DEKORATİF TUĞLA

Tuğla Duvar Kaplama

Tuğla Duvar Kaplama

Tuğla Duvar Kaplama

Şahtaş kaplama tuğla 34 farklı renk ve dokuda tuğla duvar kaplama modelleriyle üretim yapmaktadır. %100 El Yapımı ve Doğal Tuğla; 34 farklı renk ve doku ile kilin 1200°C‘de pişirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi vb. bulunmamaktadır. Ürünlerimiz el yapımıdır, bu nedenle desenler birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm mimari ve Restorasyon projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekânlarınız da kaplama tuğla olarak kullanılmaktadır. Tuğla duvar kaplama tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. El Yapımı Kaplama Tuğla dokuları, Doğal tuğla ile ilgili bizi arayınız…

Tuğla duvar kaplama fiyatları

Tuğla duvar kaplama denilince il akla gelen şey duvar yüzeyine vereceği ağırlık ve düşme riskidir. Tuğla duvar kaplama emin ellerde yapıldığı sürece ömür boyunca kullanabileceğiniz bir yapı malzemesidir. Uygulandığı alandan sökmekte bir o kadar zordur. Yapıştırma işleminde mutlaka Flexi özellikli yapıştırıcı ve granüllü derz kullanılması gerekmektedir.

Tuğla duvar kaplama fiyatları uygulama yapılacak alan üzerinde ortalama m2 fiyatı 250 TL ila 300TL arasında değişmektedir. Tuğla duvar kaplama fiyatları uygulama işçiliği hariç sadece malzeme fiyatı olarak 110 ila 150 TL arasındadır. Ortalama 10 bin m2 stok ile hizmet verdiğimiz İstanbul ilinde her bir üründen 250 m2 civarında stok ile hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir