Kültür Tuğlası Modelleri

Arkhestone; Kültür Tuğlası modelleri,Dekoratif Doğal Tuğla çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. Ürünlerimiz desenleri birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Kültür tuğlası modelleri, tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Avm, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Kültür Tuğlası, Dekoratif Tuğla Fiyatları ile ilgili bizi arayınız… 0216 3 244 244
Kültür Tuğlası Uygulama

Kültür Tuğlası Modelleri

KÜLTÜR TUĞLASI MODELLERİ
Her zevke uygun model ve zengin renk seçeneklerine tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Authentic Brick

Authentic Brick
Authentic Brick kültür tuğlası iri ve kalın yapısı ile uygulanan mekanlarda sıcak bir hava yaratmaktadır, ayrıca uygulanmış olan alanı dolu ve şık gösteren Authentic Brick kültür tuğlası modeli, renk seçenekleriyle tasarımcıların tercihi olmuştur. Kuaför ve mağaza dekorasyonlarının vazgeçilmez yapı malzemelerindendir.

Old Brick

Kültür tuğlası Bej
Old Brick kültür tuğlası tarihi ve eskitme dokusu ile cafe, restaurant gibi işlek mekanların tercihi olmaktadır. Old Brick kültür tuğlası birden fazla renk seçeneği ile uygulama yapılan mekana şık ve estetik bir hava kazandırıyor.

Thin Brick

Thin Brick Arena
Thin Brick kültür tuğlası en modern görünümlü modelimiz dir. Yalnızca 8-10 mm kalınlığı ile eşsizdir. Geleneksel tuğla anlayışına en yakın modellerden olan Thin Brick kültür tuğlası hem ince hem de hafif bir üründür.

Stick Brick

Stick Brick
Stick Brick kültür tuğlası Bizans mimarisinden esinlenerek yapılmıştır. Tarihi binalarda restorasyon tuğlası olarak da bilinen ince uzun yapısıyla standart tuğla ebatlarından daha farklıdır. Stick Brick kültür tuğlası ile tarih kokan bir mekan yaratabilirsiniz.
Dekoratif tuğla