Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Şahtaş Kaplama Tuğla

Şahtaş Kaplama Tuğla

Şahtaş Kaplama Tuğla , Uygulama ve Satış için iletişime geçiniz…

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Şahtaş Kaplama Tuğla

Şahtaş Tuğla % 100 El yapımı Kaplama tuğlası olarak toprak ve kil karışımı tamamen doğal malzemeler kullanılarak elde edilen bir yapı malzemesidir. Dekoratif amaçlı olarak kaplama tuğlası kalınlığı ortalama olaral 1- 1,5 cm kalınlığındadır. Cafe, mağaza, ev iç dekorasyonu ve aklınıza gelebilecek tüm alanlarda bu doğal yapı malzemesini kullanabilirsiniz. İç ve dış mekanlarınız da kullanabileceğiniz doğal tuğla ile mekanlarınıza sıcaklık katabilirsiniz. Şahtaş kaplama tuğla ile diğer kaplama malzemelerine kıyasla daha uygundur. Şahtaş tuğla fiyatları kadar kaplama tuğlası ömrüde ödemlidir. Şahtaş kaplama tuğlası 50 yıl garantilidir. Diğer kaplama tuğla malzemelerinde bu garanti verilememektedir.

Şahtaş Tuğla

Şahtaş kaplama tuğla ölçüleri 70×230 mm boyutlarında ve kalınlığı 125-150 mm dir.Ortalama metrekare ağırlığı 16 ila 23 kg olarak değişmektedir. Şahtaş kaplama tuğla fiyatları ortalama 200-420 TL civarındadır. Firmamız uygulama hizmeti vermektedir. Uygulama fiyatları 240-ila 480 TL arasında yapılacak metrajınıza göre değişmektedir. Uygulama hizmeti için metraj-keşif ekibimizden randevu alınız. Şahtaş kaplama tuğla ister m2 olarak alım yapabilir isterseniz uygulama dahilinde fiyat alabilirsiniz. Uygulama usta ekibiniz varsa teknik şartnameye uyulması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Şahtaş kaplama tuğla fiyatları ithal ürünlere oranla daha ekonomik ve kalitelidir.

Şahtaş kaplama tuğlası El yapımı olarak üretildiğinden termin süreleri uzundur. Ortalama 10 bin m2 civarında olan stok gücümüzle İstanbul ili Ataşehir ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Şahtaş Kaplama Tuğla Ataşehir teşhirimize sizleri bekleriz.

Şahtaş Kaplama Tuğla

Şahtaş kaplama tuğla, Doğal tuğla, eskitme tuğla, restorasyon tuğlası, antik tuğla, sırlı seramik, sırlı karo, harman tuğla, el yapımı tuğla olarak bilinmektedir. Dekoratif tuğla ürünleri gibi içeriğinde boya ve kimyasal bulunmayan şahtaş tuğla % 100 El yapımı ( Handmade ) bir üründür. Çağlar öncesinden günümüze kadar gelmiş El yapımı tuğla kaplamaları ile tüm iç ve dış cephe kaplama malzemelerin üzerinde uygulama yapılabilir. İç mekanda Tv ünitesi arkasında, salon duvar dekorasyonunuz da, mutfak tasarımlarınız da , veranda ve koridor girişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Şahtaş Tuğla ile kolon kaplaması uygulaması için köşe dönüş detayı olan köşe taşı ile profesyonel detaylandırabilir, isterseniz farklı derz teknikleri kullanarak dahada eskitme bir dekorasyon tasarlayabilirsiniz.

Referanslarımız için,
Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.