DEKORATİF TAŞ

Dekoratif Tuğla Kaplama

Dekoratif Tuğla Kaplama

Dekoratif Tuğla Kaplama

Evinizin ve binanızın değerini artıran ve mükemmel görünmesini sağlayan dekoratif tuğla kaplama seçenekleri, işinin ehli ustalar tarafından uygulanması gereken dekoratif ürünlerdir. Ustalar, işlem yapılacak duvarı incelemektedir. Metre kare ile fiyatlandırılan ve taşın cinsine göre ücretlendirilen bu işlemde, uygulama zemini çok önemlidir. Zeminin yapısına göre tesviye işlemi, ilk aşamadır. Tesviyenin ardından, örme işlemi zeminden başlar. Bu taşların yapıştırılmasında çimento kullanılmaktadır.

Örme işlemlerinde, taşın yapısına göre yapılmaktadır. Bazı örme işlemlerinde çimento taş aralarına sürülmektedir. Bazı uygulamalarda çimento sadece altta kalmaktadır ve dışarıdan görünmemektedir. Taşın özelliklerine göre desen çalışması yapan işin dekoratif tuğla kaplama ustalarımız, söz verilen zamanda teslimat gerçekleştirmektedir. İki santimetre kalınlığındaki bu taşlar, uygulama alanında kaba bir görüntü oluşturmaz. İnce yapısı nedeniyle, duvarın taştan örüldüğü izlenimi verir. Bu özelliği nedeniyle yapıların görselliğini tam anlamıyla değiştirmektedir.

Taşın Cazibesi

Kaplama taş seçeneklerini en önemli özelliği, görsel olarak taşla örülmüş izlenimi vermesidir. Kırmızı, kahverengi, gri ve krem renk seçeneklerine sahip olan bu ürünler, iç mekan ve dış mekan tasarım seçeneklerinin en önemli unsuru haline gelmiştir. Dekorasyon çalışmalarında en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer alan dekoratif tuğla kaplama ürünleri, kısa zamanda bu kategoride en popüler ürün haline gelmiştir. Uzun süre kullanım özelliklerine sahip olan bu ürünlerde, aradığınız bütün seçenekler bir araya getirilmektedir.

Yağmur, kar, fırtına, dondurucu soğuk ve şiddetli sıcak gibi olumsuz hava koşullarının etkilerine karşı dayanıklıdır. Isı yalıtım kategorisiyle uyumlu özelliklere sahip bu ürünler, mantolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Tadilat, inşaat ve özel tasarım işlemlerinde en iyi çözümdür. Bu kaliteli hizmeti elde etmek için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Sizin için en kısa zamanda en iyi çalışma tekniklerini bir araya getirebiliriz.

Özel Dekor Çalışmalarında Tercih Ediliyor

Eski binaların tadilat işlemlerinde en çok tercih edilen ürün kategorisinde değerlendirilen bu kaplama ürünleri, kolay, pratik ve oldukça etkili görsel özelliklere sahiptir. Birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip olan bu dekoratif tuğla kaplama seçenekleri, dekor dünyasının en önemli seçeneği haline gelmiştir. Otel, plaza ve büyük şirketlerin müşteri bölümleri için özel giriş tasarımlarında bu ürünler tercih edilmektedir.

Cafe, çay bahçesi, restoran, lokanta ve özel bahçesi olan diğer mekanlar, özel tuğla seçenekleriyle daha dekoratif bir görüntü kazanmaktadır. Pratik ve etkili kullanım özelliklerine sahip bu ürünler, dükkanların ve iş yerlerinin giriş dekor işlemlerinde en çok tercih edilen seçenektir. Dükkanların ön kısımlarında küçük duvar çalışmalarında, estetiği üst seviyeye çıkaran bu pratik ürünler, istediğiniz görselliği meydana getirmektedir. Dekoratif tuğla kaplama kategorisindeki bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri, yıkım yapmadan çözüm üretmesidir. Eski görünümlü duvarları ve binaları yıkmadan, taşla örülmüş izlenimi veren bu ürünler, hem dayanıklı hem de maliyet açısından oldukça ekonomiktir.

Eski bir binanın yıkılıp yeniden yapılması çok maliyetlidir. Taş tuğla çalışmaları eski binaları yıkmadan tadilat yapma imkanı vermektedir. Bu yönüyle oldukça pratik ve etkili özelliklere sahiptir. Yıkama, silme ve temizlik kimyasalları ile temizleme gibi işlemlere uygun olan bu ürünler, istediğiniz kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirmektedir. Dekorasyon çalışmalarında köklü çözümler, uzun yıllar rahat etmenizi sağlayacaktır.

Boya, sıvı ve diğer seçenekler belli bir süre sonra problem meydana getirecektir. Bu nedenle, uzun yıllar rahat edeceğiniz özel projeleri tercih etmelisiniz. Profesyonel özelliklere sahip özel çalışmalar, tadilat ve tamirat kategorisinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Dayanıklı, estetik ve etkili bir çözüm istiyorsanız, dekoratif tuğlaları tercih etmelisiniz.

Arkhestone Duvar Kaplamaları tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kültür tuğlası; Tüm konut, villa, idari, kamu kuruluşları, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Dekoratif tuğla Kaplama ve Dekoratif Doğal Taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir