DEKORATİF TAŞ

Tv Ünitesi Arkasına Taş Kaplama Dekoratif Taş

Tv Ünitesi Arkasına Taş Kaplama

Salon genellikle evinizin kalbi ana odanızdır. Kalbini ve ruhunu tasarımına koyacak tek bir oda yapabilirseniz, salon dekorasyonu listenin başında gelmelidir. Burada size yardımcı olması için, rahat aile odalarında olduğu gibi ve resmi bir salonda olduğu gibi farklı ilham verici fikirler listeledik. Size göstermiş olduğumuz salon dekorasyonu modellerine göz atın ve sizde oturma odanız ve salondaki tasarımınızı en iyi hale getirin.

Renkli ve modern salonlar, stil sahibi farklı tarzlara ait salon dekorasyonları da olmak üzere birçok ilham veren fikir ve resmi bu kategorimizde bulabilirsiniz. Renk, bir açıklama yapmak, bir ambiyans oluşturmak ya da bir ruh hâlini oluşturmak, çeşitli dokunuşları vurgulamak için harika bir yol. Salonunuzda seçtiğiniz renge bağlı olarak çeşitli efektler ve görünümler elde edebilirsiniz.

Tv Ünitesi Arkasına Taş Kaplama

Sizde salonunuzda bir değişiklik yapıp, dekorasyonunuza yenilikler mi katmak istiyorsunuz? Küçük dokunuşlarda duvar dekorasyonunuza renk katabiliriz. Duvar dekorasyonunuza, Tv ünitesi arkasına dekoratif taş kaplama ile renklendirebilir ve farklı ambiaslar katabilirsiniz. Salonunuzda Tv ünitesi arkasına taş duvar kaplama ile sıcaklık katabilirsiniz.

Tv ünitesi arkası duvar dekorasyonu

Plazma arkasına taş duvar kaplama son dönemlerin en çok tercih edilen dekorasyon ürünüdür. Sizde tv arkası duvar dekorasyonu olarak dekoratif taşlar ile farklı dekorasyonlar yapmak isteseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tv ünitesi arkası duvar dekorasyonu 2000 li senelerin başlarından beri en çok tercih edilen dekorasyon malzemesidir. Plazma tv arkasında taş kaplama ile ilgili yukarıda 17 farklı doku ve görseldeki taş dokularından birini seçebilirsiniz. Kayrak taşı ve manavgat taşı dokuları Tv ünitesi arkası duvar dekorasyonu için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kayrak taşı doku ve renkleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Öncelikle Tv ünitesi arkasına taş kaplama ürün ve dokusunu seçmeden uygulama yapılacak yerinizin metrajını ölçmeniz gerekmektedir. Tv ünitesi arkasına taş kaplama modelleri seçimi yaparken parkenizin renginden tutun, duvar dekorasyonu boya renginize kadar ince düşünmeniz gerekmektedir. Salonunuzda taş kaplama yapılacak alanınızda koltuk, kanepe vs. renklerle kombinasyonu sağlamanız gerekmektedir. Koyu tonlarda yapılan salon tasarımlarınız da açık renkler seçerek taş duvar kaplama görselliğinizi ön plana çıkarmanız gerekmektedir. Ya da tam tersi açık tonda salon dekorasyonlarınız için koyu renkleri seçerek taş duvar kaplama yapılacak alanınz vurgulanabilir. Renklerin uyum sağlaması ve göz yormaması gerekmektedir. Tv ünitesi arkasına taş kaplama uygulama fiyatları ortalama olarak metrekaresi 150 TL ila 200 TL arasında değişmektedir. Metrajınız ve seçilen dekoratif taş ürününe göre farklılık göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir