DEKORATİF TAŞ

Taş Dokuları Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama

Taş Dokuları

DEKORATİF DOĞAL TAŞ

Dekoratif Doğal taş, medeniyetin başlamasından bu yana, antik konutlardaki mütevazı başlangıcından günümüz mimarisine kadar birçok alanda kullanılmıştır.

Doğal taşın gücü, dayanıklılığı ve özgünlüğü nedeniyle sevilmesi şüphesizdir. Herhangi bir alana güzellik ve karakter katan bir materyal olarak kabul edilir. Fakat buna rağmen, doğal taş ağır olması, kurulması zor olduğundan dolayı kullanılması zor bir materyaldir.

Günümüz mimarisinde ise kullanılan kültür taşı gerek ağırlığı gerekse uygulama açısından sizlere birçok seçenek sunar.

DEKORATİF DOĞAL TAŞ DENEYİMİNİ GERÇEKLEŞTİRİN

Dekoratif doğal taş silikon kalıplarına dökülür ve doğal taş görünümünü ve hissini elde etmek için titizlikle renklendirilir. Bu özenli özen ve sanatla doğal taşın derinlik, renk karmaşıklığı, deseni ve benzersiz dokusunu elde etmiş oluruz.

Dekoratif doğal taş duvar kaplama birçok doku ve renk seçeneğiyle, boyut, şekil, renk ve doku için sayısız seçenekler var ve gerçekten özgün bir görünüm yaratmak için sanatsal özgürlük sunuyor.

Dekoratif doğal taş duvar kaplama günümüzde giderek daha fazla kullanılmaya başladı. Cafe, mağaza, ofis, Restoran ve iç mekân tasarımlarında mimarlar ve tasarımcılar arasında hızlı bir şekilde favori haline geldi.

YAŞAM ALANLARINIZA GELEN GÜZELLİK
Arkhestone, hayalini kurduğunuz istediğiniz görünümü yaratmak için sizlere birçok seçenek sunar. Birbirinden özel doku ve modellerimizle duvarlarınızda farklı bir ambians yaratmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Dekoratif doğal taş duvar kaplama asi, özgün ve doğal görünümü ile işletmeniz üzerinde farklı bir etki yaratın. Ağırlık, drama ve özgünlüğü ekleyen bir stil oluşturun. Arkhestone satış mağazamızdan klasik veya modern restoranlar veya otel lobilerine, yaşam alanınızda birçok alanda kullanabileceğiniz model mevcuttur.

Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplama

Bir mekanı en iyi gösteren şey dekorasyondur. Dekoratif doğal taş duvar kaplama ile sıradışı mekanlar yapabilirsiniz. Doğada milyonlarca yıl boyunca eskimiş deforme olmuş izlenimli bu dekorasyon malzemesi yani dekoratif doğal taş duvar kaplama sizleri antik çağlara ve bu tarihlerde yaşayan insanların o dönem ki tasarım ve dekorasyon anlayışına götürecektir.

Kültür taşı fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebiir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı kültür taşı modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.

Ataşehir Showroom

Arkhestone Duvar Kaplamaları

3004 Cadde No. 109/B

Ataşehir / İSTANBUL

0216 324 42 44

0538 401 31 64

Instagram/arkhestone

Linkedin/arkhestone

 

Avrupa Yakası

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,

Anadolu Yakası

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir