Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Kültür Tuğlası Stick Brick

Kültür Tuğlası Stick Brick

KÜLTÜR TUĞLASI – DEKORATİF KÜLTÜR TUĞLASI ÇEŞİTLERİ ve MODELLERİ

Kültür Tuğlası Stick Brick

Stick Brick Kültür Tuğlası beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde çimento ve kum barındırmaktadır. Farklı renk pigmentleri kullanılarak renklendirilen kültür tuğlası kaplama malzemesi dilediğiniz mekanlarda kullanılabilir. Orijinal eski tuğlalardan kalıplar alınarak elde edilen bu yapı malzemesi iç mimar ve mimari tasarımlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Stick Brick Kültür Tuğlası 2 farklı renk ve doku ile üretilmektedir.

Ürün renk ve uygulama örnekleri için tıklayınız…

STICK BRİCK

KÜLTÜR TUĞLASI MODELLERİ

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

 

0216 3 244 244

0538 401 31 64

Stick Brick Kültür Tuğlası

Stick Brick Kültür Tuğlası duvar kaplamaları sorunsuz çözümler üretir. Farklı tuğla türleri, farklı ebat ve renkler vardır. Son yıllarda mimari projelerde en çok tercih edilen kültür tuğlası kaplama malzemesi dekoratif taş ve dekoratif tuğla oldu. Genellikle tuğlayı duvardaki yapıyla ilişkilendiririz. Dekoratif tuğlalar aynı zamanda duvar kaplaması olarak ya da orijinal iskeleti sergilemek için tarihi binaların yenilenmesinde de kullanılabilir. Antik çağlarda yoğun olarak kullanılmış olan tuğla izlerini hala günümüzde görmemiz mümkün. Gördüğümüzde hayret ve hayranlık o yapıtlara bakıyor ve eskiler ne güzel ne sağlam yapmış diye içimizden geçiyoruz dur. Her şeyin en güzelinin doğal olanı makbul bu taş, tuğla bile olsa. Stick Brick Kültür Tuğlası ürünleri gerçeği aratmayacak kadar orijinaldır. Etkileyici görüntüsüyle sizleri mest edecek ve sıcaklığıyla ruhunuzu ısıtacaktır. Dekoratif tuğla kaplama da Türkiye’nin en çok tercih edilen dekoratif tuğla modeli olan kültür tuğlası doğal kaplama olarak tüm mekânlarda kullanılmaktadır. Betonarme yapılardan sıkılan kişiler için ideal bir dekorasyon malzemesi olan kültür tuğlası fiyatları düz kaplama m2 ve köşe kaplama metre tul olarak fiyatlandırılmaktadır. ”Kültür tuğlası fiyatları” ve ”Kültür tuğlası uygulama” hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Stick Brick Kültür Tuğlası Modelleri

Barok mimarisi döneminden esinlenerek üretilen tuğla dokularına sahip Stick Brick Kültür Tuğlası Stick Brick SB-1113 Crema ve Stick Brick SB-1144 Cotto, Stick Brick  Ora, Stick Brick Perla, krem tuğla ve kırmızı tuğla rengiyle 4 farklı renk, model ve dokuda üretilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Sizde yaşam alanlarınıza bir yenilik sıcaklık katmak isterseniz Stick Brick Kültür Tuğlası ile ilgili bizi arayınız…

Stick Brick Kültür Tuğlası

Kültür tuğlası 52 adet kaplama tuğlası ile 1 m2 de ortalama alan kaplamaktadır. Tuğla aralığı 1,5 cm hesaplanarak kutulanmak da olan kültür tuğlası m2 ağırlığı 23 ila 25 kg arasındadır. Kültür tuğlası ölçüleri 215x65x15 mm olarak üretilmektedir. İsteğinize bağlı olarak tuğla uygulaması kırılarak ya da yıpratılmış duvar görüntüsü ile uygulamanıza eskitme bir hava verebilirsiniz. Uygulama yapılan alanda derz ile pisletme işlemi de en çok tercih edilen kültür tuğlası uygulama şekillerinden biridir. Artpietra kültür tuğlası ile İstanbul Ataşehir merkez ofis ve showrrom ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerine uygulama ve satış hizmeti vermekteyiz. Kültür tuğlası stok ya da ürün bilgisi almak için bizimle iletişime geçin…

İletişim Bilgileri