DEKORATİF TAŞ

Villa Cephe Kaplama – Dekoratif Doğal Tuğla

Villa Cephe Kaplama – Dekoratif Doğal Tuğla

Dış cephenizde dekoratif amaçlı bir farklılık mı istiyorsunuz. Villa cephe kaplama; Dekoratif Doğal Tuğla ile Dış Cephe Doğal Taş Kaplamaları villalarınız da , evleriniz de, restaurantlarınız da, kafeleriniz de bunun gibi bir çok mekanlarınızda kullanabilir, mekanlarınıza doğal, şık, güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Villa Cephe kaplama

İç mimarlar son zamanlarda sıkılıkla Villa cephe kaplama olarak Dekoratif Doğal tuğla ile iç ve dış mekanlarınızı renklendirmeye başladılar. Sizlerde bu farklı yapı malzemesi olan dekoratif doğal tuğla ile iç ve dış mekan projelerinizde ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Sizde villa cephe kaplama ile ilgili

 

Villa dış cephe kaplama modelleri arasında doğal taşdan sonra en çok tercih edilen taş dekoratif doğal tuğladır. Dekoratif doğal tuğla arasından ise en çok tercih edilen model eski tuğla uygulamalarıdır. Villa dış dekorasyon uygulamaların dekoratif doğal tuğlaların tercih edilmesinin en büyük sebebi ise yalıtım özelliğinin olmasıdır. Dekoratif doğal tuğla kaplı cephe uygulamaları yazın mekanın serin kış aylarında ise ayrı bir sıcaklık katmaktadır. Her tür yapıya uygun bu kaplama çeşidi adından anlaşılacağı gibi yapının kabaca doğal ve estetik taşlarla çevrelenmesidir. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan bu yöntem uygulanırken kendine has rengi bulunan bisküvit tuğlalar kullanılmaktadır.

 

Dekoratif Tuğla Kaplama

Son zamanlarda dekor amaçlı olarak dekoratif doğal tuğla sürekli karşımıza çıkmaktadır. İç mimarlar tarafından olmazsa olmaz dekoratif doğal tuğla kaplama malzemesi iç ve dış mekânlarımızı süslemektedir. Ofis dizayn tasarımları, Büro dekorasyonu hatta ve hatta küçük ofis dekorasyonu için bile dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Bugün size ofisinizde böyle bir dekoratif doğal tuğla duvar veya duvar yapmanız için ilham vermek istiyoruz.

Bir ofis, ev gibi yaşam alanı değildir. Çalışılması gerekilen bir alandır. Bu nedenle işlevsel ve işe yarayan ancak eviniz gibi kendinizi rahat hissetmeniz gereken sıcak bir alan tasarlamanız gerekmektedir. Dekoratif doğal tuğla kaplamalı duvarlar sizin ortamdan sıkılmanızı engelleyecek ve mekânınızı eğlenceli hale getirecektir.

Dekoratif doğal tuğla ile kaplanmış duvarlarınız kışın sıcak bir hava akımı, kışın sıcak bir hava akımı yapacaktır. Ofis dizayn tasarımları, Büro dekorasyonu hatta ve hatta küçük ofis dekorasyonu için de kullanabileceğiniz Dekoratif doğal tuğla kaplama ofisinize neşe ve farklı ambiyanslar yaratabilirsiniz.

Görselliğiyle ve doğal yapısı ile birçok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Son zamanlarda Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda yer almaktadır. Ayrıca, Pastane, Bar, Kafe duvar dekorasyonu, Restoran duvar dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, ofis duvar dekorasyonu, Kuaför salonu tasarımı, Güzellik Merkezi duvar kaplaması, Spor salonu duvar dekorasyonu, otellerde, daire içlerinde salon tv ünitesi arkasında sıklıkla karşımıza çıkmakta olan dekoratif tuğla sizlere eşsiz bir görsel şölen sunmaktadır. İç cephe ve Dış cephe duvar kaplama ürünü olarak alternatif çözümler üretebilirsiniz.

 

Dekoratif Tuğla fiyatları için Ataşehir showroom mağazamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Arkhestone olarak İstanbul’un her noktasında hizmet vermekle birlikte, birbirinde farklı kültür taşı modellerini sizlere sunmakta ve zarifliği yaşamanızı oldukça doğal bir şekilde yaşatmaktadır.
Ataşehir Showroom
Arkhestone Duvar Kaplamaları
3004 Cadde No. 109/B
Ataşehir / İSTANBUL
0216 324 42 44

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde,
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir