Tüm Ürünlerde %30'a varan indirim * Stoklarla Sınırlı

Taş Duvar, Taş Kaplama, Kültür Taşı Fiyatları

Taş Duvar, Taş Kaplama, Kültür Taşı Fiyatları

Taş Duvar, Taş Kaplama, Kültür Taşı Fiyatları

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Taş Duvar Ve Taş Kaplama

Hepinize merhaba. Bu yazımızda taş kaplama ve iç mekân kaplama hakkında önemli ve bir o kadar da faydalı bilgiler verecek, aynı zamanda firmamızın bu işi nasıl layıkıyla yerine getirdiğini anlatacağız. Peki, sizin de bu konuda bir sıkıntınız var mı? Eğer sizin de taş duvar kaplama ve iç mekân kaplamayla ilgili yaptıracağınız bir işiniz ve aklınızda soru işaretleri varsa bu yazımızı sonuna kadar okuyun. Göreceksiniz yazımızın sonunda sizde bize hak vereceksiniz.

Öncelikle taş duvar kaplama nedir? Mutlaka bu sorunun cevabını az çok tahmin ediyorsunuzdur ama biz yine de anlatalım. Taş duvar kaplama evinizde bulunan duvarların hem görsel açıdan hem de hijyenik açıdan daha güzel ve daha temiz olmasını sağlayan, hazır olarak ve tek tek el ile de monte edilebilen, birçok çeşidi olan bir kaplama türüdür.

Taş duvar kaplamayı biraz daha açalım mı? Bence mutlaka açmamız lazım. Çünkü taş duvar kaplama işi gerçekten bir sanat işidir. Sanatı ve kaliteyi bir arada tutan firmamız tarafından sizlere sunulan ürünlerimiz doğal taşların birebir aynısı olarak tasarlanmış, görünümü ve dokusuyla sizlerin sağlığınızı ön planda tutarak daha kaliteli hizmet verebilmek için üretilmiştir.

Taş Duvar Ve Taş Kaplama özellikleri

Taş Kaplama özelliklerinden bahsedelim. UV ışınlarından kesinlikle etkilenmez. Yani kaplamanız da herhangi bir solma veya yıpranma olmaz. Darbelerden etkilenmez. Su ve nemi geçirmez. Örneğin mutfak ve banyolar da rahatlıkla kullanılabilir. Taş kaplama alev almaz. Yangın mı çıktı? Hiç dert etmeyin. Bakım gerektirmez ve yıkanıp silinebilir. Hatta istenilen renge bile boyanabilir. Belki de en önemlisi hiçbir şekilde kanserojen ve sağlığa zararlı madde içermez ki günümüz de insanlarımızın en çok dikkat etmesi gereken şeydir. Siz söyleyin doğal taşlardan bir farkı var mı? Aslında var. Maliyetinin doğal taştan daha uygun olması. Ya da biraz daha esnek olması. Burada anlatmak istediğimiz oval, köşeli ve pürüzlü duvarlara rahatça monte edilebilmesidir. Daha bitmedi ürünlerimize tam 25 defa donma-çözülme testi uygulanmış olup yüzeyde hiçbir aşınma tespit edilmemiştir.

Şunu da söylemekte fayda var. Sizce çöllerde neden taş yok? Cevabı çok basit çünkü taşlar çölde sıcaklık farkının fazla olmasından dolayı gece donar ve gündüz çatlar. Bu olay taş, kum haline dönene kadar devam eder. Bizim ürünlerimiz ise bilimin de katkısıyla çok daha sağlam ve kalıcıdır. Gerçi sizlerin çölde evi yoktur herhalde. Taş kaplama konusunda şuna da değinsek iyi olur. Firmamız sadece taş duvar kaplama işi yapmıyor. Başka neler yapıyoruz peki? Hemen anlatalım. Kültür Taşı fiyatları, fiber panel, kabartma pano, zemin taşı, çini karo ve cafe dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, restaurant dekorasyonu konusunda hizmet vermekteyiz.

Eğer taş duvar kaplama işinizin yanında yukarıda saydığımız işlerden herhangi birisi varsa onlar içinde hiç düşünmenize gerek yok. Yine İstanbul/Ataşehir’de ki mağazamıza uğrayarak diğer ürünlerimizin de örneklerine bakabilirsiniz. Kültür Taşı fiyatları konusunda da endişelenmenize gerek yok. Emin olun piyasada ki ürünlerden daha kaliteli ve daha cazip fiyatlarla sizleri memnun etmeye hazırız.

“Şimdi ben ne yapmalıyım?” diyebilirsiniz. Mağazamıza gelip bu sanatın çok daha ince ayrıntılarını öğrenip elimizde ki ürünleri inceleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Bizler ne kadar yazsak da sizlerde mutlaka soru işaretleri olacaktır. Bunun için sitemizdeki ürünler bölümünden ürünlerimizin resimlerine de bakabilirsiniz. Yok, o beni yine tatmin etmez derseniz biraz önce dediğim gibi sizleri mağazamıza bekleriz. Kalite ve güler yüzü bir arada bulabileceğiniz, alanının lider markası olmaktan daima onur duyuyoruz. Bu onuru da daima sizlere borçluyuz. Esen kalın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın