DEKORATİF TAŞ

Kaplama Tuğla Modelleri

Kaplama Tuğla Modelleri

Örme tuğla duvar olarak gösterilmek istenen alanlara müşterilerimiz tarafından talep iletildiği anda en uygun zaman aralığı müşterimiz ile teyitleşilerek belirleniyor. Bu teyit işlemi sonrasında zamana sadık kalarak mekanda bir keşif işlemi yapıyor ardından müşterimizin kaplama tuğla modelleri arasından seçtiği ürün ile duvarın ya da tüm duvarların kapla işlemini yapıyoruz. Sektörde hizmet veren öncü firmalar arasında yer alma nedenimiz sunduğumuz zengin renk ve desen seçenekleridir. Bu seçenekler arasından seçilen her bir modelin titizlik ile inşa edilmesi sonrasında muhteşem görünümlü mekanlar elde edilmiş olur. Kaplama tuğla modelleri evin tüm havasını değiştireceği için müşterilerimizin tavana, tabana ya da mekan içerisinde bulunan mobilya grubuna bakarak karar vermesi doğru tercih açısından çok önemlidir.

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

Pek Çok Seçenek İle Evlere Giriyoruz

Değişik tasarımları kullanmak isteyenlere özel olarak sunduğumuz ortası oyuk olan model kiremit rengine sahiptir. Orta, oyuk kısım daha koyu olup dış kısmı ise daha açık bir tona sahiptir. Bu model dışında tuğlanın daha ön planda olduğu harç malzemesinin daha az görüldüğü model; Old Buff yaşlı deri anlamına gelen bu modelde eski ve yıpranmış görünüm müşterilerimizin en sık tercih ettiği tasarımlar arasında yer alıyor. Harç malzemesi kremi andıran modelde ise tuğlaların rengi daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu tasarımda daha aydınlık bir görünüm yakalanacaktır. Kafe ve mağaza tasarımlarında kaplama tuğla modelleri arasında en çok karşınıza çıkan ürün Reclamation ve Red Tuğla modelleridir. Eski yapılarda da en çok tercih edilen kırmızı kaplama tuğla modelleri ile koyu renk derz uygulamaları tespit edilmektedir.

Renkler İle Canlı Ortamlar Oluşturun

Duvara bu ürünleri dizme işlemi sırasında gerçek harç kullanarak sağlam bir duvar inşa ediyor olmamız nedeni ile bu dekoratif tasarımların istenilen süre kadar bozulmadan kullanılması mümkündür. Düzgün tuğlalar ile örülmüş olan duvarda daha az görülen harç kırmızı ve grinin muhteşem uyumunu gözler önüne serer. Kırmızının ön planda olması mekanlara enerji katar. Yeşil ve sarı karşımı arasında siyah leke görünümlerinin yer aldığı model daha çok harabe görünümü verilmek istenilen mekanlara uygulanır. Bu tasarımın en özel yanı tuğlaların her birinin aynı boyutta ve aynı düzgünlükte kesilmiş olmasıdır. Tuğlaların üzerinde boya görünümü dışında herhangi bir eski görünümü ek olarak yer almaz. Kaplama tuğla modelleri arasında yer alan bir diğer ürün ise siyahın daha çok yoğun olduğu ve tuğla renginin nadiren aralardan minik minik görüldüğü tasarımdır. Bu tasarımda sarıya yakın açık renk tuğla rengi ile yakalanan muhteşem uyum hem iş yerleri hem de evler için oldukça uygundur.

İş Yerlerinde de Rahatlıkla Kullanılıyor

Kaplama tuğla modelleri iş yerlerinin resepsiyon gibi bölümlerine ya da giriş alanlarında da sıklıkla kullanılır. Bu nedenle ürünlerin sadece ev ortamları için değil farklı mekanlar için de kaplama tuğla modelleri üretilmiştir. Firma olarak iş yeri için ayrı ya da ev için ayrı ürünler olarak malzemeleri ayırmıyoruz. Ev için kullanılan bir ürünümüzün iş yerinde de tercih edilmesi oldukça önemli ve makuldür. Gri renk seçeneğinde daha açık bir renk sunulurken müşterilerimize daha koyu tonları da sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Seçme şansının çok olması nedeni ile kaplama tuğla modelleri arasından en beğendikleri ürünleri seçerek bir dayatma değil bir tercih üzerine seçim yaptıklarını fark etmektedirler.

Eski tuğla, harman tuğla ya da yığma tuğla gibi kültür tuğlası modelleri mekanlara can getiren özel dokunuşlara sahiptir. Mekanların yeniden ihtiyaç duyduğu enerjiye kavuşması için kısa zamanda işimizi bitirerek müşterimize mekanı teslim ediyoruz. Görselliğinin yanında temizliği de kolay olan bu ürünün nemli bir bez ile silinmesi durumunda da renkte kayıp yaşanmaz. Çok uzun süreler içerisinde müşterilerimizin aynı dayanıklılık ile ürünü kullanması mümkündür.

Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak; hayalini kurduğunuz istediğiniz görünümü yaratmak için sizlere birçok seçenek sunar. Birbirinden özel doku ve modellerimizle duvarlarınızda farklı bir ambiyans yaratmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kaplama tuğla modelleri ile ilgili sorularınız için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Kaplama tuğlanın asi, özgün ve doğal görünümü ile duvarlarınızda farklı bir etki yaratın. Ağırlık, drama ve özgünlüğü ekleyen bir stil oluşturun. Arkhestone satış mağazamızdan klasik veya modern restoranlar veya otel lobilerine, yaşam alanınızda birçok alanda kullanabileceğiniz model mevcuttur. Görselliğiyle ve doğal yapısı ile birçok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Cafe, Pastane, Bar, Mağaza, Ofis dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Kuaför salonu, Güzellik merkezi, Konut ve villa dekorasyonu, Okul, Spor salonu dekorasyonu, Sosyal kültürel yapılarda, tarihi bina restorasyonlarında, iç ve dış cephe kaplama, Bahçe duvarları, Tv ünitesi arkasına duvar dekorasyonları tasarımlarında tercih edilmektedir.

Duvar dekorasyonunda kaplama tuğla ilk etapta maliyetli bir ürün gibi gözükse de uzun dönemde sizleri bir çok maliyetten kurtaracaktır. Ucuz ve hesaplı bir duvar dekorasyonu için iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir