DEKORATİF TAŞ

Şahtaş

Şahtaş

Proje bazlı ürün ve stok bilgisi için irtibata geçiniz…

Şahtaş Kaplama Tuğla Modelleri

Şahtaş kaplama tuğla %100El Yapımı ve Doğal Tuğla; 34 farklı renk ve doku ile kilin 1200°C‘de pişirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da yığma ve kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Sinema salonu, Güzellik Merkezi,Kuaför, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Şahtaş el yapımı kaplama tuğla dokuları, Doğal tuğla ile ilgili bizi arayınız…

Şahtaş

Şahtaş, doğal ve el yapımı malzemelerle tuğla, kiremit, kaplama tuğlası, terracotta yer karoları, restorasyon tuğla ve karoları üretimi ve ihracatı yapmaktadır. Şahtaş tuğla Kurucusu Ethem Şahin 1976 yılında Aydın’da faaliyet gösteren Aytopsan Top. San. A.Ş.’nin ortağı olarak makina malı topraktan mamül tuğla üretimine başlamıştır. Yine aynı sektörde 1986 yılında oğulları Mehmet Zeki Şahin ve Yımaz Şahin ile İzmir/Torbalı’da ŞAHTAŞ A.Ş. olarak yeni bir tesisi hayata geçirmişlerdir. Şahtaş adı altında gelişen talepler doğrultusunda 1996 yılından itibaren %100 el yapımı tuğla, kiremit, kaplama tuğlası, terracotta yer karoları, restorasyon tuğla ve karoları üretimine ve ihracatına başlamıştır. 50 yıl ürün garantisi ile satılan ŞAHTAŞ ürünleri yerel rakipler ile rekabet edebilmekte ve yüksek katma değerli ürünlerin kullanıldığı niş yapı projelerinde ve tarihi restorasyon projelerinde tercih edilmektedir.

Şahtaş

1996 yılından bugüne kadar toplam 80 milyon adet kiremit ve tuğla ihraç eden ŞAHTAŞ, İngiltere, Amerika, Kanada, Belçika, Hollanda, Rusya ve Ukrayna’daki mevcut distribütörlüklerine ilaveten 2017 yılında Fransa , Almanya, Japonya ve Avustralya distribütörlüklerini de ekleyerek ihracat kapasitesini 10 milyon adet/yıl olarak gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Standart ürünlerimiz, proje bazlı özel imalat ürünlerimiz ve restorasyon tuğlası ürünlerimizle bugüne kadar Türkiye ve ihracat yaptığımız ülkelerde tamamlanmış olan toplam yaklaşık 10.000 yapı referansımız ile artan talebi karşılamak üzere Torbalı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 35.000m2 arsa üzerinde 22.000m2 kapalı alanda faaliyet gösterecek olan yeni tesisimiz ile kapasitenin 30 milyon adete ulaşması planlanmaktadır.

Şahtaş kaplama tuğlası tamamen çevre dostu olacak şekilde tasarlanan tesisimizin 2019 yılı sonunda faaliyete başlaması hedeflenmektedir.

Şahtaş Kaplama Tuğla

Şahtaş Kaplama tuğla imalatı % 100 el yapımı olarak yapılmakta olup, her tuğla ya da kiremit üzerinde insan emeği yer almaktadır. Makine üretimi olarak yapılmadığından diğer muadil kaplama tuğla malzemelerine kıyasla daha uzun ömürlü ve değerlidir. Şahtaş kullanmış olduğu ham maddesi tamamen doğal ürünler olup, içeriğinde boya vs. kansorejen madde barındırmamaktadır. Diğer kaplama tuğlaları üretilirken içeriğindeki boya ve kimyasallar tuğlanın zamanla oksitlenmesine ve kusmasına sebeb olmaktadır. Uygulama şartlarına uyulması koşuluyla ürünlerimiz 50 yıl garantili şekilde pazara sunulmaktadır. Şahtaş kaplama tuğla 101 Red, 102 Orange, 201 Weathered, 202 Light Reclamation, 203 Dark Reclamation, 301 White Grey, 302 White Red, 303 White Brown, 304 White Black, 305 Grey, 306 Weathered Grey, 307 Classic Grey, 308 White Orange, 309 Scarlet, 310 Like Mix, 311 Pure White, 312 Majestic Dark, 313 Majestic Red, 314 Linear Blue, 315 Aegean, 316 Morris, 401 Buff, 402 Yellow Buff, 403 Winsorn, 404 Old Richmond, 405 Westminster, 406 Weathered Buff, 407 Weathered Yellow Buff, 408 Weathered Winsorn, 409 Curyouss, 410 Old Buff, 411 Light Curyouss, Ta 001, Ta 002 adı altında 34 farklı doku ve modelle üretim yapmaktadır.

Doğal tuğla , El yapımı Tuğla, Kaplama Tuğlası, Restorasyon tuğlası vb. yapı malzemesi ürünlerinin Türkiye’ de tek üreticidir. Piyasada dekoratif tuğla olarak adlandırılan ürünlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Kaplama tuğla fiyatları uzun ömür ve kalite ile kıyaslandığında daha ekonomik bir üründür. İç mimari dekorasyonlarda ve dış cephe tasarımlarında sıklıkla karşınıza çıkmakta olan Şahtaş kaplama tuğla dokuları ve Kırmızı, beyaz, sarı, siyah tuğla renkleri ile mekanlarınıza sıcaklık katmaktadır. Şahtaş tuğla çeşitleri ile iç dekorasyon tasarımlarınız da evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunu en uygun fiyatlarla değiştirmek artık kolay. Ev dekorasyon ürünlerinde kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için bizi takip ediniz.

En kaliteli ham maddelerden üretilen ve adeta doğayı kendine referans alan yenilikçi, modern, göze hoş gelen dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif tuğlalar, dekoratif panel, dekoratif taş modelleri ve çeşitleri, türlerindendir. Doğal, dekoratif, antik, harman, kültür, tuğlası, tuğlaları, duvar, brüt, beton, tuğla, fiber, glass, polyester, panelleri, iç, dış, cephe, kaplama, kaplamaları, kaplaması, dekorasyon, stone, brick, ateş, rustik, akdeniz, anadolu tuğla, barok, eskitme, eskiltilmiş, eski, tarihi, bisküvi, çıkma, ithal, orjinal, el yapımı, osmanlı, selçuklu, dolu, pres, klinker, gerçek, suni, yapay, dokulu, kırmızı, kiremit, beyaz, siyah, Fiyat ve ürün modelleri listemiz web sitemizde bulunmaktadır. Sayısız modeller ve çeşitli renk avantajları ile tüm mekanlara ve ortamlara % 100 uyumluluk göstermektedir. Firmamız ArkheStone olarak hem ürün ve sarf malzemeleri satışı yapıyoruz, hemde anahtar teslimi projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimiz İstanbul fabrika satış ofisimize ve showroom’umuza bekliyoruz.

HAYALLERİNİZE YENİLİK KATIYORUZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir