DEKORATİF TAŞ

Şahtaş Kaplama Tuğla Marmara Bölgesinde Bayilikler Verilecektir.

Şahtaş kaplama tuğla Marmara Bölgesinde bayilikler verilecektir

Şahtaş Kaplama tuğla %100 doğal olup; farklı renkteki killerin 1200°C‘de pişirilmesi ile ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Kanserojen hiçbir madde içermez. İçeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde yoktur. Hammadde olarak kullanılan doğal malzemeler kil ve toprak insan sağlığı zarar vermediği gibi cephe kaplamalarında ısı yalıtım özelliği ile rahatlıkla kullanılabilir. Doğal tuğla dokuları tekrar etmez. El yapımı olarak üretilen Şahtaş Kaplama tuğla, doğal tuğla çeşitleri ile Türkiye’de ilk ve tek el yapımı tuğla üretimi yapan firmadır. Avrupa’ya ihraç edilen doğal tuğla kaplama ürünlerimizi İstanbul teşhirimizde görebilirsiniz. Şahtaş Kaplama Tuğla Marmara bölgesinde bayilikler verilecektir.Bayilik şartı ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El yapımı tuğla yanı sıra Terra cotta yer karosu, Kiremit, Sırlı seramik ve Restorasyon tuğlası adı altında üretmiş olduğumuz diğer ürün grupları ile ilgilide iletişime geçebilirsiniz.

Şahtaş Kaplama Tuğla Marmara Bölgesinde bayilikler verilecektir.

Şahtaş Tuğla İstanbul iletişim bilgileri 0216 3 244 244 veya 0538 401 31 64 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Şahtaş Tuğla İstanbul bayileri ve bayilik talebi ile ilgili info@arkhestone.com mail adresimize yazmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir