Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Dekoratif Tuğla Uygulama

Dekoratif Tuğla Uygulama

Dekoratif Tuğla Uygulama

Sanatsal özellikleriyle, inşaat ve dekor dünyasının en önemli seçeneği haline gelen dekoratif tuğla uygulama seçenekleri, kaliteli görsel özelliklere sahip ürünlerdir. Tadilat, tamirat, dekorasyon ve inşaat dünyasının pratik ve etkili ürünleri içerisinde yer alan bu ürünlerde, aradığınız kaliteli kullanım özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Estetik görsel özelliklerinin yanı sıra, pratik kullanım seçenekleri, evinizin değerini artıracaktır. Eski evinizi tamir ettireceğiniz zaman taş kaplama seçeneklerini de değerlendirmelisiniz. Bütün olumsuz hava koşullarına dayanıklı bu ürünler, evinizi saraya dönüştürecektir. Eski bir evi villa kategorisine taşımak istiyorsanız, taş kaplama tekniklerini tercih etmelisiniz.

Dekoratif Tuğla uygulama ile Görselliği Mükemmel Hale Getirin

Doğal görünümlü özelliklere sahip bu ürünler, dekorasyon dünyasının en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer almaktadır. Bahçe, bina duvarı, dükkan girişi, çay bahçesi için mini duvar çalışmaları, otel girişi ve plaza girişi gibi bir çok bölüm için en iyi dekoratif tuğla uygulama seçeneğidir. Kalınlığı iki santimetre olan bu ürünler, kaplama yapılan bölümün estetiğini bozmamaktadır. Kaba bir görünüm meydana getirmeyen bu ürünler, renk seçeneği sayesinde binanın genel görünüşünü daha kaliteli bir hale getirmektedir. Birinci sınıf malzeme özelliğine sahip bu ürünler, iç mekan ve dış mekan kategorisinin en çok tercih edilen ürünüdür.

Özellikleri Nelerdir?

Kaplama dünyasının en önemli ürünleri arasında yer alan ve mekansal kategoride oldukça şık görünüm özellikleri bir araya getiren bu ürünler, metrekare ve taşın özelliklerine göre değerlendirilmektedir. Kahverengi, kırmızı ve gri taş seçenekleri, dekoratif tuğla uygulama kategorisinde en çok tercih edilen üründür. Uygulama alanını inceleyen personelimiz, taşın yapıştırılacağı zemini inceleyerek işe başlamaktadır. Zeminin uygunsuz olması durumunda, zeminin uygun hale getirilir. Kaplama işlemleri, alt kısımdan başlar. Uygulamanın çevresi hesaplanır ve ona göre taş döşeme işlemi yapılır. Alt bölümden başlayan taş döşeme işleminin sağlam bir şekilde gerçekleşmesi için, iyi bir başlangıç çok önemlidir. Zeminin düz olması ve kaplamanın düz olması, çalışmanın başarılı olmasında önemlidir.

Binanızın Değeri Artsın

Günümüz emlak dünyasında, bakımlı ve görkemli binalar, bakımsız binalara göre daha değerli özelliklere sahiptir. Kullanım özellikleri kategorisinde oldukça kaliteli özelliklere sahip bu ürünler, benzer birçok çalışmaya göre oldukça kaliteli sonuçlar vermektedir. Evinizi tadilattan geçirip satmayı düşünüyorsanız, dekoratif tuğla uygulama çalışmalarını incelemelisiniz. Bahçe duvarı, bina duvarı ve iç kısımlarda kaplama işlemleri, bu ürünlerle mükemmel sonuçlar vermektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip bu ürünler, istediğiniz görsel özelliği bir araya getirmektedir. Görsel özellikleri oldukça kaliteli olan bu ürünler, ustanın elinde sanat eseri haline gelmektedir. Pratik ve etkili kullanım özelliklerine sahip taş duvar seçenekleri, hayalinizdeki dekor çalışmalarının baş kahramanıdır.

Dayanıklı ve Kullanışlıdır

Uzun ömürlü olması nedeniyle her zaman için tercih edilen bu ürünler, güncellenen tasarım özellikleriyle, her zaman yenilenmeye devam etmektedir. Doğal taş görüntülü dekoratif tuğla uygulama çalışmaları, klinger tarzı kırmızı tuğla seçenekleri, bu kategorinin en çok tutulan ürünleridir. Bahçe duvarı, ev duvarı, otel resepsiyon girişi, kurumsal binaların giriş kısımları, dükkanların ön bahçesi, çay bahçelerinin duvar tasarımları ve benzeri birçok yer, taş duvar seçenekleriyle mükemmel hale gelebilmektedir.

Duvar görüntüsü, dekor dünyasının en çok tercih edilen görüntüsüdür. Duvar kağıdı ve benzeri birçok çalışmada, duvar görüntüsü kullanılmaktadır. Kaplama seçenekleriyle, istediğiniz görüntüyü oluşturabilirsiniz. Pres tuğla sistemi ile üretildiği için, dış darbelere ve etkilere dayanıklıdır. Binanın yeniden yapıldığı izlenimi veren bu uygulama ile mekanlarınıza yeni bir yüz kazandırın. Tadilat dünyasının en ekonomik tercihleri arasında yer almaktadır.

Arkhestone Duvar Kaplamaları tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kültür tuğlası; Tüm konut, villa, idari, kamu kuruluşları, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Dekoratif tuğla uygulama ve Dekoratif Doğal Taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın