündür. Ayrıca tamamen gerçekçi bir görünüme sahip olan ve her yere rahat bir şekilde yerleştirilen Dekoratif Tuğla modelleri, evlerin bütün farklı odalarının nefes almasına olanak tanıyabilmektedir. Evlerin tüm farklı köşelerine ve odalarına rahatça yerleştirilen aynı zamanda birçok değişik cafe veya restoran ile birlikte iş yerleri adına montajları yapılan, gittiği her yere otantik ve doğal görünümünü de götüren şık kültür tuğlaları sayesinde tüm mekanlar nefes alma şansı bulabilmektedir. Dekoratif Tuğla dokuları sizleri çok eski dönemlere götürecektir. Kültür tuğlası modelleri ile farklı mekanlar yaratabilir, sıcak ortamlar oluşturabilirsiniz.

Özellikle sunduğu doğallık sayesinde görsel anlamda herkesin içerisine pozitif bir enerji katmasına ve mekanın göründüğünden daha geniş bir izlenim yaratmasına fırsat vermektedir. Otantik barlarda, şöminenin çevresinde ve özellikle kır bahçelerinde çok fazla tercih edilen birçok değişik model ve renkleri altında tasarımları gerçekleştirilmiş bu özel kültür tuğlalarını aynı zamanda bütün evlerin odalarına ve çeşitli iş yerlerine montaj yaptırmak da mümkündür. Doğal tuğla görünümü ile sizlere farkındalık yaratacaktır.

Bambaşka bir görünüm sunan ve farklı özellikleri bulunan Dekoratif Tuğla modelleri

Yaşam alanlarını estetik bir görsellik yansıtan ve aynı zamanda bambaşka bir değişimin oluşmasına imkan veren birbirinden şık renk ve modelleri kapsamındaki Dekoratif Tuğla çeşitleri, en başta kiremit görünümü olmak üzere farklı renkler altında kişisel tercihlere göre seçim yapılabilmektedir. Üstelik sunduğu hoş görselinin yanı sıra aynı zamanda fiziksel anlamda birçok değişik özelliği ve kolaylığı avantajları da beraber yanında getirmektedir. Bu avantajlar içerisinde kolay temizlenme imkânı söylenebilir. Sadece temiz bir bez ile birlikte nemli bir şekilde duvarları kolayca temizleme şansı bulunabilmektedir.

Herhangi bir zarar veya sorun oluşmadan ve hiçbir şekilde yorulmadan temiz bir bez ile tüm duvarlar kısa bir süre içerisinde parlak bir görünüme getirilebilir. Ayrıca kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri sağlandığından dolayı herhangi bir solma veya yırtılma gibi problem çıkarmadan oldukça dayanıklılık sağlar. Hem iç hem de dış mekanlara rahatça yerleştirilen bu özel Dekoratif Tuğla modelleri aynı zamanda soğuk kış aylarında içerisini daha sıcak olmasına imkan tanırken sıcak aylarda ise yine odanın ısı dengesini koruyarak terlemeyi önlemektedir. Yani gösterdiği iç ve dış ısı dengesi sayesinde de sağladığı görselin yanı sıra fiziksel anlamda birçok değişik kolaylığı yanında sunmaktadır.

Otantik bir görünüm ve estetik bir izlenim yaratmak için birbirinden şık Dekoratif Tuğla çeşitleri

Birçok farklı mekana estetik bir izlenim sunmak ve aynı zamanda otantik bir görünüm kazandırmayı isteyen herkes için en doğru seçenek dekoratif bir özelliği kapsamında kültür tuğlasını seçmektir. Hem kısa bir süre içerisinde montajının yapılması hem de kolay bakımı sayesinde dayanıklı bir şekilde uzun yıllar sorunsuz kullanım fırsatı sunarken, ayrıca mekanların zengin bir havaya da bürünmesine fırsat verilebilir. Günümüzde tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen ve bu alanda büyük bir tecrübe sahip olan kişiler tarafından montajı yapılan kültür tuğlaları içerisinden, herkes kendi zevkine bağlı olarak mekana uyum gösterecek en doğru dekoratif tuğla modelini seçebilir ve bunu çok uygun fiyatlar kapsamında yapabilir. Kültür tuğlası her ortama sıcaklık katmakla birlikte, doğal tuğla görünümü dekorasyonunuza renk katacaktır.

Ev ya da iş yerlerinde bir farklılık yaratmak için mekanın tamamına ya da bazı noktalarına da gerçekleştirerek insanın içini ferahlatan ve mekanı daha geniş gösteren bir olanak yakalanabilir. Modern tasarımlar altında üretimleri gerçekleştirilen kültür tuğlaları, ister düzgün bir görünümü olan tuğlalar ile bezenmiş şekilde dekoratif olarak yerleştirilebilir istenirse de daha eskimiş bir görünümü olan ve tarihi bir izlenim yaratan dekoratif modellerin de yine montajı yapılabilmektedir. Günümüzde popülerliğini hala koruyan ve her sene büyük bir rağbet alan Dekoratif Tuğla dekoratif ürünleri sayesinde tüm farklı mekanları bambaşka bir hale getirme şansı elde edilebilir.

Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün; dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Dekoratif Tuğla; Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Dekoratif Kültür Tuğlası, Dekoratif Doğal Tuğla ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak,

Hizmet verdiğimiz noktalar;

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Arkhestone yaşam alanlarınıza değer katar…

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın