DEKORATİF TAŞ

Harman Tuğla Fiyatları

Harman Tuğla

Harman Tuğla Modelleri ve Dokuları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

Harman Tuğla

Eski yapılarda binanın temel taşıyıcı malzemesi olarak kullanılan harman tuğla şimdilerde duvar dekorasyonu olarak değerlendirilmektedir. Kaplama tuğla ya da dekoratif tuğla olarak adlandırılan harman tuğla kutular halinde son kullanıcılara ulaşmaktadır. Uygulama pratikliği yanı sıra sıradışı güzelliğiyle de iç ve dış mekan tasarımlarında duvar dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Harman Tuğla Fiyatları

Doğal kaplama tuğla olarak bilinen harman tuğla fiyatları ortalama olarak 70 TL ile 110 TL arasındadır. Uygulama yapılacak alan metrajınıza göre harman tuğla fiyatları değişiklik göstermektedir. Harman tuğla renkleri arasında en çok tercih edilen kırmızı tonlu Reclamatıon rengidir. Onu takip eden en çok tercih edilen harman tuğla rengi Red kaplama tuğlasıdır. Harman tuğla fiyatları uygulama yapılacak metraj ve uygulama alanına göre değişebileceğini paylaşmıştık. Harman tuğla fiyatları diğer kaplama tuğla modellerine göre daha uygun ve uzun ömürlüdür. Harman tuğla boyutları 230x70x15 olarak standartlandırılmıştır. Haman tuğla dokuları birbirini tekrar etmeyen özellikte tasarlanmış kalıplarda dökülmektedir. Harman tuğla modelleri su emme oranları %3 ila %7 arasındadır. Harman tuğla çeşitleri arasında seçim yapmakta zorlanan kişiler için hizmet veren ekibimiz dekorasyon konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir