Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Nokta Steakhouse- Doğal Tuğla Kaplama

Nokta Steakhouse- Doğal Tuğla Kaplama

Restaurant Dekorasyonu – Steakhause Anadolu Yakası – Duvar Kaplama

Nokta Steakhouse – Doğal Tuğla Kaplama

 

Hayatımızın olmazsa olmazı değişimdir. Bizler gibi mekanlarda vakti geldiğinde kendini yenilemek te değişime uğramakta. Son dönemlerde en çok kullanılan yapı malzemesi olan doğal tuğla ise bu değişim en şık ve doğal görünümde olduğu için fazlasıyla rağbet görmektedir.

Değişim ve kendini yenileme gereği duyan Nokta Steakhouse Şekerpınar’da mutlaka denemeniz gereken gerçek bir lezzet. Karadeniz ve Balıkesir bölgesinde yetişen hayvanlardan özenle seçilmiş kuzu, düve ve dana eti kullanılan şık bir restoran. Müşterilerinin asla vazgeçemediği ve sunumundan hiçbir şey kaybetmeyen bir müessese.

Bir çok mekanda olduğu gibi Nokta Steakhose’da Dekorasyonunda bir takım değişiklikler yaparak müşterilerinin beğenisine sundu. Hali hazırda şık bir restoran olan mekan üzerince ince dokunuşlarla farklı ve konsepte uyan şık bir görsel yakalamayı başardık.

Nokta Steakhouse restoranında ki uygulama üç aşamadan oluştu ve sonunda Arkhestone olarak gurur duyacağımız bir uygulama oldu. Nokta Steakhouse Doğal Tuğla Kaplama Uygulama Aşamaları;

Nokta Steakhouse Tuğla

Doğal Tuğla Doğru ürün ve renk seçimi;

Nokta Steakhouse restoranı et ve et ürünlerinin bir çok lezzetini sunan, ambiyansı ile huzurlu vakit geçirebileceğiniz bir mekan. Bu tarz mekanlarda kullanılması en uygun model Doğal Tuğladır. Doğal olması ve eski görünüme sahip olması doğal tuğla modelini seçmemizde en önemli faktördü. Renk seçiminde ise Kırmızı tonda ve üzerinde yanık siyahı ve sarı renk geçişleri ile Reclemation modelinde karar kılındı.

Doğal Tuğla Derz rengi seçimi;

Doğal tuğla kaplama uygulamasındaki en önemli aşamalardan biriside doğru derz renginin seçilmesi ve uygulanması. Derz renginin seçimin bir çok faktör ele alınır. Kullanılacak tuğla rengi ve uygulama alanındaki ambiyansa hakim olan renkler. Nokta Steakhouse restoranına baktığımız zaman soft renklerin hakim olduğunu görmekteyiz. Ve bu ortama uyum sağlayacak derz renginin gri olması gerektiği yönünde karar kılındı.

Nokta Steakhouse Doğal Tuğla Kaplama

Doğal Tuğla Uygulama aşaması;

Nokta steakhouse hali hazırda ve aktif bir mekan olması sebebi ile hızlı ve kusursuz bir şekilde çalışılması gereken bir yerdi. Uygulama programının yapılmasıyla birlikte en uygun zamanın gece çalışması olacağına karar verdik. Duvarın hazırlanması ve uygulama aşamasına getirilmesinden sonra yoğun bir usta ekibi ve yoğun bir çalışma ile 80 m2 alan bir gecelik kısa bir sürede bitirildi. Sonuç olarak müşteri memnuniyeti ve haklı gururumuz.

 

Arkhestone olarak Nokta Steakhouse doğal tuğla kaplama uygulamalarımız arasında restoranı ortaya çıkan görüntü ve bize yaşattığı haz olarak önemli bir yere sahip. Bir mekanda öncesi ve sonrasını görmek gibi. Tarif edilemez yaşanır.

Sizlerde Nokta Steakhouse doğal tuğla kaplama uygulamasını mekanlarınız da hayata geçirmek istemez misiniz? Farklı bir çok seçenek ve renk arasından size en uygun modeli seçmeniz ve uygulama aşamalarının her birinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Doğal Tuğla fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı dekoratif tuğla, el yapımı tuğla, kültür tuğlası ve kültür taşı modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

Ataşehir Showroom

Arkhestone Duvar Kaplamaları

3004 Cadde No. 109/B

Ataşehir / İSTANBUL

0216 324 42 44

0538 401 31 64

Instagram/arkhestone

Linkedin/arkhestone

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın