Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Restoran Tuğla Duvar Kaplama

Restoran Tuğla Duvar Kaplama

Restoran Tuğla Duvar Kaplama

Farklı renk alternatifleri ile her tarza ve mekana uyan dekoratif tuğla duvar kaplama, isterseniz bir restoranın duvarında, isterseniz bir şarap mahzeninde ya da evinizin bir köşesinde dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Restoran tuğla duvar kaplama denilince en çok tercih edilen renk kırmızı ve kahverengi tonlardır. Mekana eskitme havası yanı sıra sıcak ambianslar yaratmaktadır.

Restoran Duvar Tuğla Kaplama

 

İç mimarlar tasarımlarında dekoratif kültür tuğlasını 2000′ li senelerden itibaren kullanmaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanılan Kaplama tuğlası duvar dekorasyonu için vazgeçilmez bir dekor olmaktadır. Kimi zaman oturduğumuz bir Cafe duvarında kimi zaman dostlarımızla birlikte yemek yediğimiz restoran duvarlarında kimi zamanda iç mekan dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Restoran tuğla duvar kaplama klasik renkler haricinde sarı ve siyah tonlu renklerde mevcuttur. İşletmenin tavan renginden zeminde uygulanan parke ya da seramik uygulamasındaki renklerin uyumu çok önemlidir.

Duvar Kaplama Restaurant

 

Kaplama tuğla uygulama yapılacak alanda duvar dekorasyonu tamamlayıcı objelerle ya da ışıklandırmalarla süslenmelidir. Restoran duvar dekorasyonu yapan firmalar ilk olarak tuğla duvar uygulaması yapılacak alandaki gün ışığı açılarına dikkat etmektedir. Gün ışığını iyi alan mekanlarda tuğla rengi koyu olarak seçilebilir. Aydınlık olmayan Cafe, restoran gibi ortamlarda açık tonlu renkler seçilmektedir. Restoran tuğla duvar kaplama örneklerimiz ve yapmış olduğumuz uygulamalar için tıklayınız.

Restoran Tuğla Kaplama

 

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama , Tuğla duvar kaplamaları orjinal eski tuğla görünümüne sahiptirler. Kültür tuğlası sıcak görüntüye sahip olması yanı sıra işlendiği duvar’da antik görünüm sağlar. Değişik form ve farklı renk tonlarındaki tuğlaların bir araya gelmesiyle,her türlü dekorasyonda kendini gösteren duvarlar ile samimi mekanlar oluşturmanıza olan sağlar.

Duvar Kaplama taşının keskin ve yıllanmış hatları evinize ve iş yerinize kendi görkemini, ulaşılmazlığını vurgulayarak, farklı bir asalet ile duygularınıza tamamen hakim olacaktır. Dekoratif tuğla duvar kaplaması ile doğal taş dokusunun insanda hissettirdiği duygusal dengeleme etkisi sizleri de derinden etkiler ve size de yansır. Doğal Tuğla, Restoran tuğla duvar kaplama ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey için bizi arayabilirsiniz.

Restoran Duvar Dekoru

 

Dekoratif tuğla kaplama İle Yenilikçi yapısı ile sizlere hizmet vermektedir. Dekoratif tuğla ürünlerimiz beton bazlı olup ocaktan çıkan doğal taş kaplama ürünlerinden farklı olarak değerlendirilirler. Peki yapay taş ile doğal taş arasındaki farklar nelerdir? Genel olarak kültür taşı ve kültür tuğlası olarak isimlendirilen yapay taşlar ve yapay tuğlalar çimento ve kum esaslı olup gerçek taş malzemesinden yapılmaktadırlar.

Tuğla Duvar Kaplama, Eski çağların doğal tuğla dokusu kale duvarlarında rastladığımız bu örgü sistemi tıpkı tuğla panelleri diğer taş duvar panelleri gibi dekorasyon uygulamalarında kullanıcıya yaratıcı seçenekler sunuyor. İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski ve tarihi bir yer oluşturabilirsiniz, isterseniz de tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz. Panel Çeşitlerimiz, brüt beton, tuğla duvar paneli, kayrak taşı panelleri, rustik taş paneli, ile tuğla duvar kaplamaları ve taş duvar panelleri ile Daha şık mağaza, ofis, villa ve bahçe duvarların iç mekan ve dış mekanda rahatlıkça kullanabilirsiniz.

Restoran Tuğla Duvar Kaplama

İçeriğindeki tüm malzemelerin doğal ham maddeler olmasından ötürü tamamen doğal ürünlerdir ancak ocaktan çıkan taş olmadıklarından dolayı doğal taş grubundan farklı olarak kategorileşmiştir. İçerik ve doğallık açısından bakıldığında doğal taşlardan herhangi bir farkları yoktur. Hem iç cephe kaplaması olarak hem de dış cephe kaplaması olarak günümüz mimarisinde yerlerini almışlardır. Ocaktan çıkan taşlara oranla yarı yarıya hafif olmaları, izolasyon özellikleri barındırmaları, uygulama kolaylığı ve çok çeşitli model ve renk opsiyonları sunabilmeleri ile tercih sebebi olmaktadırlar. Ayrıntılı bilgi ve Restoran tuğla duvar kaplama ile ilgili için Bknz: https://www.arkhestone.com/ Doğal Tuğla/ Dekoratif Tuğla fiyatları Sitesini İnceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın