DEKORATİF TAŞ

Loft Stili Daire Dekorasyonu – Taş Görünümlü Duvar Kaplama

Loft Stili Daire Dekorasyonu – Taş Görünümlü Duvar Kaplama

Dekorasyon trendlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Son yıllarda popüler olan trendler yerini bambaşka ev stillerine bıraktı. En çok konuşulan ya da en çok dikkat çeken ise loft sitili. Peki, bu stili isteyen herkes evine uygulayabilir mi? Biraz çaba harcamanız ve köklü değişiklikler yapmanız gerekebilir. Eğer bunu göze alıyorsanız loft stili daire dekorasyonunu hakkında bilmedikleriniz bu yazıda mevcut.

 

Loft Stili Evlerin Özellikleri Neler?

Evinizde bu stilin hâkim olmasını istiyorsanız biraz da mimarisinin müsait olması gerekiyor. Çünkü loft tarzı evlerin en büyük özelliği duvarların büyük oranda kalkmış olmasıdır. Daha geniş bir alan ve daha ferah bir ortam söz konusu… Dolayısıyla eski tip mimariye sahip, çok sayıda kapının olduğu evlerde bu tarzı uygulamak sizi biraz zorlayabilir. Taş görünümlü duvar kaplama mekânlarınıza farklı bir ambians katacaktır.
Bir diğer özelliği ise daha özgür bir yaşam tarzını sunuyor olması. Kuralsız bir ev yaşamı felsefesini benimseyenler kendilerini en çok bu stilde buluyor. Eğer stili uyarlamak istiyorsanız, öncelikle yapının doğal hali üzerinde çok fazla oynama yapmamaya özen göstermelisiniz. Yüksek tavan ise bu yapıların olmazsa olmaz özellikleri arasında. Evinizin mimarisi müsaitse uygulama aşamasına geçin. Hatta yüksek tavan uygulamanızda brüt beton panel kaplama olarak aykırı bir yaşam alanı oluşturmak elinizde…

       

Loft Stili Ev Nasıl Olur?

Mobilyalar büyük ve geniş olmalı. Bu yüzden yaşam alanının da hacimli mobilyalara uygun genişlikte olması şarttır. Aydınlatma endüstriyel bir tarza sahip olmalı. Klasik oda aydınlatmalarından uzak durun. Taş duvar görünümü ise olmazsa olmazlar arasında. Bunun için dekoratif taş ya da polyester panel olarak bilinen Taş duvar görünümlü panel kaplamalarını kullanabilirsiniz.
Dekorasyonda ise olabildiğince metal parçalara ağırlık verin. Dekoratif objeler büyük ancak sade olmalı. Ahşap görünümüne geniş yer vermeniz de şart. Eskitilmiş ahşap görünümüne sahip mobilyalar stili tamamlamak adına harika bir seçim olacak. Oturma alanlarında da ahşap objeler mutlaka bulunmalı. Ahşap dekorasyonunuzda da sizlere polyester ahşap görünümlü panel kaplamalarımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Lütfen tıklayınız.

       

Dekoratif Tuğla ve Panel Kaplamalarını keşfedin.

Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, dekoratif tuğla panelleri, kültür tuğlası, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

       

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Taş duvar paneli satışı ve uygulama işlemlerini uzman kadromuzla yapmaktayız.

”Yapınıza Değer Katar”

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.
Please make sure that you didn't enabled option: Images of the Current Gallery. Option should have Show value to show images.

ARKHESTONE Dekoratif Tuğla Duvar Kaplamaları

Ataşehir Showroom
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44
0536 835 84 07
0538 401 31 64

Instagram/arkhestone
Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Taş Duvar Panel

Arkhestone, taş duvar panel,tuğla duvar panel, taş panel, ahşap panel, brüt beton görünümlü panel, fiberglas panel, dekoratif taş, dekoratif tuğla alanında hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir