DEKORATİF TAŞ

Kaplama Tuğlası

Kaplama Tuğlası

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

Kaplama Tuğlası

Dekorasyon, tadilat ve inşaat dünyasında, görselliği artırmanın yanı sıra, fiyat avantajı ile çözüm üreten kaplama tuğlası seçenekleri, mekanlarınızı renklendiren etkili ürünlerdir.

Pres sistemi ile üretilen bu ürünler, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Doğal ve dekoratif tasarımlarda kullanılmaktadır. 2 santimetre kalınlığındaki bu tuğlalar, renk seçenekleri mevcuttur. Metre kare bazında fiyatlandırılmaktadır. Şahtaş Kaplama tuğla 34 farklı renk ve dokuda üretilmektedir.

Bu konuda profesyonel olan ustalar, öncelikle uygulamanın yapılacağı duvarı incelemektedir. Duvarın yüzeysel yapısına göre, uygulamanın yapılıp yapılmayacağına karar vermektedir. Kaplama tuğlası renginin seçilmesinden sonra, ustalar tesviye çalışmasıyla işe başlamaktadır. Duvardaki fazlalıklar düzleştirilir. Duvarın harcı tutması için gerekli ekleme işlemlerini gerçekleştirir. Daha sonra aşağıdan yukarıya doğru döşeme işlemi yapar. Köşeler için özel tuğlalar tercih edilmektedir.

 

Pratik ve Estetik

İç mekan ve dış mekan dekor çalışmalarında kullanılan bu ürünler, şık ve estetik özelliğe sahiptir. Doğal görünümüyle pratik olmanın yanı sıra oldukça güzel bir görünümü vardır. Ustalığın çok önemli olduğu kaplama tuğlası kategorisinde, pratik ve etkili çalışma teknikleri önem kazanmaktadır. Temizlenebilen bu ürünler, soğuk, sıcak ve nem gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanım özelliklerine sahip bu ürünler, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Uzun süre yağan kar, fırtına şeklindeki yağmur ve şiddetli ayaz, bu ürünlerin yapısını bozmamaktadır. Güneşin bütün olumsuz etkilerine karşı dayanıklıdır. Renk özelliğini uzun yıllar korumaktadır. Boya ve sıva şeklindeki işlemlere göre çok daha popüler bir üründür.

En Çok Tercih Edilen Seçenektir

Tadilat dünyasının en popüler ürünü olan taş kaplama seçenekleri, hayatınızı kolaylaştıran özellikleri bir araya getirmektedir. Özellikle dışarıdan kötü görünen eski binaların tadilatında tercih edilen bir üründür. Taşla örülmüş hissi veren kaplama tuğlası seçenekleri, kırmızı ve kahverengi tonlarında üretilmektedir. Gri ve tonları da bu kategoride satılmaktadır. Taşın kalitesinin yanı sıra profesyonel işçilik de her zaman için tercih edilmektedir. İşçiliğin yanı sıra firmamız, bütün işlerde zamanında teslimat çözümleri sunmaktadır. Kaliteli kaplama hizmeti için günün her saatinde bizi aramanız yeterlidir.

Uyumlu Görsel Özellikler Bir Arada

Bahçe duvarı ve bina duvarı kategorisinde çözüm üreten firmamız, binanızın görünümünü tam anlamıyla değiştirmektedir. Görsel olarak etkili bir görüntü istiyorsanız, kaplama tekniklerini incelemelisiniz. İç mekanların giriş kısımlarında ve özel tasarım isteyen bölümlerinde, bu kaplama seçenekleri istediğiniz kaliteli görsel seçenekleri bir araya getirmektedir. Cafe, restoran, lokanta ve benzeri bir çok mekanın dekor çalışmalarında tercih edilen bu kaplama tuğlası teknikleri, müşterinin ilgisini çeken şık ürünlerdir. Çay bahçesi gibi bir çok mekanın duvar tasarımlarında da bu ürün tercih edilmektedir. Dükkanların ön kısımlarını çeviren küçük duvarların tasarım işlemlerinde de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Büyük plazaların ve otel girişlerinin tasarımlarında, taş tuğla seçenekleri, en iyi tercih olarak kabul edilmektedir.

Köhne Binaları Yenileyin

Eski binaların görsel özelliklerinin mükemmel hale gelmesi için, en iyi seçenek kaplama kategorisinde tercih edilen tuğla seçenekleridir. Bu tuğla seçenekleri, sağlam fakat görsel olarak kötü görünümlü binaları yeni hale getirir. Bu nedenle tadilat işlemlerinin en önemli seçeneğidir. İç mekan çalışmalarında tercih edilen bu kaplama tuğlası seçenekleri, tv konsülü bölümlerinde de görsel olarak etkili özellikleri bir araya getirmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu ürünler, kullanım özellikleri bakımından oldukça farklı özellikleri bir araya getirmektedir. Saray gibi bir eviniz olsun istiyorsanız, evinizin görünümünü tam anlamıyla değiştirecek kaplama kategorisinde tercih edilen bu ürünleri tercih etmek gerekir. İki renk tasarımlarının yanı sıra iki farklı kaplama ürünü bir arada kullanılabilir.

Arkhestone Duvar Kaplamaları tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Kaplama tuğla; Tüm konut, villa, idari, kamu kuruluşları, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Kaplama tuğlası uygulama ve Dekoratif Doğal Taş ve çeşitleri ile ilgili bizi arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir