Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Şahtaş Tuğla

Şahtaş Tuğla

Şahtaş Tuğla Dokuları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Şahtaş Tuğla

Eski tuğla ilk çağlardan günümüze kadar kullanılan en eski yapı malzemesidir. Doğanın eşsiz kaynaklarından kil ve el emeğinin birleşmesi ile birçok eski yapıda ve günümüz mimarisinde fazlasıyla kullanılmaktadır. Eski tuğla içerisindeki kilin doğadan elde edilmesi ve kimyasal kanserojen maddeler içermemesi tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Şahtaş tuğla ile eski tuğla artık yaşam alanlarınızda…

20. yüzyılın son çeyreğinden itibaren kentleşmenin ve sanayileşmenin fazlalaşmasından kaynaklı olarak şehirlerin bunaltıcı ve gürültücü yapılara kavuşması, insanların eski doğal yapılara ve görünüme olan merak ve hasretlerini daha da arttırmıştır. Eski tuğla kullanımı bu sebeple sizi bir nebze de olsa şehrin sıkıcı bunaltıcı havasından kurtarıp daha ferah ve doğal olan eski yapılara götürecektir. Şahtaş tuğla sizleri eski yapılardaki ortamın sıcaklığına götürecek

Şahtaş tuğla kaplama

Şahtaş tuğla kaplama renk ve modelleri ile yaşam alanlarınızda sizlere birçok seçenek sunar. Havasını kaybetmiş demode olmuş bir ortamdan ferah ve doğal bir görünüme geçiş yapmış olursunuz. Duvarlarınızdaki eski tuğla kaplaması uzun ömürlü olmakla beraber kullanılan alanda doğal klima görevi de görmektedir. Kışın ortamdaki soğuk havayı alarak içerisindeki sıcak havayı ortama tenefüs etmesi tam tersi olarak ta yaz aylarında ortamdaki sıcak havayı alıp içerisinde barındırdığı serinliği dışarı teneffüs etmesi doğal tuğlayı seçme nedenlerinizden biri olacaktır.

Şahtaş tuğla kullanılan duvarlarınızı ahenk içerisinde ahşap ya da eskitme objelerle süsleyerek kendinize ait bir nostalji köşesine çevirebilirsiniz. Geçmişin bütün güzellikleri ve doğallığını yaratmak hayal gücünüzle birleşince, bakmaya ve vakit geçirmeye doyamayacağınız bir ortam yaratacaktır.

Şahtaş tuğla ile evinizde farklı ortamlar

Şahtaş tuğla uygulamak için öncelikle vakit geçirmekten keyif aldığınız ortamdaki duvarları değerlendirmek daha faydalı ve keyifli olacaktır. Örneğin salonunuzdaki yemek masasının yanındaki duvarlar da uygulama yapmak yemek vakitlerinizi farklı ve keyifli hale getirecektir. Beğendiğiniz ve ortamı ile sizi büyüleyen restoran ortamını kendi evinizde yaratabilir ve misafirlerinizi kıskandıracak bir ortama sahip olabilirsiniz.

Şahtaş tuğla uygulaması ile beraber sıkıldığınız ve artık vakit geçirmekten eskisi kadar keyif almadığınız TV duvarınızı değiştirebilirsiniz. TV duvarınızdaki uygulama ve eskitme objelerle birlikte yarattığınız ortam sizlere bambaşka bir haz verecektir. TV izlemektense yarattığınız ortamı izlemek size daha keyifli gelecektir.

Şahtaş tuğla uygulaması ile farklı bir ortamda güne merhaba demek istemez misiniz? Yatak odanızda ki yerleşim ve renklere uygun olarak seçeceğiniz şahtaş tuğla modeli ve rengi ile çalışma hayatı ve günlerin sendromu ile değil yarattığınız ortam ile keyifli bir güne merhaba diyeceksiniz.

Eski tuğla ile ofis ve işletmelerde farklılaşmak

Günümüzde artan rekabet ve çalışma hayatının yoğunluğu, sıkıcılığı, ofis ortamlarının sıkışmış ve insanın üzerine gelen yapısı birçok kurumsal firmayı farklı ortamlarda çalışma zorunluluğuna itmiştir. İş yerlerinde farklı bir ortam yaratmak duvarlarınızda Şahtaş tuğla uygulaması ile kolay aynı zamanda eşsiz bir ortam yaratacaktır. Böylelikle dışarının gürültülü ve sıkıcı havasından kurtulup yarattığınız ortamda çalışmaktan daha çok keyif alacaksınız.

Daha farklı düşünecek olursak eğer, iş yerinizde oluşturacağınız şahtaş tuğla uygulaması ile farklı bir ortam yaratarak misafirlerinizi ağırlayabilir toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Yarattığınız ortamın keyifli ve doğal bir yapıda olması misafirlerinizi de etkileyecektir.

Günümüzde insanların yemek yerken ya da bir şeyler içerken keyifli vakit geçirebileceği birçok seçenek bulunmaktadır. Sahip olduğunuz işletmedeki duvarlarınız mekânınıza şık bir görsel kazandırmak için kullanabileceğiniz en etkili unsurlardır.

İşletmenizdeki duvarlarınızda Şahtaş tuğla uygulaması ile bambaşka bir ortama sahip olup müşterilerinize cazip ve keyifli bir ortam sunacaksınız. Şehrin sıkıcı betonarme yapısından kaçmak ve ferah bir ortamda vakit geçirmek isteyenlerin tercih etme nedeni olacaksınız.

Arkhestone, hayalini kurduğunuz istediğiniz görünümü yaratmak için sizlere birçok seçenek sunar. Birbirinden özel Şahtaş tuğla doku ve modellerimizle duvarlarınızda farklı bir ambians yaratmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eski tuğlanın asi, özgün ve doğal görünümü ile duvarlarınızda farklı bir etki yaratın. Ağırlık, drama ve özgünlüğü ekleyen bir stil oluşturun. Arkhestone satış mağazamızdan klasik veya modern restoranlar veya otel lobilerine, yaşam alanınızda birçok alanda kullanabileceğiniz model mevcuttur.

Şahtaş tuğla fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebiir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı şahtaş tuğla modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.