DEKORATİF TAŞ

Kaplama Tuğla-Cafe-Restoran-Mağaza Dekorasyonu

Kaplama Tuğla-Cafe-Restoran-Mağaza Dekorasyonu

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

Doğal Tuğla Kaplama

Mekanınızı yeniden dekore etmek çok sabır gerektirir ve çeşitli uğraşlar içerir. Dekorasyonuna karar verdiğiniz mekanlar için kullandığınız malzemeler su geçirmez olmalı, neme karşı dayanıklı olmalı ve hızlı bir şekilde yıpranmamalıdır. Mekanınızı yeniden dekore etmenin ve mekanınızın duvar dekorasyonunun uzun süre dayanabilmesinin mükemmel bir yolu doğal kaplama tuğla kullanmaktır. Bu güzel, sağlam ve dayanıklı doğal kaplama tuğla canlı renkler ve tonlarda mevcuttur ve banyonuza rahatlatıcı ve sakin bir hava katar. Doğal tuğla kaplama hakkında bilmeniz gerekenler;

Doğal Kaplama tuğla, Uzun ömürlü, Dayanıklı ve Duvar Kusurlarını Gizler

Doğal tuğla kaplamanın güzelliği, çok uzun ömürlü ve son derece sağlam olmasıdır. Doğal tuğla kaplama, suya ve kimyasallara maruz kalmayı tolere edebilir. Kaplama tuğla, dış etkenlere maruz kaldığında rengini kaybetmez veya yıpranmaz. Ayrıca duvar kusurlarını örtbas etmek istiyorsanız, doğal tuğla kaplama ihtiyacınız olan şey çatlaklar ve lekeleri gizleyecektir, aynı zamanda renkli, canlandırıcı ve uzun ömürlü olacaktır.

Mekanınızı dekore ederken hangi doğal kaplama tuğla modelini tercih etmeniz gerektiğinden emin olamayabilirsiniz. Dokulu doğal kaplama tuğla çeşitli malzemelerden temin edilebilir.Dairenizin, ofisinizin, ticari mekanınızın veya evinizin genel temasıyla ve dekoruyla uyumlu doğal tuğla kaplama seçebilirsiniz.

Doğal kaplama tuğla mekanınızda bam başka bir görüntü ihtişam yaratırken aynı zamanda mekanınıza derinlik katacaktır. Sade donuk bir duvardan ziyaade dekorasyonun bütünüyle uyum yakalamış bambaşka bir perspektif sunacaktır.

Kaplama tuğla ihtişamı

Doğal kaplama tuğla bir çok renk seçeneği mevcuttur. Eskitme bir görüntü ya da modern bir görüntü içerisinde uyum yakalayabileceğiniz alternatifleri mevcuttur. Doğal kaplama tuğla bir çok zeminde rahatlıkla uygulanabilir. Örneğin alçıpan bir duvar ya da ytong duvar. Uygulama için çentikleme ve beton astarı ile mukavemeti arttırılır. Kimi zaman bir cafe duvarında kaplama tuğla, kimi zaman okul cephe duvarında kaplama tuğla sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. İç mekan dekorasyonlarda Tv ünitesi arkası duvar kaplaması olarak kullanılan doğal kaplama tuğla mekanlarınıza sıcaklık katmaktadır.

Doğal tuğla kaplama fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağaza, Dükkan, Ev, İşyeri, Büro, Villa, Stüdyo, Market, Restoran, Steakhouse, Cafe, Fırın, Otel, Pansiyon, AVM, Bar, Malikane, Kreş, Anaokulu, Kütüphane, Okul, Dersane, Banka, Çağrı Merkezleri, Call Center, Toplantı Odası, Ofis, Kuaför, spor salonu, Tasarım atölyeleri, Güzellik merkezi, Spa, Mağaza Vitrinleri vb. alanlarda duvar kaplaması olarak kaplama tuğla tercih edilmektedir. Kaplama tuğla doku ve uygulama görselleri için tıklayınız.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, uygun fiyat ve uzman ekip gücüyle birbirinde farklı doğal tuğla kaplama modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

Ataşehir Showroom

Arkhestone Duvar Kaplamaları

3004 Cadde No. 109/B

Ataşehir / İSTANBUL

0216 3 244 244

0538 401 31 64

Instagram/arkhestone

Linkedin/arkhestone

Kaplama Tuğla – Doğal Tuğla -Restorasyon Tuğlası – El Yapımı Tuğla – Şahtaş Tuğla – Dekoratif Tuğla – Kültür Tuğlası – Yapay Tuğla – Dekoratif Kültür Tuğlası –

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir