Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Doğal Taş Duvar Kaplama Fiyatları

Doğal Taş Duvar Kaplama Fiyatları

Arkhestone; Kültür taşı, Dekoratif taş ve tuğla kaplamaları konusunda sektörde lider bir firmadır. Kültür taşı fiyatları ve Kültür taşı uygulama ile ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Proje bazlı kültür taşı fiyatları için arayınız.

Arkhestone Duvar Kaplamaları

( 0216 3 244 244 )

Kültür Taşı Dokuları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Doğal Taş Duvar Kaplama Fiyatları

Son yıllarda trend haline gelen kaplama malzemesi Cafe, restaurant, mağaza gibi sosyal yaşam alanlarımızda da kullanılmaktadır. Kimi zaman bir kafenin dekorasyonunda kimi zaman bir mağazanın vitrininde denk gelmekte olduğunuz taş duvar kaplama ürünleri hepimizin sandığı gibi pahalı ve tek kullanımlık bir malzeme değildir. Taş duvar kaplama yapılmış olan duvarlarımızda ne boya nede temizlik gerekmediğini biliyor muydunuz? Doğal taş duvar kaplama yapmak istiyorsunuz ama yapacak olduğunuz dekoratif taş duvar kaplama malzemesi ile ilgili çekinceleriniz mi var? Gelin size doğal taş duvar kaplama ile bilmediğiniz noktaları anlatalım.

Doğal taş duvar kaplama 2000’li senelerin başından itibaren kullanılmaktadır. Duvar dekorasyonunda farkındalık yaratmak isteyen mimar ya da tasarımcılar doğal taş duvar kaplama adı altındaki ürünü sıklıkla kullanmaktadır. Örneğin; Günün stresini atmak için gitmiş olduğunuz kafenin duvarında tuğla kaplama ya da doğal taş duvar kaplama ürünlerine hepiniz görmektesiniz. Bu duvar dekorasyonu için tasarlanmış ürün beton esaslı olup, iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Mekanınızda çok fazla yer kaplamayacak olan bu doğal taş duvar kaplama malzemesi kalınlık olarak 3 ila 5 cm et kalınlığı civarındadır. Mekandan tasarruf ve görselliğin ön planda olduğu doğal taş duvar kaplama ürünleri ile ilgili uygulama maliyeti ve sonrasında boya vb. maliyetler gerektirmediği için bir kereliğine yapılmış ve sonrasında masraf gerektirmeyen dekorasyon malzemesidir.

Doğal taş duvar kaplama fiyatları ve doğal taş duvar kaplama uygulama görselleri için aşağıdaki linki tıklayınız.

Doğal taş duvar kaplama fiyatları için tıklayınız.