Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Kültür Taşı Fiyatları

Kültür Taşı Fiyatları

Arkhestone; Kültür taşı, Dekoratif taş ve tuğla kaplamaları konusunda sektörde lider bir firmadır. Kültür taşı fiyatları ve Kültür taşı uygulama ile ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Proje bazlı kültür taşı fiyatları için arayınız.

Arkhestone Duvar Kaplamaları

( 0216 3 244 244 )

Kültür Taşı Dokuları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Kültür Taşı Fiyatları

Doğadan ilham alınarak doğal taş kopyalama sistemi ile üretilen kültür tuğlası ve kültür taşı nasıl üretiliyor?Birbirinden farklı yüzlerce doğal taş arasında seçilerek imal edilen kültür taşı fiyatları ve kültür taşı uygulama fiyatları için iletişime geçiniz. Kültür taşı günümüzde iç mekan ve dış cephe duvar uygulamalarında, Cafe, Restaurant ve mağaza gibi sosyal yaşantılarımızda sıklıkla ziyaret ettiğimiz mekanlarda karşımıza çıkmaktadır. Kültür taşı ile uygulaması yapılmış bir kafe ya da bu tarzda farlı bir mekanda mutlaka geçmişten izlere rastlamak mümkündür. Kültür taşı uygulaması ahşap dekoratif ürünler ve farklı aydınlatma sistemleri ile bütünleştirilmesiyle bir taş ev ya da eski çağlardan kalma izlenimi yaratabilirsiniz. Hepimizin hayalinde pembe panjurlu bir evin çamından dışarıda olup bitene bakmak ve Doğal taş kaplamalı bir şöminenin etrafında misafirlerimiz ile sıcak ortamda çay içmek gibi hayalleri vardır. Gelin bu hayalinizi Doğal taş duvar kaplama yani seçeceğiniz kendi kültürünüze yakışan kültür taşı duvar kaplama ürünleri ile gerçekleştirelim.

Doğal taş duvar kaplamalarından farkı olmayan kültür taşı hem ekonomik hem de uygulama rahatlığı ile sizlere kolaylık sağlamaktadır. Birer m2 lik kutularda teslimatı gerçekleşen kültür taşı fiyatları ortalama olarak 100 TL ile 120 TL arasındadır. Kültür taşı fiyatları uygulama dahil ve uygulama hariç olarak değişmektedir. İstanbul içi kültür taşı fiyatları uygulama maliyeti ortalama 160 TL civarındadır. Kültür taşı fiyatları uygulama yapılacak alanın metrajına göre değişmektedir.

Duvarlarınızda dekoratif kaplama olarak seçtiğiniz kültür taşı uygulaması için iyi bir ekibe ve uygulama için uygun olan yapı kimyasallarına ihtiyacınız vardır. İçeriğini bilmediğiniz kültür taşı yapıştırıcısı ve kültür taşı derz dolgusu ile yapılan uygulamalar tehlike arz etmektedir. Her usta kültür taşı uygulaması yapamaz. İşinin ehli tecrübeli ekip ya da ekiplerle çalışmanızda fayda vardır. Kültür taşı uygulama ustası ile ilgili talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.>